skor sve sam ih vidio na vilsu prije sat trcefibonacci je napisao/la:Maloprije se vozim prema Ilidži i u Nedžarićima kod ASA auto vidim tri igrača Želje u opremi kako trče prema RTV domu. Nisam ih mogao prepoznati jer su imali kape i malo zamaskirani, a i vozio sam. U prvi mah kontam juniori treniraju u Centru Safet Zajko pa trče okolo, pripreme i tako. Vozim dalje kad kod Telemach-a vidim Stevanovića sa još jednim igračem ni nijega nisam prepoznao jer je imao zamaskirano lice i kapu. Stevanović ništa nije imao i lako ga je bilo prepoznati.
Samo sam htio ovo da podijelim s vama.
Sretno...
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA
Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...
Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...
- Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije tu samo do Slavke, niti do Križman nia, već treba gledati cjelokupnu sliku a pogotovo upravu koja čini nevjerovatne napore da nešto napravi i nas navijače koji pronađeno koliko možemo. Mi kao klub moramo imati jasan stav prema ovim stvarima, postaviti se sa autoritetom i bez emocija.
Klošaru jedan obični, navijači od usta odvajaju za stadion, sanjaju kako će titulu proslaviti a ti dođeš sa svojim nekim bubicama i ponašanjem bi da se pišaš po svima i svemu.
Neka ovaj retard bude za primjer ostalima. Odmah u startu se riješiti kukolja!
Nesportsko, bahato, nekolegijalno, bezobrazno ponašanje.
Još jednom, marš u pm!
Klošaru jedan obični, navijači od usta odvajaju za stadion, sanjaju kako će titulu proslaviti a ti dođeš sa svojim nekim bubicama i ponašanjem bi da se pišaš po svima i svemu.
Neka ovaj retard bude za primjer ostalima. Odmah u startu se riješiti kukolja!
Nesportsko, bahato, nekolegijalno, bezobrazno ponašanje.
Još jednom, marš u pm!
Sat nam pokazao.Otkud taj info za sandija?
Željezničar za život cijeli !
UPRAVA NAPOLJE!
UPRAVA NAPOLJE!
Re: FK Željezničar
A cek zasto mi ne odgovori nešto u vezi Sesara i objave da nece kod vas?Neymar11 je napisao/la:Znaci dolazi stojanovic, tacan mi je znaci i taj izvor i info il se varam acoo ?aleksandar_veliki je napisao/la:Na piku je sto posto.LjoZee je napisao/la:Aco,obraduj me i reci da Stojanovic nece doci.
Re: FK Željezničar
Pa nece covjek doci i gotovo. Neko suplju baca jer mu je dosadno ocigledno. Nek vam je sretno u nastavku sa novom Upravom.
Imali smo vec jedan slucaj slican ovom sa Krizmanom. To je onaj sa Jahicem. Lik napise da nije dosao na sastanak i trening i da je imao neke probleme sa Slavkom,ali mu nije jasno sto je suspendovan.
Sad imamo dva lijeva krila u kakvoj god da su formi Krizmana otjerati i vozdra. Niko nije veci od kluba.
Imali smo vec jedan slucaj slican ovom sa Krizmanom. To je onaj sa Jahicem. Lik napise da nije dosao na sastanak i trening i da je imao neke probleme sa Slavkom,ali mu nije jasno sto je suspendovan.
Sad imamo dva lijeva krila u kakvoj god da su formi Krizmana otjerati i vozdra. Niko nije veci od kluba.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
- plavousrcu
- Postovi: 3601
- Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakva je situacija sa Sanelom. Nema ga na treninzima, jesmo li sta dogovorili?
Re: FK Željezničar
Ima li kakvih vjesti, ali dajte samo realno stanje bice vremena za zayebanciju. Znaci sad jos ova sedmica pred polazak u Međugorje trebao bi tim da se kompletira.
- Zeljeznicar -
Re: FK Željezničar
@sb1996 molim te nemoj pisati na ovoj temi. Imaš opšte diskusije, tu si dobrodošao postaviti sva pitanja u vezi Želje.
Re: FK Željezničar
Zeba novi kapiten, Bekric zamjenik....
Re: FK Željezničar
Ne ide Krizmann , mani te se suplje price ostaje kod nasQuinlan je napisao/la:Otkud taj info za sandija?
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
- Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije niko rekao da ide, nego da ga treba kazniti jer je neodgovoran, bezobrazan, bahat i drzak!Neymar11 je napisao/la:Ne ide Krizmann , mani te se suplje price ostaje kod nasQuinlan je napisao/la:Otkud taj info za sandija?
Željezničar za život cijeli !
UPRAVA NAPOLJE!
UPRAVA NAPOLJE!
Re: FK Željezničar
Evo Stojanovica zvao Olimpik. Mozda su nasi odustali od njega.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
Re: FK Željezničar
on je nablizi nama, nece on dole mogu ga zvatiLjoZee je napisao/la:Evo Stojanovica zvao Olimpik. Mozda su nasi odustali od njega.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
Re: FK Željezničar
Redove Vukova je napustilo nekoliko igrača, među kojima je i Rijad Kobiljar. Odlaskom ovog mladog veznjaka u Zrinjski Vukovi će itekako profitirati.
Kako saznaju **** Plemići će Olimpiku posuditi čak četvericu igrača do kraja sezone.
Na Otoku će stići defanzivci Anto Radeljić i Danijel Stojanović, te veznjači Miloš Žeravica i Miloš Aćimović.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Olimpic postaje , zrinja dva ,ma hajd , nisam nija vala bio za njegovo dovodjenjeirfo je napisao/la:Redove Vukova je napustilo nekoliko igrača, među kojima je i Rijad Kobiljar. Odlaskom ovog mladog veznjaka u Zrinjski Vukovi će itekako profitirati.
Kako saznaju **** Plemići će Olimpiku posuditi čak četvericu igrača do kraja sezone.
Na Otoku će stići defanzivci Anto Radeljić i Danijel Stojanović, te veznjači Miloš Žeravica i Miloš Aćimović.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
Re: FK Željezničar
Ma ja kad je Neymarova standardna "bomba" propala odmah nije ni on za njegovo dovođenje.

Re: FK Željezničar
Cuo sam i ja da ce posuditi Olimpiku igrace,a da za uzvrat dobiju Kobiljara. Nikad mu nece dati slobodne papire vec ce ga samo posuditi Olimpiku.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
Re: FK Željezničar
Iskreno bi se obradovao da on ode u Olimpik 
Re: FK Željezničar
Mene samo strah da ne ostanemo opet bez lijevog beka, pa da moramo stanu i sinisu gurat na tu pozicijuQwerty90 je napisao/la:Iskreno bi se obradovao da on ode u Olimpik
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Treba se sto prije lijevi bek naci. Dati rok Stojanovicu do utorka ili srijede. Ako ne uspije da napusti Zrinjski odmah se okrenuti drugom lijevom beku. Nije jedini.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
- Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ako ne dođe baš dobar igrač koji će činiti prevagu, za mene samo Beširević postoji kao prva opcija.irfo je napisao/la:Mene samo strah da ne ostanemo opet bez lijevog beka, pa da moramo stanu i sinisu gurat na tu pozicijuQwerty90 je napisao/la:Iskreno bi se obradovao da on ode u Olimpik
Željezničar za život cijeli !
UPRAVA NAPOLJE!
UPRAVA NAPOLJE!
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 22 gosta.



