FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Zar je moguće da neko ovoliko onaniše na nekog fudbalera koji je za godinu dana sve samo ne fudbaler?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
0:0 u Moldaviji.High je napisao/la:Što šutite u vezi sa predikcijama?![]()
Moja: gubimo 1:0.Primamo neki gol kao jedan od ona dva koja nam zabi Moldovan.
1:0 na Hasetu.
Ahmet 68 minuta.
-
belosevic28
- Postovi: 9727
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bravo @Hilmo, samo brisi postove gdje se brani Cala, i osudjuje lojavi bot koji se odaziva na ime Said !!! Tako je objektivna moderacijo, yebo Calu, zastiti aligatora i havera mu...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''
Re: FK Sarajevo
Koji vam je **** vise s tim prepucavanjima izmedju!? Rjesavajte te vase nesuglasice preko privatne poruke, a ne ovdje kvariti ostalima ugodjaj.
Amer Dupovac!
Re: FK Sarajevo
Je l' misliš na našeg predivnog i emotivno potresenog Saju? Pošto mi se čini da si danas pisao pohvalno o Krsti a ovdje se i na njega onaniše zadnja dva danaHigh je napisao/la:Zar je moguće da neko ovoliko onaniše na nekog fudbalera koji je za godinu dana sve samo ne fudbaler?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Haha, jedni govore da se brišu postovi gdje se hvali Said, drugi da se brišu postovi gdje se brani Čala... A možda da ne ulazite u međusbne sukobe na nivou petog razreda devetogodišnje? 
Uvijek mi je bilo fasinantno ovdje da 99% će radije pribjeći direktno vrijeđanju, šatro sarkazmu, indirektnom prozivanju u trećem licu množine nego otvoriti dijalog i na kraju ako se ne slažu obje strane složiti se da se ne slažu. Ali ne, lakše je psovati, nazivati ljude debilima, bogaljima, pa slijedeći put i kad se slažete sa njima lupati kontru i jeftini oblik sarkazma jer vam sujeta ne da....
Al' nema veze 9 od 10 ovdje stvarno voli FK Sarajevo, tako da kod mene uvijek imate početni plus.
Uvijek mi je bilo fasinantno ovdje da 99% će radije pribjeći direktno vrijeđanju, šatro sarkazmu, indirektnom prozivanju u trećem licu množine nego otvoriti dijalog i na kraju ako se ne slažu obje strane složiti se da se ne slažu. Ali ne, lakše je psovati, nazivati ljude debilima, bogaljima, pa slijedeći put i kad se slažete sa njima lupati kontru i jeftini oblik sarkazma jer vam sujeta ne da....
Al' nema veze 9 od 10 ovdje stvarno voli FK Sarajevo, tako da kod mene uvijek imate početni plus.
Samo Saraj'vo.
Re: FK Sarajevo
hveru said je druga prica jer je non stop povredjen bio a krle je zdrav i ne moze se nikako poredit sa saidomfks74 je napisao/la:Nemojte previse da se radujete Velkoskom, mogao bi biti drugi Said. Kaze neko Krste voli Sarajevo, pa i Said ga voli.
-
belosevic28
- Postovi: 9727
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakva prepucavanja, pa lik mjesecima trola sa svojim guznim haverom uz to zasticen ko medvjed ovdje. Sto je mnogo, mnogo je !Rahma je napisao/la:Koji vam je **** vise s tim prepucavanjima izmedju!? Rjesavajte te vase nesuglasice preko privatne poruke, a ne ovdje kvariti ostalima ugodjaj.
Sejhu, biljezi 0:2 za divEvE (Crnkic, Rahmanovic).
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''
Re: FK Sarajevo
Dolazak Velkoskog je za pohvalu i dat će više nego što je ovaj uhljup dao za godinu dana lelemudanja.skoroalen je napisao/la:Je l' misliš na našeg predivnog i emotivno potresenog Saju? Pošto mi se čini da si danas pisao pohvalno o Krsti a ovdje se i na njega onaniše zadnja dva danaHigh je napisao/la:Zar je moguće da neko ovoliko onaniše na nekog fudbalera koji je za godinu dana sve samo ne fudbaler?
@belosevic28, učini mi se da si umjesto Rahmanović napisao Hrustemović.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
0-3 Ahmetovic 2x, Hebibovic
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Đe VelkoVskij?????Evolution87 je napisao/la:0-3 Ahmetovic 2x, Hebibovic
Samo Saraj'vo.
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
0:1
Krstevski 69'
Da ga zapamte dobro
Krstevski 69'
Da ga zapamte dobro
Re: FK Sarajevo
1-1. Pavlovic
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: FK Sarajevo
"Ako ćemo realno, Zeta nije trebala da igra kvalifikacije za Evropsku ligu, nego kvalifikacije za Ligu prvaka. Zeta je moralni šampion Crne Gore. Na kraju prvenstva, Budućnost, Zeta i Mladost su imali po 57 bodova, a Zeta je zbog lošijeg međusobnog duela protiv Budućnosti (gol u gostima), završila na drugoj poziciji. Zašto kažem moralni šampion? Zato što je Zeti tokom sezone oduzeto šest bodova koje su zaradili na terenu. Zeta je pobijedila Rudar sa 1:0, a Grbalj sa 2:1, ali im je Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore uzela bodove, jer je bivši predsjednik kluba Radojica Rajo Božović 'posjetio' sudije u svlačionici poslije utakmice (Rudar) i na poluvremenu (Grbalj). Božović ništa nije sugerisao arbitrima, ali je 2009. godine trajno isključen iz fudbalske organizacije, pa je kazna postala automatska. Jednostavno, tumačenje Disciplinske komisije je bilo jasno: Božović ne smije da bude u prostorijama kluba prije, tokom i nakon utakmice", opisuje nam kolega sa portala --- SPAM ---.
@skoroalen pašice što ti reče jučer dok se ne urede stvari da nam liga bude što regularnija ne možemo očekivati napredak. Pa evo nam primjera iz crne gore. Samo u tom slučaju uređivanja kod nas ivica osim bi plakao što bi želji bilo oduzeto par titula i lagano 1 liga federacije BiH. Ali kad može Juve što ne bi mogli i oni. Hahahaha
@skoroalen pašice što ti reče jučer dok se ne urede stvari da nam liga bude što regularnija ne možemo očekivati napredak. Pa evo nam primjera iz crne gore. Samo u tom slučaju uređivanja kod nas ivica osim bi plakao što bi želji bilo oduzeto par titula i lagano 1 liga federacije BiH. Ali kad može Juve što ne bi mogli i oni. Hahahaha
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija! 
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem.Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija!
Samo Saraj'vo.
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Na T-mobile sam.PitarBordo je napisao/la:Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem.Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija!
Ne moze to, probavao san bruku puta.
zrinjski doveo pezera, ja ne bih smio uci na temu da je dosao kod nas.
Re: FK Sarajevo
Zar je i na Zapadu takva konekcija?PitarBordo je napisao/la:Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem.Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
on ce kipranima tricu da uvaliPitarBordo je napisao/la:Đe VelkoVskij?????Evolution87 je napisao/la:0-3 Ahmetovic 2x, Hebibovic
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
Re: FK Sarajevo
Da je Sarajevo u prethodne 4 sezone uzelo 3 titule, ne bi se bunili ni na Pezera..Sarajlijica1946 je napisao/la:Na T-mobile sam.PitarBordo je napisao/la:Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem.Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija!![]()
Ne moze to, probavao san bruku puta.
zrinjski doveo pezera, ja ne bih smio uci na temu da je dosao kod nas.
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Online
Trenutno korisnika/ca: Jet2Holiday i 20 gostiju.



