FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 27 jun 2017, 20:22

Zar je moguće da neko ovoliko onaniše na nekog fudbalera koji je za godinu dana sve samo ne fudbaler?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 27 jun 2017, 20:25

:kafa:
High je napisao/la:Što šutite u vezi sa predikcijama? :kafa:


Moja: gubimo 1:0. :mrgreen: Primamo neki gol kao jedan od ona dva koja nam zabi Moldovan.
0:0 u Moldaviji.
1:0 na Hasetu.
Ahmet 68 minuta.

belosevic28
Postovi: 9727
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 27 jun 2017, 20:27

Bravo @Hilmo, samo brisi postove gdje se brani Cala, i osudjuje lojavi bot koji se odaziva na ime Said !!! Tako je objektivna moderacijo, yebo Calu, zastiti aligatora i havera mu...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Rahma
Postovi: 2244
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahma » 27 jun 2017, 20:30

Koji vam je **** vise s tim prepucavanjima izmedju!? Rjesavajte te vase nesuglasice preko privatne poruke, a ne ovdje kvariti ostalima ugodjaj.
Amer Dupovac!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 27 jun 2017, 20:32

High je napisao/la:Zar je moguće da neko ovoliko onaniše na nekog fudbalera koji je za godinu dana sve samo ne fudbaler?
Je l' misliš na našeg predivnog i emotivno potresenog Saju? Pošto mi se čini da si danas pisao pohvalno o Krsti a ovdje se i na njega onaniše zadnja dva dana :D
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 27 jun 2017, 20:32

Haha, jedni govore da se brišu postovi gdje se hvali Said, drugi da se brišu postovi gdje se brani Čala... A možda da ne ulazite u međusbne sukobe na nivou petog razreda devetogodišnje? :kafa:


Uvijek mi je bilo fasinantno ovdje da 99% će radije pribjeći direktno vrijeđanju, šatro sarkazmu, indirektnom prozivanju u trećem licu množine nego otvoriti dijalog i na kraju ako se ne slažu obje strane složiti se da se ne slažu. Ali ne, lakše je psovati, nazivati ljude debilima, bogaljima, pa slijedeći put i kad se slažete sa njima lupati kontru i jeftini oblik sarkazma jer vam sujeta ne da....

Al' nema veze 9 od 10 ovdje stvarno voli FK Sarajevo, tako da kod mene uvijek imate početni plus. :D
Samo Saraj'vo.

Pitar1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 19 jan 2017, 12:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar1946 » 27 jun 2017, 20:33

fks74 je napisao/la:Nemojte previse da se radujete Velkoskom, mogao bi biti drugi Said. Kaze neko Krste voli Sarajevo, pa i Said ga voli. :rol:
hveru said je druga prica jer je non stop povredjen bio a krle je zdrav i ne moze se nikako poredit sa saidom

belosevic28
Postovi: 9727
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 27 jun 2017, 20:33

Rahma je napisao/la:Koji vam je **** vise s tim prepucavanjima izmedju!? Rjesavajte te vase nesuglasice preko privatne poruke, a ne ovdje kvariti ostalima ugodjaj.
Kakva prepucavanja, pa lik mjesecima trola sa svojim guznim haverom uz to zasticen ko medvjed ovdje. Sto je mnogo, mnogo je !
Sejhu, biljezi 0:2 za divEvE (Crnkic, Rahmanovic). :zzz:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 27 jun 2017, 20:33

skoroalen je napisao/la:
High je napisao/la:Zar je moguće da neko ovoliko onaniše na nekog fudbalera koji je za godinu dana sve samo ne fudbaler?
Je l' misliš na našeg predivnog i emotivno potresenog Saju? Pošto mi se čini da si danas pisao pohvalno o Krsti a ovdje se i na njega onaniše zadnja dva dana :D
Dolazak Velkoskog je za pohvalu i dat će više nego što je ovaj uhljup dao za godinu dana lelemudanja.

@belosevic28, učini mi se da si umjesto Rahmanović napisao Hrustemović. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 27 jun 2017, 20:35

0-3 Ahmetovic 2x, Hebibovic
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 27 jun 2017, 20:37

Evolution87 je napisao/la:0-3 Ahmetovic 2x, Hebibovic
Đe VelkoVskij?????
Samo Saraj'vo.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16675
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 27 jun 2017, 20:37

0:1

Krstevski 69'

Da ga zapamte dobro :kafa:

Avatar
Mokes
Postovi: 16407
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 27 jun 2017, 20:38

1-1. Pavlovic
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

heat
Postovi: 92
Pridružen/a: 28 mar 2016, 18:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la heat » 27 jun 2017, 20:39

"Ako ćemo realno, Zeta nije trebala da igra kvalifikacije za Evropsku ligu, nego kvalifikacije za Ligu prvaka. Zeta je moralni šampion Crne Gore. Na kraju prvenstva, Budućnost, Zeta i Mladost su imali po 57 bodova, a Zeta je zbog lošijeg međusobnog duela protiv Budućnosti (gol u gostima), završila na drugoj poziciji. Zašto kažem moralni šampion? Zato što je Zeti tokom sezone oduzeto šest bodova koje su zaradili na terenu. Zeta je pobijedila Rudar sa 1:0, a Grbalj sa 2:1, ali im je Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore uzela bodove, jer je bivši predsjednik kluba Radojica Rajo Božović 'posjetio' sudije u svlačionici poslije utakmice (Rudar) i na poluvremenu (Grbalj). Božović ništa nije sugerisao arbitrima, ali je 2009. godine trajno isključen iz fudbalske organizacije, pa je kazna postala automatska. Jednostavno, tumačenje Disciplinske komisije je bilo jasno: Božović ne smije da bude u prostorijama kluba prije, tokom i nakon utakmice", opisuje nam kolega sa portala --- SPAM ---.

@skoroalen pašice što ti reče jučer dok se ne urede stvari da nam liga bude što regularnija ne možemo očekivati napredak. Pa evo nam primjera iz crne gore. Samo u tom slučaju uređivanja kod nas ivica osim bi plakao što bi želji bilo oduzeto par titula i lagano 1 liga federacije BiH. Ali kad može Juve što ne bi mogli i oni. Hahahaha

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 27 jun 2017, 20:39

Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija! :twisted:

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 27 jun 2017, 20:41

Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija! :twisted:
Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem. :kafa:
Samo Saraj'vo.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 27 jun 2017, 20:42

PitarBordo je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija! :twisted:
Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem. :kafa:
Na T-mobile sam. :mrgreen:
Ne moze to, probavao san bruku puta.
zrinjski doveo pezera, ja ne bih smio uci na temu da je dosao kod nas. :lol:

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 27 jun 2017, 20:42

PitarBordo je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija! :twisted:
Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem. :kafa:
Zar je i na Zapadu takva konekcija? :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 27 jun 2017, 20:43

PitarBordo je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:0-3 Ahmetovic 2x, Hebibovic
Đe VelkoVskij?????
on ce kipranima tricu da uvali :kafa:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 jun 2017, 20:44

Sarajlijica1946 je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Yebem li ti telemach grob majkin! Napisem kilometarski post i kiksnu mi konekcija! :twisted:
Mogao si puknut "Back" u browseru i vrati te na onu stranicu gdje si pisao post sve sa sadržajem. :kafa:
Na T-mobile sam. :mrgreen:
Ne moze to, probavao san bruku puta.
zrinjski doveo pezera, ja ne bih smio uci na temu da je dosao kod nas. :lol:
Da je Sarajevo u prethodne 4 sezone uzelo 3 titule, ne bi se bunili ni na Pezera.. :zviz:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []