HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
rebel
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 jul 2010, 15:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rebel » 21 jul 2010, 17:20

Ukaže nam se neviđena prilika da igramo u Europi do 9 mijeseca ,a ovi naši u upravi udarili laganicu koda nam je Europa drugi plan ,pa im pojačanja ne trebaju ,pa Jović protiv San Marina nije smijo mijenjat prije 90 minute ,kako će protiv Odensea.

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 21 jul 2010, 17:35

rebel je napisao/la:Ukaže nam se neviđena prilika da igramo u Europi do 9 mijeseca ,a ovi naši u upravi udarili laganicu koda nam je Europa drugi plan ,pa im pojačanja ne trebaju ,pa Jović protiv San Marina nije smijo mijenjat prije 90 minute ,kako će protiv Odensea.
Povratkom mozda Marina Anicica i jos 3,4 pojacanja bi eventualno bez nekakvih ozljeda bilo dovoljno za evropu i iduce godine ,naravno uz uvjet da Sunjic,Dragicevic i Selimovic te Zadro koji uvijek mogu otici ostanu!
HSK Zrinjski Mostar

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 21 jul 2010, 17:37

Babilon je napisao/la:
rebel je napisao/la:Ukaže nam se neviđena prilika da igramo u Europi do 9 mijeseca ,a ovi naši u upravi udarili laganicu koda nam je Europa drugi plan ,pa im pojačanja ne trebaju ,pa Jović protiv San Marina nije smijo mijenjat prije 90 minute ,kako će protiv Odensea.
Povratkom mozda Marina Anicica i jos 3,4 pojacanja bi eventualno bez nekakvih ozljeda bilo dovoljno za evropu i iduce godine ,naravno uz uvjet da Sunjic,Dragicevic i Selimovic te Zadro koji uvijek mogu otici ostanu!
Ili da potpisete sa juniorima ;)

Avatar
HŠKZ-svetinja
Postovi: 230
Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la HŠKZ-svetinja » 21 jul 2010, 17:50

Samo F.K.S !! je napisao/la:
Babilon je napisao/la:
rebel je napisao/la:Ukaže nam se neviđena prilika da igramo u Europi do 9 mijeseca ,a ovi naši u upravi udarili laganicu koda nam je Europa drugi plan ,pa im pojačanja ne trebaju ,pa Jović protiv San Marina nije smijo mijenjat prije 90 minute ,kako će protiv Odensea.
Povratkom mozda Marina Anicica i jos 3,4 pojacanja bi eventualno bez nekakvih ozljeda bilo dovoljno za evropu i iduce godine ,naravno uz uvjet da Sunjic,Dragicevic i Selimovic te Zadro koji uvijek mogu otici ostanu!
Ili da potpisete sa juniorima ;)
ako vec zelis da znas...imamo jace juniore u klubu nego 70-80 % prvotimaca ostalih klubova u premier ligi...nasa tri juniora igraju za mladu reprezentaciju,a jedan od njih je kapiten...sto se tice pojacanja,dovodimo 3 klasna igraca na pozicijama na kojima smo tanki za rezerve...jedan od njih je i igrao na svjetskom prvenstvu...toliko...

zivi bili-pa vidjeli....ZRINJSKI PRVAK ;)
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 21 jul 2010, 18:09

Super moze li se znati odakle su igraci ?

Avatar
HŠKZ-svetinja
Postovi: 230
Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la HŠKZ-svetinja » 21 jul 2010, 19:03

Samo F.K.S !! je napisao/la:Super moze li se znati odakle su igraci ?
ne moze....napisacu vam ovdje svakako prije medija,ali trenutno nije za javnosti...informacije za koji dan.....
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 21 jul 2010, 19:59

HŠKZ-svetinja je napisao/la:
Samo F.K.S !! je napisao/la:Super moze li se znati odakle su igraci ?
ne moze....napisacu vam ovdje svakako prije medija,ali trenutno nije za javnosti...informacije za koji dan.....
Na SP-?
Da nije onaj EL Locco iz Urugvaja,on cesto mijenja ekipe! :mrgreen: :mrgreen:
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
rebel
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 jul 2010, 15:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rebel » 21 jul 2010, 21:21

HŠKZ-svetinja je napisao/la:
Samo F.K.S !! je napisao/la:Super moze li se znati odakle su igraci ?
ne moze....napisacu vam ovdje svakako prije medija,ali trenutno nije za javnosti...informacije za koji dan.....
Da ti nisi u upravi Zrinjskog,Čuj dovode se ,kada to, do petka se spisak mora predat a cijela uprava u San marinu do Subote ko će to pregovarat sa njima Salko možda ,nego stipu šupljku nemaju oni veze koga nće dovest :cry: :cry: :cry:

Avatar
Marin
Postovi: 748
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marin » 21 jul 2010, 22:22

Sve je to dio jednog velikog, podlog, masonskog master-plana....
Ove godine skupljmo bodove i popravljamo koeficijent i zadovoljni smo s prolazom u treće pretkolo, i što se tiče rezultata i što se tiče zarade. Sve preko toga je bonus.
Sad kad smo još pojačali koeficijent (i ovako najbolji od svih klubova u državi) ćemo se pojačati sa 2-3 kvalitetna igrača, osvojiti titulu i proći u treće pretkolo. I ove bi sezone bili nositelji da smo osvojili ligu. Uglavnom, dogodine ćemo zaraditi još pola milijuna i time počinje serija osvajanja titula kojoj se ne nazire kraj :D :D :D

vladan85
Postovi: 16
Pridružen/a: 17 jul 2010, 02:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la vladan85 » 21 jul 2010, 22:28

Marin je napisao/la:Sve je to dio jednog velikog, podlog, masonskog master-plana....
Ove godine skupljmo bodove i popravljamo koeficijent i zadovoljni smo s prolazom u treće pretkolo, i što se tiče rezultata i što se tiče zarade. Sve preko toga je bonus.
Sad kad smo još pojačali koeficijent (i ovako najbolji od svih klubova u državi) ćemo se pojačati sa 2-3 kvalitetna igrača, osvojiti titulu i proći u treće pretkolo. I ove bi sezone bili nositelji da smo osvojili ligu. Uglavnom, dogodine ćemo zaraditi još pola milijuna i time počinje serija osvajanja titula kojoj se ne nazire kraj :D :D :D
Mozda da zivis u nekoj drugoj drzavi gdje se ne biraju prvaci po nacionalnoj osnovi :|

Avatar
rebel
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 jul 2010, 15:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rebel » 21 jul 2010, 22:34

vladan85 je napisao/la:
Marin je napisao/la:Sve je to dio jednog velikog, podlog, masonskog master-plana....
Ove godine skupljmo bodove i popravljamo koeficijent i zadovoljni smo s prolazom u treće pretkolo, i što se tiče rezultata i što se tiče zarade. Sve preko toga je bonus.
Sad kad smo još pojačali koeficijent (i ovako najbolji od svih klubova u državi) ćemo se pojačati sa 2-3 kvalitetna igrača, osvojiti titulu i proći u treće pretkolo. I ove bi sezone bili nositelji da smo osvojili ligu. Uglavnom, dogodine ćemo zaraditi još pola milijuna i time počinje serija osvajanja titula kojoj se ne nazire kraj :D :D :D
Mozda da zivis u nekoj drugoj drzavi gdje se ne biraju prvaci po nacionalnoj osnovi :|
Moj vladane ja razumijem zašto ti ovoliko vrijeme provodiš na našim temama ,jer navijaš za klub kojem je vrhunac sezone kad vam mi dođemo u goste ,kod vas se ne dešava ama baš nista vi ste jedan obični prosjek i to ćete uvijek i biti .zato lagano otpepaj na svoju stranicu i raspituj se sa kim vam je sljedeća prijateljska ,ja mislim bosna Visoko ,to će vam biti super tekma za pogledat

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 21 jul 2010, 23:43

slika

Gdje ima ova polo majica nabaviti?ODLICNA JE! 8-)
HSK Zrinjski Mostar

vladan85
Postovi: 16
Pridružen/a: 17 jul 2010, 02:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la vladan85 » 21 jul 2010, 23:48

rebel je napisao/la:
vladan85 je napisao/la:
Marin je napisao/la:Sve je to dio jednog velikog, podlog, masonskog master-plana....
Ove godine skupljmo bodove i popravljamo koeficijent i zadovoljni smo s prolazom u treće pretkolo, i što se tiče rezultata i što se tiče zarade. Sve preko toga je bonus.
Sad kad smo još pojačali koeficijent (i ovako najbolji od svih klubova u državi) ćemo se pojačati sa 2-3 kvalitetna igrača, osvojiti titulu i proći u treće pretkolo. I ove bi sezone bili nositelji da smo osvojili ligu. Uglavnom, dogodine ćemo zaraditi još pola milijuna i time počinje serija osvajanja titula kojoj se ne nazire kraj :D :D :D
Mozda da zivis u nekoj drugoj drzavi gdje se ne biraju prvaci po nacionalnoj osnovi :|
Moj vladane ja razumijem zašto ti ovoliko vrijeme provodiš na našim temama ,jer navijaš za klub kojem je vrhunac sezone kad vam mi dođemo u goste ,kod vas se ne dešava ama baš nista vi ste jedan obični prosjek i to ćete uvijek i biti .zato lagano otpepaj na svoju stranicu i raspituj se sa kim vam je sljedeća prijateljska ,ja mislim bosna Visoko ,to će vam biti super tekma za pogledat
Mene ima na svakoj temi,a ovo ostalo nije vrijedno komentara,jer je primitivno...PONOSAN NA SVOJ GRAD,DRZAVU,KLUB,NAVIJACE

brzi
Postovi: 1177
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brzi » 22 jul 2010, 00:14

ja znam dva pojačanja imenom i prezimenom,za trećeg nisam čuo,strpljenje dva dana

Avatar
Barca u srcu
Postovi: 572
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Barca u srcu » 22 jul 2010, 11:21

Iskreno želim da Zrinjski prođe, jer prolaskom Zrinskog nam se povećava koeficijent, tako da ćemo bolje proći sljedeće sezone, osim ako nas, ne daj Bože, suspenduju.

Avatar
brazzo
Postovi: 3557
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brazzo » 22 jul 2010, 14:41

veceras ako ne bude pobjeda onda smo stvarno (nasi klubovi) u qrcu duboko :arrow: u svakom slucaju puno srece ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4691
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la dubrava » 22 jul 2010, 15:21

Ajd Mostarci, nek je i vama sretno, iako mislim da vam neće nešto trebat.
Nadam se da me nećete zahebat na kladionici.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 22 jul 2010, 15:23

dubrava je napisao/la:Ajd Mostarci, nek je i vama sretno, iako mislim da vam neće nešto trebat.
Nadam se da me nećete zahebat na kladionici.
Kolika je kvota na Zrinjski?
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4691
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la dubrava » 22 jul 2010, 15:25

Babilon je napisao/la:
dubrava je napisao/la:Ajd Mostarci, nek je i vama sretno, iako mislim da vam neće nešto trebat.
Nadam se da me nećete zahebat na kladionici.
Kolika je kvota na Zrinjski?
Ovdje, u supersportu, 1.30. NIje loše, tek da mi popuni listić od sedam parova :)

nego, kad si mi tu, jel znaš kolko će biti karte protiv Odensea, jer ću možda biti u to vrijeme u MO.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 22 jul 2010, 15:28

Karte su uvijek za evropu 10KM naravno osim kad je gostovao Partizan tad je bilo 20KM,al sumnam da ce se ponoviti ta cijena sa Odenseom!
HSK Zrinjski Mostar

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []