FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Avatar
19TM87
Postovi: 3286
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 13 jan 2017, 11:44

fibonacci je napisao/la:Maloprije se vozim prema Ilidži i u Nedžarićima kod ASA auto vidim tri igrača Želje u opremi kako trče prema RTV domu. Nisam ih mogao prepoznati jer su imali kape i malo zamaskirani, a i vozio sam. U prvi mah kontam juniori treniraju u Centru Safet Zajko pa trče okolo, pripreme i tako. Vozim dalje kad kod Telemach-a vidim Stevanovića sa još jednim igračem ni nijega nisam prepoznao jer je imao zamaskirano lice i kapu. Stevanović ništa nije imao i lako ga je bilo prepoznati.
Samo sam htio ovo da podijelim s vama.

Sretno...
skor sve sam ih vidio na vilsu prije sat trce
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 7989
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 13 jan 2017, 11:46

Nije tu samo do Slavke, niti do Križman nia, već treba gledati cjelokupnu sliku a pogotovo upravu koja čini nevjerovatne napore da nešto napravi i nas navijače koji pronađeno koliko možemo. Mi kao klub moramo imati jasan stav prema ovim stvarima, postaviti se sa autoritetom i bez emocija.

Klošaru jedan obični, navijači od usta odvajaju za stadion, sanjaju kako će titulu proslaviti a ti dođeš sa svojim nekim bubicama i ponašanjem bi da se pišaš po svima i svemu.
Neka ovaj retard bude za primjer ostalima. Odmah u startu se riješiti kukolja!

Nesportsko, bahato, nekolegijalno, bezobrazno ponašanje.
Još jednom, marš u pm!

Otkud taj info za sandija?
Sat nam pokazao.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
sb1996
Postovi: 2626
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sb1996 » 13 jan 2017, 11:52

Neymar11 je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Aco,obraduj me i reci da Stojanovic nece doci.
Na piku je sto posto.
Znaci dolazi stojanovic, tacan mi je znaci i taj izvor i info il se varam acoo ?
A cek zasto mi ne odgovori nešto u vezi Sesara i objave da nece kod vas?

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 30576
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 jan 2017, 11:57

Pa nece covjek doci i gotovo. Neko suplju baca jer mu je dosadno ocigledno. Nek vam je sretno u nastavku sa novom Upravom.


Imali smo vec jedan slucaj slican ovom sa Krizmanom. To je onaj sa Jahicem. Lik napise da nije dosao na sastanak i trening i da je imao neke probleme sa Slavkom,ali mu nije jasno sto je suspendovan.
Sad imamo dva lijeva krila u kakvoj god da su formi Krizmana otjerati i vozdra. Niko nije veci od kluba.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3601
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jan 2017, 13:16

Kakva je situacija sa Sanelom. Nema ga na treninzima, jesmo li sta dogovorili?

Avatar
Zenzo
Postovi: 3749
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 13 jan 2017, 13:33

Ima li kakvih vjesti, ali dajte samo realno stanje bice vremena za zayebanciju. Znaci sad jos ova sedmica pred polazak u Međugorje trebao bi tim da se kompletira.
- Zeljeznicar -

admin
Site Admin
Postovi: 11932
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la admin » 13 jan 2017, 13:36

@sb1996 molim te nemoj pisati na ovoj temi. Imaš opšte diskusije, tu si dobrodošao postaviti sva pitanja u vezi Želje.

Avatar
amar92
Postovi: 222
Pridružen/a: 07 jul 2015, 16:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amar92 » 13 jan 2017, 14:38

Zeba novi kapiten, Bekric zamjenik....

Avatar
Neymar11
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 13 jan 2017, 14:38

Quinlan je napisao/la:Otkud taj info za sandija?
Ne ide Krizmann , mani te se suplje price ostaje kod nas ;)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Neandertalac
Postovi: 7989
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 13 jan 2017, 14:40

Neymar11 je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Otkud taj info za sandija?
Ne ide Krizmann , mani te se suplje price ostaje kod nas ;)
Nije niko rekao da ide, nego da ga treba kazniti jer je neodgovoran, bezobrazan, bahat i drzak!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 30576
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 jan 2017, 14:43

Evo Stojanovica zvao Olimpik. Mozda su nasi odustali od njega.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neymar11
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 13 jan 2017, 14:44

LjoZee je napisao/la:Evo Stojanovica zvao Olimpik. Mozda su nasi odustali od njega.
on je nablizi nama, nece on dole mogu ga zvati
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 jan 2017, 14:45

Redove Vukova je napustilo nekoliko igrača, među kojima je i Rijad Kobiljar. Odlaskom ovog mladog veznjaka u Zrinjski Vukovi će itekako profitirati.

Kako saznaju **** Plemići će Olimpiku posuditi čak četvericu igrača do kraja sezone.

Na Otoku će stići defanzivci Anto Radeljić i Danijel Stojanović, te veznjači Miloš Žeravica i Miloš Aćimović.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neymar11
Postovi: 1196
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 13 jan 2017, 14:48

irfo je napisao/la:
Redove Vukova je napustilo nekoliko igrača, među kojima je i Rijad Kobiljar. Odlaskom ovog mladog veznjaka u Zrinjski Vukovi će itekako profitirati.

Kako saznaju **** Plemići će Olimpiku posuditi čak četvericu igrača do kraja sezone.

Na Otoku će stići defanzivci Anto Radeljić i Danijel Stojanović, te veznjači Miloš Žeravica i Miloš Aćimović.
Olimpic postaje , zrinja dva ,ma hajd , nisam nija vala bio za njegovo dovodjenje
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
arelinho
Postovi: 14070
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 13 jan 2017, 14:48

Ma ja kad je Neymarova standardna "bomba" propala odmah nije ni on za njegovo dovođenje. :lol: :lol:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 30576
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 jan 2017, 14:48

Cuo sam i ja da ce posuditi Olimpiku igrace,a da za uzvrat dobiju Kobiljara. Nikad mu nece dati slobodne papire vec ce ga samo posuditi Olimpiku.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Qwerty90
Postovi: 999
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 13 jan 2017, 15:10

Iskreno bi se obradovao da on ode u Olimpik :mrgreen:

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 13 jan 2017, 15:14

Qwerty90 je napisao/la:Iskreno bi se obradovao da on ode u Olimpik :mrgreen:
Mene samo strah da ne ostanemo opet bez lijevog beka, pa da moramo stanu i sinisu gurat na tu poziciju
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 30576
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 jan 2017, 15:17

Treba se sto prije lijevi bek naci. Dati rok Stojanovicu do utorka ili srijede. Ako ne uspije da napusti Zrinjski odmah se okrenuti drugom lijevom beku. Nije jedini.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 7989
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 13 jan 2017, 15:21

irfo je napisao/la:
Qwerty90 je napisao/la:Iskreno bi se obradovao da on ode u Olimpik :mrgreen:
Mene samo strah da ne ostanemo opet bez lijevog beka, pa da moramo stanu i sinisu gurat na tu poziciju
Ako ne dođe baš dobar igrač koji će činiti prevagu, za mene samo Beširević postoji kao prva opcija.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []