Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neandertalac » 15 mar 2017, 18:56
Petrović: Nije Radnik loš, mi smo dobri!
Tako je Slavko, to hoću da čujem. Kakav Radnik, Mladost, Krupa itd, samo gazi sve do kraja!
Treba neko reći Slavki da spusti euforiju, ne valja se bahatit i šta sve ono meni govore kada ja ovo isto pričam

Željezničar za život cijeli !
UPRAVA NAPOLJE!
-
Virtu4l
- Postovi: 59815
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 15 mar 2017, 19:00
irfo je napisao/la:Ukucajte sour.ce (Bez ove tacke u sredini) umjesto zvjezdica da bi vidjeli
Sto ga dize slavko

Prelijepo je ovo vidjeti, u ekipi vlada prava atmosfera, Zebu nikad nisam vidio ovako naloženog, kao lav je od prvog minuta.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Virtu4l
- Postovi: 59815
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 15 mar 2017, 19:02
Neandertalac je napisao/la:Petrović: Nije Radnik loš, mi smo dobri!
Tako je Slavko, to hoću da čujem. Kakav Radnik, Mladost, Krupa itd, samo gazi sve do kraja!
Treba neko reći Slavki da spusti euforiju, ne valja se bahatit i šta sve ono meni govore kada ja ovo isto pričam

E neka je ovo izjavo samo da tebe vidim da
pišneš u gaće od sreće

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Qwerty90
- Postovi: 999
- Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
- Lokacija: Hrasno
-
Kontakt:
Post
Postao/la Qwerty90 » 15 mar 2017, 19:05
Jovan Blagojevic je meni fascinantan igrac, od igrača za termina do Xavi Hernandeza iz 2009 godine u samo 10 minuta. Btw on i Uglješa su mi odlično izgledali u paru, a generalno su mi obojica za malo psihološkog savjetovanja
Sent from my SM-G925F using Tapatalk
-
LjoZee
- Interni moderator
- Postovi: 30576
- Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la LjoZee » 15 mar 2017, 19:09
Nekog strucnjaka angazovati samo za Ugljesu i Jovana. Bolje izgledaju na terenu od Markovica i Blagojevica.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
-
Qwerty90
- Postovi: 999
- Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
- Lokacija: Hrasno
-
Kontakt:
Post
Postao/la Qwerty90 » 15 mar 2017, 19:11
Ima li neko osim mene osjećaj da mi sigurno nećemo dobiti za protivnika Mladost u polufinalu, danfa mi malo na derbi u polufinalu, a tamo škutori i mladost dk, mislim nije nikakva kuknjava i teorija zavjere, samo kažem [emoji14] [emoji14]
Sent from my SM-G925F using Tapatalk
-
Virtu4l
- Postovi: 59815
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 15 mar 2017, 19:15
Qwerty90 je napisao/la:Ima li neko osim mene osjećaj da mi sigurno nećemo dobiti za protivnika Mladost u polufinalu, danfa mi malo na derbi u polufinalu, a tamo škutori i mladost dk, mislim nije nikakva kuknjava i teorija zavjere, samo kažem [emoji14] [emoji14]
Mi ih sigurno nećemo dobiti.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Quinlan
- Postovi: 1618
- Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Quinlan » 15 mar 2017, 19:15
Ja ko da gledam derbi je u 1/2 finalu kupa, a mladost i široki drugi par, pa tako cemo imati nevjeorvatnih 7 dana fudbala gdje se igraju tri derbija zaredom
12.04. - Kup
15.04. - Liga
19.04. - Kup
-
bhsport
- Postovi: 13541
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 15 mar 2017, 19:17
irfo je napisao/la:Treba i Bekriju pohvalit danas, meni se cini da sam ja od njegovog najveceg kriticara postao jedini koji ga hvali ovdje

Pohvaliti za gol, maestralan. Ostalo na nivou igrača kantonalne lige, nabijanje slobodnog u pm, šut na krov sjevera, primanje lopte nula, u odbrani katastrofa. Klizeci je za njeg nepoznat pojam, duel isto tako.
Ako alternativa sa klupe ok.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
Rokoko87
- Postovi: 13956
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rokoko87 » 15 mar 2017, 19:19
Bogičević proživljava još jednu mladost.

31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
-
Qwerty90
- Postovi: 999
- Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
- Lokacija: Hrasno
-
Kontakt:
Post
Postao/la Qwerty90 » 15 mar 2017, 19:21
Rokoko87 je napisao/la:Bogičević proživljava još jednu mladost.[emoji38]
Al' fkt šta je ono, pa frajer igra možda i bolje nego u svom prvom mandatu :S Imao je jedan baš pismen lakat u rebra Obradovicu u prvom poluvremenu, tek toliko da mu pokaze gdje je dosao ...
Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Zadnja izmjena:
Qwerty90, dana/u 15 mar 2017, 19:26, ukupno mijenjano 1 put.
-
Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neandertalac » 15 mar 2017, 19:21
Virtu4l je napisao/la:Neandertalac je napisao/la:Petrović: Nije Radnik loš, mi smo dobri!
Tako je Slavko, to hoću da čujem. Kakav Radnik, Mladost, Krupa itd, samo gazi sve do kraja!
Treba neko reći Slavki da spusti euforiju, ne valja se bahatit i šta sve ono meni govore kada ja ovo isto pričam

E neka je ovo izjavo samo da tebe vidim da
pišneš u gaće od sreće

Šta ti je, cijeni čovjek moje razmišljanje

Željezničar za život cijeli !
UPRAVA NAPOLJE!
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 15 mar 2017, 19:23
Da nastavimo ovu borbu za duplu krunu

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
Rokoko87
- Postovi: 13956
- Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rokoko87 » 15 mar 2017, 19:24
Qwerty90 je napisao/la:Rokoko87 je napisao/la:Bogičević proživljava još jednu mladost.[emoji38]
Al' fkt šta je ono, pa frajer igra možda i bolje nego u svom prvom mandatu :S
Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Strašno, siguran, stamen, skok igra na nivou, postavljanje, pravovremeni izlasci, ma sve, nije džaba njega Slavko vratio.
Al kako je Kerla povuće pred kraj.

31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
-
amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
-
Kontakt:
Post
Postao/la amazon » 15 mar 2017, 19:27
Koja je glupost da Stanic u kupu igra i odlicno, a u ligi ga nema u 18? BUDALASTINa...
Bravo Bekrija majstore.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
-
Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neandertalac » 15 mar 2017, 19:29
amazon je napisao/la:Koja je glupost da Stanic u kupu igra i odlicno, a u ligi ga nema u 18? BUDALASTINa...
Bravo Bekrija majstore.
Reci reci, teška srca ali reci; igrali smo odlično

Željezničar za život cijeli !
UPRAVA NAPOLJE!
-
bhsport
- Postovi: 13541
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 15 mar 2017, 19:30
amazon je napisao/la:Koja je glupost da Stanic u kupu igra i odlicno, a u ligi ga nema u 18? BUDALASTINa...
Bravo Bekrija majstore.
Petrović je lijepo objasnio za Stanica i ako upalis mozak skontat ćeš što igra u kupu a nema ga u 18 u prvenstvu.
Ti fakat samo hejtas.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
irfo
- Interni moderator
- Postovi: 15094
- Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la irfo » 15 mar 2017, 19:30
Neandertalac je napisao/la:amazon je napisao/la:Koja je glupost da Stanic u kupu igra i odlicno, a u ligi ga nema u 18? BUDALASTINa...
Bravo Bekrija majstore.
Reci reci, teška srca ali reci; igrali smo odlično


NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
amazon
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
- Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
-
Kontakt:
Post
Postao/la amazon » 15 mar 2017, 19:31
Neandertalac je napisao/la:amazon je napisao/la:Koja je glupost da Stanic u kupu igra i odlicno, a u ligi ga nema u 18? BUDALASTINa...
Bravo Bekrija majstore.
Reci reci, teška srca ali reci; igrali smo odlično

Kad sam ja to govorio da smo losi kad smo dobri? Nikad, pomjesao si me s nekim
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.
-
bosnas_
- Postovi: 4455
- Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la bosnas_ » 15 mar 2017, 19:36
Dobra igra danas. Samo ovako treba nastaviti, pozrtvovano, hrabro, homogeno.. Pokazalo se da imamo odlicne zamjene. Musa prekucao utakmicu. top igrac definitivno! Idemo dalje, sta drugo reci...
DEBUG SSO: [] | STATUS: []