AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 09 avg 2016, 12:40

Realu iduće godine počinje uefina kazna koja će trajazi godinu i pol, tako da će teško prodavati.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11318
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la Dzoni » 09 avg 2016, 13:09

meskalin je napisao/la:Realu iduće godine počinje uefina kazna koja će trajazi godinu i pol, tako da će teško prodavati.
Nije sasvim iskljuceno da ce Isco otic negdje.
Ali ako bude isao nece bit jeftin.
Jese je otisao Parizanima za 25 miliona,a Isco je mnogo bitniji igrac od njeg.

Avatar
Beduin
Postovi: 16651
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 09 avg 2016, 15:52

muha milanez je napisao/la: Za početak to bi bilo idealno, mogli bi se borit za top 3, iako Napoli, Roma, Inter imaju malo bolji roster.
Ne znam jesi li gledao Inter u ovim pripremnim utakmicama, ali bez obzira na izmiksan sastav (koji i nije bio toliko izmijesan) ljudi su se igrali sa njima. Mene uopste nije dojmio njivoh tim, cak mi je tad bilo drago sto nismo doveli onog jazavca iz Monaka. Covjek je toliko sebican i toliko solira na svojoj polovini, a tu kad izgubis loptu gol ti visi u zraku. Cak i prosle sezone nije nista posebno pokazao, a toliko placen. Jos ako im ode Icardi habera nema od njih. Moje misljenje, naravno. A najvece zlo im je trener.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
suptilnirocker21
Postovi: 760
Pridružen/a: 04 maj 2015, 19:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la suptilnirocker21 » 09 avg 2016, 15:56

Beduin je napisao/la:
muha milanez je napisao/la: Za početak to bi bilo idealno, mogli bi se borit za top 3, iako Napoli, Roma, Inter imaju malo bolji roster.
Ne znam jesi li gledao Inter u ovim pripremnim utakmicama, ali bez obzira na izmiksan sastav (koji i nije bio toliko izmijesan) ljudi su se igrali sa njima. Mene uopste nije dojmio njivoh tim, cak mi je tad bilo drago sto nismo doveli onog jazavca iz Monaka. Covjek je toliko sebican i toliko solira na svojoj polovini, a tu kad izgubis loptu gol ti visi u zraku. Cak i prosle sezone nije nista posebno pokazao, a toliko placen. Jos ako im ode Icardi habera nema od njih. Moje misljenje, naravno. A najvece zlo im je trener.
Najvece zlo otislo. De boer je novi trener.
https://apex.oracle.com/pls/apex/f?p=94720:1:::NO:::

https://onedrive.live.com/redir?page=view&resid=796391984AA9A643!321&authkey=!AJuV3div6IgqDj0

Avatar
muha milanez
Postovi: 5860
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 09 avg 2016, 16:06

Ma pripremne utakmice ne moraju ništa da znače, eto naši su protiv Bayerna dobro odigrali, ali teško da sa trenutnim rosterom naši mogu i u top 4. Uposteno Inter ima bolje igrače, znači ako se ne dovedu igrači na ključnim pozicijama onda sigurno Juve,Napoli,Roma,Inter će bit ispred. Za ostale ne znam, uvjek su tu i Viole, Sassuolo i još par ekipa koje redovno konkurisu za EL..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16651
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 09 avg 2016, 16:16

suptilnirocker21 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:
muha milanez je napisao/la: Za početak to bi bilo idealno, mogli bi se borit za top 3, iako Napoli, Roma, Inter imaju malo bolji roster.
Ne znam jesi li gledao Inter u ovim pripremnim utakmicama, ali bez obzira na izmiksan sastav (koji i nije bio toliko izmijesan) ljudi su se igrali sa njima. Mene uopste nije dojmio njivoh tim, cak mi je tad bilo drago sto nismo doveli onog jazavca iz Monaka. Covjek je toliko sebican i toliko solira na svojoj polovini, a tu kad izgubis loptu gol ti visi u zraku. Cak i prosle sezone nije nista posebno pokazao, a toliko placen. Jos ako im ode Icardi habera nema od njih. Moje misljenje, naravno. A najvece zlo im je trener.
Najvece zlo otislo. De boer je novi trener.
E onda komsije mogu odahnuti, pojacani su. :)
Mada i taj de Boer nije neka trenercina, ali sa finim rosterom sigurno moze vise od Mancinija, samo je fazon dal ima igrace koje on zeli i treba prema njegovoj formaciji i viziji, ili ce morati patrgati sa vec postojecim!? To je finta i u Milanu, sto se treneri stalno mijenjaju i svaki naredni se mora prilagodjavati postojecem kadru i nema sanse da ostvari neke svoje ideje.
Mihajlovic (koliko ga god ja ne volio kao covjeka i nekoga ko je izjavljivao gluposti protiv Milana ranije) je radio pravu stvar, imao muda staviti mladog igraca, imao neku viziju i covjeka otjeraju pred sami kraj sezone. Uzas.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
suptilnirocker21
Postovi: 760
Pridružen/a: 04 maj 2015, 19:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la suptilnirocker21 » 09 avg 2016, 16:27

Sigurno da je de boer nedokazan ali bolje i to nego dokazana neznalica kao mancini. Na kraju krajeva i allegri je bio nedokazan kad je dolazio u juve ( vecina su bili misljenja kako je ibra sam osvojio titulu), simeone je bio nedokazan kad je dosao u atletico....
Barem postoji nada da ce napraviti trenersku karijeru. Za mancinia je kasno bilo jos u prvom mandatu
https://apex.oracle.com/pls/apex/f?p=94720:1:::NO:::

https://onedrive.live.com/redir?page=view&resid=796391984AA9A643!321&authkey=!AJuV3div6IgqDj0

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 avg 2016, 17:05

Ovaj Lapadula opet propusta utakmice, yebo te doveli nam pokvarenog igraca :roll:



nije mi jasno koji mu qrac fali, vidim da trenira na treninzima, al' kad treba biti pozvan za utakmicu, jok... jos samo fali da vuce neku hronicnu povredu, jbt bacise 10 miliona kojima su mogli uzet zielinskog. :facepalm:

jos jedan uhljeb u nizu kojeg ni bog nece moci otjerati, nista neobicno.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11422
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 09 avg 2016, 17:20

Kako ce te 'ladno demantovati [emoji6]

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 avg 2016, 17:48

hoce, kao i govedo :kafa:


ma dao bog da bude nesto od njega, ali da je ovo jedan od besmislenijih transfera ikad, jest.

mislim da niko ne zna zasto je ovaj tip doveden, ono culi da je najbolji strijelac serie b i hajd' da ga dovedemo, bez da se prethodno mucnulo glavom kud s njim poslije, sto, zasto... kud po nesrecu bas tad dobise pare od rome, da su makar desetak dana zakasnili nista se od ovog ne bi desilo. :yawn:


mata, blind, cuadrado, mangala, svajnstanger daj nam sve :kafa:
sve su ovo igraci slobodni na trzistu koje se vrlo lako moze dovesti na posudbu da se oslobodi roster, valjda budu pametni pa ih dovedu par.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 09 avg 2016, 20:02

Kinezi i Silvio aminovali 15 mil za veznjaka, e ovo ja ne mogu shvatiti nikako, jucer se spominje 350 mil u 3 godine, danas se 15 nudi :S

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 09 avg 2016, 20:20

Markica po markica :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11422
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 09 avg 2016, 21:18

Kako ne kontate, pa jeste li išta čitali ovih dana ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 09 avg 2016, 22:12

muxa je napisao/la:Kako ne kontate, pa jeste li išta čitali ovih dana ;)
Stari moras biti kreten nevidjenih razmjera da prodas klub, a da se do kraja mercata u njega na ulozi razumna svota novca, ove price da ce novac biti operatovni od zimskog mercata objesi macku o rep, do tada Milan moze biti na -15 od 3 mjesta, a tad im dzaba Messi I Ronaldo :)

Avatar
muxa
Postovi: 11422
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 avg 2016, 00:10

Svi smo mi toga svjesni i nas da se pitalo prodali bi u junu al tako je kako je

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Zenga
Postovi: 1715
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 10 avg 2016, 00:55

Gallianiju kapa do poda, kao i Berlusconiju za sve sto su ucinili za klub. Dakle 3 decenije ravno, a ovdje ih mladji blate na osnovu zadnje 3 god. Dakle 90% od prethodnih 30god ste zaboravili,izostavili ili vam je jednostavno strano kao bivsa drzava, Jugoslavija.

Ako neko misli da je Weaha, Shevu, Baggia, Savicevica ili fantasticne holandjane bilo lako dovest pored bukvalno svih ostalih top klubova svijeta, onda stvarno....

Doveli smo mladog Kaku za sicu, za one koji se ne sjecaju, ocekivanja nula, nesto poput ovog mladog stopera sto je doveden iz Paraguaja.

---------

Ne treba zaliti za nekim top igracima sad u avgustu, treba se prvo potpisat zvanicni ugovor (nakon preliminarnog), pa tek onda dalje.
Prvi potez dalje je dovesti adekvatnog top20 trenera, to Montella sigurno nije, sad za sad...Pa tek onda u skladu sa zeljama i vizijama tog novog trenera dovoditi top igrace.

FORZA MILAN!

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2551
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 10 avg 2016, 01:59

Zenga je napisao/la:Gallianiju kapa do poda, kao i Berlusconiju za sve sto su ucinili za klub. Dakle 3 decenije ravno, a ovdje ih mladji blate na osnovu zadnje 3 god. Dakle 90% od prethodnih 30god ste zaboravili,izostavili ili vam je jednostavno strano kao bivsa drzava, Jugoslavija.

Ako neko misli da je Weaha, Shevu, Baggia, Savicevica ili fantasticne holandjane bilo lako dovest pored bukvalno svih ostalih top klubova svijeta, onda stvarno....

Doveli smo mladog Kaku za sicu, za one koji se ne sjecaju, ocekivanja nula, nesto poput ovog mladog stopera sto je doveden iz Paraguaja.

FORZA MILAN!
ne bi se ja sa tobom složio da ih blate mađi na osnovu zadnje 3 godine. Berluskoni jeste uložio pare i naravno da je najzaslužni za ovaj AC Milan, međutim po mom mišljenju uloga Galijania je minorna. Holanđani su dovedeni na Tatinu inicijativu i za u to verijeme velike novce. Početkom 90-tih je Milan bio sigurno top klub u Evropi i naravno da su svi željeli igrati za Milan, a sve navedene igrače je Milan je platio tako da ne vidim neko njegovo umijeće. Za Kaku se treba zahvaliti Leonardu isto tako i za T. Silvu, te Pata. Dalje 8 mil. Eura u to vrijeme za nepoznatog igrača nije bila sića (govorim o Kaki naravno). Jedino gdje je ubo kvalitetan transfer jeste ona razmjena igrača sa Interom kada smo dobili Sedorfa.
U klubu se zadržao zahvaljujući ranijoj poslovnoj suradnji sa Tatom. Naziv "transfer guru" je sam sebi izgradio kroz italijanske medije, bez nekog velikog pokriča. Odlaskom Leonarda iz kluba on je jedini vodio transfer politiku i vidjeli smo gdje nas je to dovelo. Za Ibru i Robinja je Tata iskeširao novac. Jedino u čemu je bio dobar je plaćanje na rate zbog čega su nam se ljudi smijali i zbog čega su nam mnogi transferi propali.
Doveli smo more besplatnih igrača od kojih je najveći uspjeh imao sa Montolivom, to dovoljno govori kakve polovnjake je dovodio.
Jednostvno po mom mišljenju nije imao velikog udjela u stvaranju Milana, više se kitio tuđim perjem, a ima velikog udjela u propasti kluba, jer od 2011 sam vodi transfer politiku i vidjeli smo gdje smo došli. A da ne zna raditi i kada ima novac pokazuje zadnji prelazni rok, potrošio 100 mil za 7 mjesto.
Moj mišljenje, a ako neko ima primjer gdje je svojim transfer umijećem pogurao Milan neka navede.

Avatar
muxa
Postovi: 11422
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 avg 2016, 07:25

E jbg sad i ti ga pretjera. Da je imao dobrih poteza imao je. Da je imao promasaja imao je. Al nije mi ga zao, vrijeme je za promjene.

Poslano sa mog GT-I8160 koristeći Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 10 avg 2016, 12:14

Ibra prodan godinu prije za čini mi se 70 mil i Etoo, iduće godine Galle ga zove za 22 mil i to na rate, pa o čemu pričamo, imaš odlično opisano u Ibrinoj knjizi, kako je Galle spuštao cijenu za Zlatana..nemoj te lupati bezze

Druga stvar Interu je dao Coca teglu meda i 2 peškira i dobio Pirla i Seedorfa..

Leo je bio skaut, ali je Galle poslove sklapao..

Avatar
suptilnirocker21
Postovi: 760
Pridružen/a: 04 maj 2015, 19:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la suptilnirocker21 » 10 avg 2016, 12:24

meskalin je napisao/la:Ibra prodan godinu prije za čini mi se 70 mil i Etoo, iduće godine Galle ga zove za 22 mil i to na rate, pa o čemu pričamo, imaš odlično opisano u Ibrinoj knjizi, kako je Galle spuštao cijenu za Zlatana..nemoj te lupati bezze

Druga stvar Interu je dao Coca teglu meda i 2 peškira i dobio Pirla i Seedorfa..

Leo je bio skaut, ali je Galle poslove sklapao..
I kilu suhog mesa
https://apex.oracle.com/pls/apex/f?p=94720:1:::NO:::

https://onedrive.live.com/redir?page=view&resid=796391984AA9A643!321&authkey=!AJuV3div6IgqDj0

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.