FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

ludilomozga
Postovi: 126
Pridružen/a: 11 mar 2017, 22:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ludilomozga » 27 mar 2017, 18:17

Spektakl! Hajcajte raju.. Idemooooo

Avatar
Harrison
Postovi: 2288
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Harrison » 27 mar 2017, 18:50

I zapad ce doci kad-tad na red, kako ce tak tada stadion mocno izgledati...
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 27 mar 2017, 20:08

Quinlan je napisao/la:Savez naredio dodatnih stepenica i samim tim gubiš stolica, već objašnjeno iz kluba
Moze li link toga objasnjenja? Ja koliko znam savez nije davao nikakve upute sto se tice tribine
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

amko123
Postovi: 221
Pridružen/a: 06 feb 2016, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko123 » 27 mar 2017, 20:14

sarajevski derbi iz ugla engleza

amko123
Postovi: 221
Pridružen/a: 06 feb 2016, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko123 » 27 mar 2017, 21:12


Kompromis
Postovi: 2599
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kompromis » 27 mar 2017, 21:23

irfo je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Savez naredio dodatnih stepenica i samim tim gubiš stolica, već objašnjeno iz kluba
Moze li link toga objasnjenja? Ja koliko znam savez nije davao nikakve upute sto se tice tribine
Jest savez to naredio zbog evropskih utakmica... nije po uefinim propisima veci dio stepenica odradjen... i ovo je bilo najbezbolnije rjesenje da se "ukine" 30 tak stolica zarad viseg dobra... ne bi mogli igrati evropu, mislim ne bi se moglo sjediti na istoku u evropskim utakmica zbog tog bizarnog razloga... malo su se u klubu preracunali kad su odobrili projekt... mozda cak nisu ni znali za to... jer su se obicne stepenica ukinule od prije nekoliko godina.... a kod nas su te uslovno receno obicne jednoredne... pa su morali prosiriti sve stepenice za po korak, a one centralne skroz prosiriti (i dolje ispod)... i tako je progutano kako sam ja cuo 30 mjesta... nema veze... i ovako trebamo biti ponosni i na upravu, i na donatore, a posebno na navijace...
I mislim da je cak bila ta vijest i na sluzbenoj da se morao malo smanjiti kapacitet...
Zadnja izmjena: Kompromis, dana/u 27 mar 2017, 21:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 13956
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 27 mar 2017, 21:23

HAJCAAAAAAJ!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 20015
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 27 mar 2017, 21:29

Sta se raspravljate bez potrebe..


Uz sve sto dobro donosi Zelji, donosi i Repki 10000000% ce preci s B.P na Grbavicu. Samo za taj teren savez nam mora pomoci uz nadam se pomoc uefe i fife.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️

nide
Postovi: 468
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 27 mar 2017, 22:08

dali se zna cijena ulaznica za istok. Ostalo je još pet dana do sljedeće tekme pa bi trebalo do sada biti poznato koja će to cijena biti. Mislim da bi klub u ovoj utakmici protiv slobode trebao samo naplatiti neku simboličnu sumu posto je otvaranje tribine. Tu bi se pružila prilika za reklamu da za nekih 3 KM doživiš atmosferu oduševiš se i ponovo dodjes sljedeću tekmu.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 27 mar 2017, 22:26

nide je napisao/la:dali se zna cijena ulaznica za istok. Ostalo je još pet dana do sljedeće tekme pa bi trebalo do sada biti poznato koja će to cijena biti. Mislim da bi klub u ovoj utakmici protiv slobode trebao samo naplatiti neku simboličnu sumu posto je otvaranje tribine. Tu bi se pružila prilika za reklamu da za nekih 3 KM doživiš atmosferu oduševiš se i ponovo dodjes sljedeću tekmu.
Ne slazem se. Bilo koja cijena da bude doci ce na istok 4 000 ljudi. Ako je cijena 3 to je 12 000, ako je 5 to je 20 000. Klubu tih 8 000 puno znaci.

Nek imas 10 tekmi po 1000 ljudi na tom istoku, sa 3KM to je 30 000KM zarada, a da je 5KM to je 50 000KM i sa ovom prvom, kada saberes, to je za tri mjeseca veci prihod za cca 30 000KM. To je velik novac za nas. Ako to uduplas dobijes cijelu sezonu i vise novca cca 60 000KM, a to ti je igrac kalibra Stevanovic.

I na kraju, 2 KM za navijace nije velika razlika, jer smo svi navikli na najnizu cijenu 5KM, a klubu je to prevelik dobitak.

Ovo je slicno kao i kazne, samo ne kontaju nasi navijaci, svaki mjesec 3-4 hiljade kazna, to ti je na godisnjem nivou prevelik novac.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1150
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 27 mar 2017, 22:46

Argentina je napisao/la:
nide je napisao/la:dali se zna cijena ulaznica za istok. Ostalo je još pet dana do sljedeće tekme pa bi trebalo do sada biti poznato koja će to cijena biti. Mislim da bi klub u ovoj utakmici protiv slobode trebao samo naplatiti neku simboličnu sumu posto je otvaranje tribine. Tu bi se pružila prilika za reklamu da za nekih 3 KM doživiš atmosferu oduševiš se i ponovo dodjes sljedeću tekmu.
Ne slazem se. Bilo koja cijena da bude doci ce na istok 4 000 ljudi. Ako je cijena 3 to je 12 000, ako je 5 to je 20 000. Klubu tih 8 000 puno znaci.

Nek imas 10 tekmi po 1000 ljudi na tom istoku, sa 3KM to je 30 000KM zarada, a da je 5KM to je 50 000KM i sa ovom prvom, kada saberes, to je za tri mjeseca veci prihod za cca 30 000KM. To je velik novac za nas. Ako to uduplas dobijes cijelu sezonu i vise novca cca 60 000KM, a to ti je igrac kalibra Stevanovic.

I na kraju, 2 KM za navijace nije velika razlika, jer smo svi navikli na najnizu cijenu 5KM, a klubu je to prevelik dobitak.

Ovo je slicno kao i kazne, samo ne kontaju nasi navijaci, svaki mjesec 3-4 hiljade kazna, to ti je na godisnjem nivou prevelik novac.
Jug 5 KM, SJEVER 8KM, ISTOK 10 KM, ZAPAD 20 KM. Mislim da ce to biti cijene.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19231
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la akisarajevo92 » 27 mar 2017, 22:50

po nekoj mojoj racunici samo od ulaznica na utakmici protiv Slobode zarada ce biti preko 90 000 KM :kafa:
Don't believe the hype.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 30576
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 mar 2017, 22:52

Zna li neko kakvo su vrijeme najavili za subotu ?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Signore
Postovi: 6885
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Signore » 27 mar 2017, 22:58

LjoZee je napisao/la:Zna li neko kakvo su vrijeme najavili za subotu ?
Idealno, najtopliji dan u tjednu. Vecernja temperatura od 8 do 15 stupnjeva. Za vrijeme utakmice nekih 10-12 stupnjeva :mrgreen:

nide
Postovi: 468
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 27 mar 2017, 23:01

Sandokan87 je napisao/la:
Argentina je napisao/la:
nide je napisao/la:dali se zna cijena ulaznica za istok. Ostalo je još pet dana do sljedeće tekme pa bi trebalo do sada biti poznato koja će to cijena biti. Mislim da bi klub u ovoj utakmici protiv slobode trebao samo naplatiti neku simboličnu sumu posto je otvaranje tribine. Tu bi se pružila prilika za reklamu da za nekih 3 KM doživiš atmosferu oduševiš se i ponovo dodjes sljedeću tekmu.
Ne slazem se. Bilo koja cijena da bude doci ce na istok 4 000 ljudi. Ako je cijena 3 to je 12 000, ako je 5 to je 20 000. Klubu tih 8 000 puno znaci.

Nek imas 10 tekmi po 1000 ljudi na tom istoku, sa 3KM to je 30 000KM zarada, a da je 5KM to je 50 000KM i sa ovom prvom, kada saberes, to je za tri mjeseca veci prihod za
cca 30 000KM. To je velik novac za nas. Ako to uduplas dobijes cijelu sezonu i vise novca cca 60 000KM, a to ti je igrac kalibra Stevanovic.

I na kraju, 2 KM za navijace nije velika razlika, jer smo svi navikli na najnizu cijenu 5KM, a klubu je to prevelik dobitak.

Ovo je slicno kao i kazne, samo ne kontaju nasi navijaci, svaki mjesec 3-4 hiljade kazna, to ti je na godisnjem nivou prevelik novac.
Jug 5 KM, SJEVER 8KM, ISTOK 10 KM, ZAPAD 20 KM. Mislim da ce to biti cijene.
Sto se tiče cijene od 3 KM isključivo sam mislijo samo ovi utakmicu protiv slobode. Normalno da sa najpreglednije tribine cijena nemojte biti ispod 8KM sto je i logično ako usporedimo cijene ostalih tribina.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 30576
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 mar 2017, 23:05

Signore je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Zna li neko kakvo su vrijeme najavili za subotu ?
Idealno, najtopliji dan u tjednu. Vecernja temperatura od 8 do 15 stupnjeva. Za vrijeme utakmice nekih 10-12 stupnjeva :mrgreen:
Fantasticno. Hvala brate.[emoji106] [emoji106]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

nide
Postovi: 468
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 27 mar 2017, 23:12

Kada pi podigli gledanost samo za jedan nivo vise i u prosjeku imali 8000 gledaoca uz prosječnu cijenu od 7 KM to bi izašlo oko Ca.900 000 KM bez kupa i bez europskih utakmica. Mislim da ako iko u ovoj ligi to može ostvariti onda su to manijaci i željo. Ova sezona je pokazala daje željo bez premca sto se tiče posjete kako kući tako i na strani. Stoga ovih 8000 nije nerealno ako se počnu famelijarno dolaziti na istok sto je bijo i cilj uprave.

nide
Postovi: 468
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 27 mar 2017, 23:18

Dali neko zna koliko bi trebalo poslovni prostora da bude ispod istoka i koliko pi se mjesečno moglo naplatiti po lokalu? Ja računam da bi se moglo dobiti oko 10 lokala ili je to možda previše?

Avatar
Quinlan
Postovi: 1618
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 28 mar 2017, 00:29

irfo je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Savez naredio dodatnih stepenica i samim tim gubiš stolica, već objašnjeno iz kluba
Moze li link toga objasnjenja? Ja koliko znam savez nije davao nikakve upute sto se tice tribine
"Do sada, uradjeno je 70% posla i sada su pred nama radovi na uređenju ostatka tribine. Kupovinom preostalih dvjestotinjak desetogodišnji ulaznica osigurat ćemo funkcionisanje istoka u punom kapacitetu. Uvažavajući sugestije Saveza, krovne kuće bh. fudbala, zbog sigurnosnih propisa na istočnoj tribini su izgrađene dodatne stepenice, te je kapacitet tribine manji od projektnog kapaciteta."

Avatar
maldini3
Postovi: 1789
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 28 mar 2017, 00:35

nide je napisao/la:Dali neko zna koliko bi trebalo poslovni prostora da bude ispod istoka i koliko pi se mjesečno moglo naplatiti po lokalu? Ja računam da bi se moglo dobiti oko 10 lokala ili je to možda previše?
Nesto sam nacuo al info nije provjeren trebalo bi da bingo uzme citavu tribinu za svoje potrebe al opet kazem info nije provjeren
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: onajlikk i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []