PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
arelinho
Postovi: 16503
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la arelinho » 28 jul 2016, 12:41

MortemHz je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
MortemHz je napisao/la::urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju: :bow:
Stvarno je kralj. hahahah Ja kako sam vidio transfermarkt nije ovakav pehar prikazao već jedan drugačiji ako se ne varam? :lol: :lol: :tokralju: :tokralju:
Moj Arelinho, pa frajer rece nesto u smislu da je Sloboda bila vece ime od Sarajeva u Jugoslaviji :lol: :urnebes: **** cinjenice, historiju :urnebes:
Znam brate. Sve sam vidio. :lol: :lol: Oni nemaju ništa, ali zato imaju IME! :tokralju: :tokralju: :urnebes: :urnebes: :lol: :lol:

Avatar
JovanGeca
Postovi: 231
Pridružen/a: 05 jul 2016, 12:53
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la JovanGeca » 28 jul 2016, 12:53

Sara je malo neuroticna trenutno. Morat cemo je malo trpiti dok ne dodje na kafu :kafa:

slika

Avatar
JovanGeca
Postovi: 231
Pridružen/a: 05 jul 2016, 12:53
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la JovanGeca » 28 jul 2016, 12:57

Navijači FK Sarajevo dobili su ukupno 1670 ulaznica za protekli sarajevski derbi i sve ulaznice bile su raspodate.

Na sjevernoj tribini stadiona Grbavica uništene 803 stolice.
Pojedini na forumu napisase, da je to dijelo pojedinaca, a ne grupe. Statistika govori drugacije. Jel vas stid onog malca, sto je izdvojio svoj dzeparac za stolicu na Grbavici?

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5764
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la JohnCleese » 28 jul 2016, 12:59

wobly92 je napisao/la:Iz Mirandesa su se zahvalili od srca Željkanu što su Hervasu prižili kvalitetne pripreme.
slika
Ovako spremnog igraca rijetko koji klub bi mogao dobiti i u zimskom prelaznom roku.

Kapa do poda za transfer politiku spanskog drugoligasa :P :mrgreen:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 28 jul 2016, 13:40

JovanGeca je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:tor.jpg[/img]
slika
A Rizah ga prima!! Rizah Meskovic-trofejni golman Slobode!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pinoglavi » 28 jul 2016, 14:14

Al' zamisli koliko moraju biti opterećeni da na dan derbija o Slobodi pišu.
Nova sezona nakon neuspješne sezone bez Europe, ne znaju šta očekivati od trenera, dosta novih igrača, kako će se sve to uklopiti, ko će nastupiti a ko ne, koja je formacija, u kakvom je stanju Said, u gradu ljudi na kafama i pivama prepucavaju se, zezaju se, cijelo Sarajevo na nogama, najveći derbi u državi, i cure koje veze o fudbalu nemaju, ne znaju ni da je to bilo prvo kolo PL, ne znaju zajedno nijednog igrača oba tima nabrojati ali i one se malo zezaju na kafi na relaciji Željezničar-Sarajevo, najveći rivali... A ekipa ovdje o Slobodi piše na dan derbija. I onda Tuzlaci kompleksaši :urnebes:
Jedan mali Goku... ;)
Zadnja izmjena: pinoglavi, dana/u 28 jul 2016, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja

amazing
Postovi: 319
Pridružen/a: 06 jan 2016, 14:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la amazing » 28 jul 2016, 14:16

Jel Miske uracunao kamata za stetu na stolicama? :mrgreen:

Steta vec 10 000, jos ugradnja i ostale stete nabrat ce se i cvaja. Ostade Semsudin bez plate. :kafa:

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 28 jul 2016, 14:21

11,52 KM jedna stolica :shock: :shock:

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FrancescoTotti » 28 jul 2016, 14:44

as-salaam alaykum braco :angel:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2016, 14:49

Agamemnon je napisao/la:Ali Sarajevo kao glavni grad drzave je neupitno.
To je moj grad koliko i njihov...
Moja pisanja isprovocirana su sportski ali nikada niposto nesmijes dovoditi u pitanje tuzlansku odanost drzavi,i Sarajevu kao glavnom gradu.
kada je u pitanju drzava,narod za svakoga od njih bi poginuo.
:tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31120
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Chinaglia » 28 jul 2016, 14:50

veliki pozdrav za druga Frantu Bauzeka, pravog multikulturalnog tuzlaka

druze Franto, dok je nas pravih tuzlaka, Tuzla ce biti ono sto jeste i sto je uvijek bila, ali mnogo se ovog seljackog zivalja iz Podrinja i ko zna kakvih brda spustilo u Tuzlu, nazalost!

jurisicduska
Postovi: 4697
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la jurisicduska » 28 jul 2016, 14:53

MortemHz je napisao/la:
Agamemnon je napisao/la:Ali Sarajevo kao glavni grad drzave je neupitno.
To je moj grad koliko i njihov...
Moja pisanja isprovocirana su sportski ali nikada niposto nesmijes dovoditi u pitanje tuzlansku odanost drzavi,i Sarajevu kao glavnom gradu.
kada je u pitanju drzava,narod za svakoga od njih bi poginuo.
:tokralju:
Tako je Solinas brate. Kad nisi nahajcan tačno bi se moglo s tobom lijepo.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 28 jul 2016, 14:57

Ne vadi Franto sa kupom prvoligaša. Ne zna se šta je jadnije, sam taj kup, ili izgled pehara koji dobrano reprezentuje to pseudotakmičenje.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pinoglavi » 28 jul 2016, 15:01

uNbx je napisao/la:Ne vadi Franto sa kupom prvoligaša. Ne zna se šta je jadnije, sam taj kup, ili izgled pehara koji dobrano reprezentuje to pseudotakmičenje.
Da se s tim kupom više završi, sigurno da nije ni blizu vrijedno kao kup Maršala ili prvenstvo ali daleko od toga da je neko miki maus takmičenje u rangu nekog Bajramskog ili kupa RS-a, a činjenica da smo bili u finalu kupa Maršala iste godine kada smo osvojili kup prvoligaša govori da nismo slučajno zalutali do tog trofeja. Kad već nemamo neki drugi trofej, ostane nam da ovo spomenemo jbg :D
Nad tobom sunce najljepše sja

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 28 jul 2016, 15:10

Lagano je tebi iz Beca yebavat ovdje :kafa:

Avatar
Agamemnon
Postovi: 1939
Pridružen/a: 22 dec 2015, 23:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Agamemnon » 28 jul 2016, 15:14

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Lagano je tebi iz Beca yebavat ovdje :kafa:
Sto jel ima neko da ne zna ko sam. ..
Svoje stavove oko svoje vjere drzave i nacije branicu bilo kada i bilo gdje.
Samo Alaha se bojim.
Takav mi je i otac bio i krvario za ovakve izrode (ako je tuzlak u sta sumnjam)kao franto.
ZIVJELA DRZAVA TUZLA

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la pinoglavi » 28 jul 2016, 15:15

Sjajnu formu iz Ljetne lige šampiona, Musemić je prenio i na Prvu ligu, pa je već u prvom kolu postigao dva gola, u pobjedi nad Vardarom od 3:0. Nova sezona, donijela je i novo takmičenje, ovaj put Kup prvoligaša, koji se igrao po klasičnom kup sistemu, s tim što su pravo učešća imali samo prvoligaški klubovi. U prvom kolu, Sarajevo se sastalo sa Veležom na Koševu i uspješno preskočilo prvu prepreku, plasiravši se u četvrtfinale. Rezultat je glasio 3:1, a strijelci za bordo tim bili su Antić, Musemić i Šljivo. Start sezone, na sva tri fronta, ukazivao je da će Sarajevo i ovaj put pod vodstvom Gegića pružati sjajne partije. Ipak, ispostavilo se da je Sarajevo dobro igralo samo na Koševu, koje je gotovo bilo neosvojivo, dok su bodovi sa strane ipak bili nedostižni. Tek tri remija, pod Bijelim brijegom, na JNA stadionu, te u Skoplju, utakmici prvog kola drugog dijela sezone, koja je igrana u decembru, bila su jedina tri gostujuća boda u prvih 18 kola. S druge strane šest pobjeda, uz dva remija i jedan poraz na Koševu, bili su dovoljni da Sarajevo prvi dio sezone završi u sredini tabele. U dva Kup takmičenja, Sarajevo je u jesenjoj polusezoni ubilježilo dva različita rezultata. U Kupu Jugoslavije na području BiH, Sarajevo je uspješno preskočilo sve tri prepreke i plasiralo se u osminu finala Kupa Jugoslavije, dok je u Kupu prvoligaša eliminisano od Vojvodine, nakon minimalnog poraza u Novom Sadu.
Sa neke stranice o historiji Sarajeva...3 fronta, 2 kupa... :mrgreen: Ne djeluje kao neki totalno nebitan turnir kao što želite spomenuti :mrgreen:
Čak i ispadanje iz tog kupa spominjete :D
Nad tobom sunce najljepše sja

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 28 jul 2016, 15:17

Agamemnon je napisao/la:
NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Lagano je tebi iz Beca yebavat ovdje :kafa:
Sto jel ima neko da ne zna ko sam. ..
Svoje stavove oko svoje vjere drzave i nacije branicu bilo kada i bilo gdje.
Samo Alaha se bojim.
Takav mi je i otac bio i krvario za ovakve izrode (ako je tuzlak u sta sumnjam)kao franto.
Jesi ga se bojao onda kad ga lanu i napisa estakvirulah :rol:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2016, 15:20

pinoglavi je napisao/la:
Sjajnu formu iz Ljetne lige šampiona, Musemić je prenio i na Prvu ligu, pa je već u prvom kolu postigao dva gola, u pobjedi nad Vardarom od 3:0. Nova sezona, donijela je i novo takmičenje, ovaj put Kup prvoligaša, koji se igrao po klasičnom kup sistemu, s tim što su pravo učešća imali samo prvoligaški klubovi. U prvom kolu, Sarajevo se sastalo sa Veležom na Koševu i uspješno preskočilo prvu prepreku, plasiravši se u četvrtfinale. Rezultat je glasio 3:1, a strijelci za bordo tim bili su Antić, Musemić i Šljivo. Start sezone, na sva tri fronta, ukazivao je da će Sarajevo i ovaj put pod vodstvom Gegića pružati sjajne partije. Ipak, ispostavilo se da je Sarajevo dobro igralo samo na Koševu, koje je gotovo bilo neosvojivo, dok su bodovi sa strane ipak bili nedostižni. Tek tri remija, pod Bijelim brijegom, na JNA stadionu, te u Skoplju, utakmici prvog kola drugog dijela sezone, koja je igrana u decembru, bila su jedina tri gostujuća boda u prvih 18 kola. S druge strane šest pobjeda, uz dva remija i jedan poraz na Koševu, bili su dovoljni da Sarajevo prvi dio sezone završi u sredini tabele. U dva Kup takmičenja, Sarajevo je u jesenjoj polusezoni ubilježilo dva različita rezultata. U Kupu Jugoslavije na području BiH, Sarajevo je uspješno preskočilo sve tri prepreke i plasiralo se u osminu finala Kupa Jugoslavije, dok je u Kupu prvoligaša eliminisano od Vojvodine, nakon minimalnog poraza u Novom Sadu.
Sa neke stranice o historiji Sarajeva...3 fronta, 2 kupa... :mrgreen: Ne djeluje kao neki totalno nebitan turnir kao što želite spomenuti :mrgreen:
Čak i ispadanje iz tog kupa spominjete :D
Spominju se i balkanski turniri koji nisu priznati, imas i prijateljske turnire koji su se igrali za trofej :bih:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Agamemnon
Postovi: 1939
Pridružen/a: 22 dec 2015, 23:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Agamemnon » 28 jul 2016, 15:21

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:
Agamemnon je napisao/la:
NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Lagano je tebi iz Beca yebavat ovdje :kafa:
Sto jel ima neko da ne zna ko sam. ..
Svoje stavove oko svoje vjere drzave i nacije branicu bilo kada i bilo gdje.
Samo Alaha se bojim.
Takav mi je i otac bio i krvario za ovakve izrode (ako je tuzlak u sta sumnjam)kao franto.
Jesi ga se bojao onda kad ga lanu i napisa estakvirulah :rol:
O tome,i grijesima svih nas,sudice On.
A ne ti,ili bilo ko.
ZIVJELA DRZAVA TUZLA

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: LaHaineLaHaine i 10 gostiju.