FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

adnan_hzsa
Postovi: 658
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnan_hzsa » 22 avg 2010, 19:00

slika
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

Avatar
reds_forever
Postovi: 1098
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la reds_forever » 22 avg 2010, 19:20

junuz23 je napisao/la:kad je ovaj snimak na vogosci

Bice ti veceras,obicno bude oko 21:00-22:00,u svakom slucaju oni ce ti taj snimak emitovati vjerovatno i sutra,to im je obicaj :)
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 22 avg 2010, 19:22

Sami vrh,ma vrh vrhova.Na sjeveru ali i čitavom stadionu atmosfera u argentinskom stilu,špica tokom cijele utakmice,sve grmi.Samom igrom ne samo da sam zadovoljan već više od toga,ekipa djeluje kompaktno i pokretljivo i ono u šta vjerujem je da će već u Banovićima pokazati svoju superiornost,te nastaviti ovaj pobjednički niz.
JA VOLIM,VOLIM,VOLIM SAMO TEBE I SAMO TEBI,TEBI DAJEM SVE,
SA SJEVERA ĆEŠ ČUTI NAŠU PJESMU,SARAJEVO VOLIM TE :)
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Avatar
Željovac
Postovi: 3536
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Željovac » 22 avg 2010, 19:50

Nadam se da ste uzeli lovu za mangupsko reklamiranje ovog portala. Malo je reći da ste im odali priznanje...
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

hordas_ključ
Postovi: 12
Pridružen/a: 17 apr 2010, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordas_ključ » 22 avg 2010, 19:54

PRELIJEP JE OSJECAJ BITI HORDAS,PRELIJEPO JE SINOC BILO BITI NA KOSEVU...IAKO DOSTA OSLABLJENI RAZVALILI SMO svinjski,A SAD NASTAVLJAMO DALJE...













VOLIM TE SARAJEVO...

cassanova
Postovi: 377
Pridružen/a: 19 jun 2009, 13:02
Lokacija: 8064
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la cassanova » 22 avg 2010, 20:29

dinGospo_SA je napisao/la:
The Prodigy je napisao/la:Gledao sam malog Kojaševića i uvjeren sam da će postati IGRAČINA. Mali ima sjajan osjećaj za loptu, odlično se kreće, samo mu fali još malo snage i iskustva, ali biće pravi igrač.
ako mislis na kojasevica on je vec IGRACINA :mrgreen:
ako mislis na suljica onda si u pravu :)
Što se tiče onog malog Suljića mali je predobarm jest da ima 13.5 kila, pa kad ga neko ćuhne ode u reklame ... :mrgreen:
1996

rumbalija
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 avg 2009, 23:59
Lokacija: Brčigovo - Zamegresi
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rumbalija » 22 avg 2010, 20:34

reds_forever je napisao/la:
junuz23 je napisao/la:kad je ovaj snimak na vogosci

Bice ti veceras,obicno bude oko 21:00-22:00,u svakom slucaju oni ce ti taj snimak emitovati vjerovatno i sutra,to im je obicaj :)
Maloprije su javili da imaju tehnički problem sa snimkom pa ako to poprave ide snimak na TV
Evo mene ime mi je Mitar,Imal neko da donese litar

junuz23
Postovi: 309
Pridružen/a: 23 jul 2009, 19:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la junuz23 » 22 avg 2010, 20:41

rumbalija je napisao/la:
reds_forever je napisao/la:
junuz23 je napisao/la:kad je ovaj snimak na vogosci

Bice ti veceras,obicno bude oko 21:00-22:00,u svakom slucaju oni ce ti taj snimak emitovati vjerovatno i sutra,to im je obicaj :)
Maloprije su javili da imaju tehnički problem sa snimkom pa ako to poprave ide snimak na TV
ok ali kad i u koliko sati?

Avatar
Larry David
Postovi: 104
Pridružen/a: 22 avg 2010, 00:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Larry David » 22 avg 2010, 20:43

Kako smo samo mocni, citav dan ne mogu da prestanem razmisljati na onu igru, na onaj Sjever. Malo je reci koliko smo napredovali kao grupa, pa mi u BiH vise nemamo ni konkurenciju, imamo MI i onda 3 stepenice zjape prazne.
Jedva cekam put u Banovice

Respektiva
Postovi: 331
Pridružen/a: 25 sep 2009, 10:18

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Respektiva » 22 avg 2010, 22:10

Zaista malo je ko došao sebi od sinoć ..

Odma kad se ulazilo vidjela se pozitivna atmosfera , priredili smo nešto što malo ko može da napravi naravno ko može bolje nek izvoli .

Sarajevo je igralo pod tom atmosferom rasterećeno i lijepo do pobjede , nadam se da ćemo napraviti veliku invaziju u Banoviće i tamo uzeti tri boda ..

Naš je sjever daleko ispred svih ostalih !

MORAM :

Uživajte


Klipove navijanja potražite na Youtube ovdje je zabranjeno išta vezano za to postavljati.

adnan_hzsa
Postovi: 658
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnan_hzsa » 23 avg 2010, 01:07

evo dokaza za sve one koji misle da je sarajevo protiv celika dalo gol u 96. minuti.. Ovo se odnosi i na ovu stranicu koja je isto to napisala...

slika
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

muamerhz
Postovi: 2
Pridružen/a: 23 avg 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muamerhz » 23 avg 2010, 01:22

imal gdje za download tekma sa celikom i zrinjskim

Avatar
Larry David
Postovi: 104
Pridružen/a: 22 avg 2010, 00:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Larry David » 23 avg 2010, 01:39

@adnan_hzsa

Ma dobro sad, Ibrakovic je dobio od Chuck Norrisa sat, samo je njegovo vrijeme tacno !

thunder
Postovi: 83
Pridružen/a: 25 avg 2009, 00:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la thunder » 23 avg 2010, 01:49

Kad ste to dobili ozvucenje? :D

Genije
Postovi: 129
Pridružen/a: 02 avg 2010, 23:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Genije » 23 avg 2010, 02:14

adnan_hzsa je napisao/la:evo dokaza za sve one koji misle da je sarajevo protiv celika dalo gol u 96. minuti.. Ovo se odnosi i na ovu stranicu koja je isto to napisala...

slika
@nedim_seljovac,svi ostali duperumfovi pogledajte sliku i tražite novi alibi našeg uspjeha(istovremeno vašeg neuspjeha).

Ja kad sam tvrdio da je go pao u one 4 produžene minute vi ste govorili da se igra dok FKS ne da gol.

ŠTOP SE TIČE SUĐENJA DABOGDA geljo,lištica,drinjski,borac imali ovakvo suđenje na svom terenu,na svakoj tekmi nam je propušteno sviranje makar po jednog penala radi rukometa i više golmana na golu ili pak zbog hrvačkih zahvata.

HORDE SAM POČEO DA SANJAM NOĆU,riječima se nemože opisat.

Pozdrav svim navijačima koji vole svoj klub iz srca a ne zbog fejsa,ss.ba,mangupluka,koristi itd

Avatar
alenpitar
Postovi: 1539
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 23 avg 2010, 09:06

Nekadašnji igrač Čelika, Sarajeva i Širokog Brijega Marciano izrazio je želju za ponovni povratak na Koševo.

Marciano sada brani boje Sandefjorda, no iako ovaj Brazilac pruža sjajne partije njegov klub će po svemu sudeći napustiti društvo najboljih.
VEZANE VIJESTI
Više vijesti iz PL BiH:
Norvežani žele s Marciana produžiti ugovor, ali on ipak sanja povratak na Koševo, gdje je proveo lijepe trenutke u svojoj karijeri.

"Da, tačno je da se želim vratiti u svoje Sarajevo, to je moja velika želja, jer sam mnogo zavolio taj klub. Tu sam i sagradio svoje ime i tu mi je bilo najbolje. Odlazak sa Koševa nije bila moja odluka, ali sada nije vrijeme za tu priču", rekao je za SportSport.ba nekadašnji igrač bordo momčadi i dodao:

"Da se ja pitam odmah bi sada došao, ali imam ugovor na još jednu sezonu. Kada mi ugovor istekne želim opet igrati u Sarajevu".
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

januar
Postovi: 138
Pridružen/a: 20 avg 2010, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la januar » 23 avg 2010, 10:07

alenpitar je napisao/la:Nekadašnji igrač Čelika, Sarajeva i Širokog Brijega Marciano izrazio je želju za ponovni povratak na Koševo.

Marciano sada brani boje Sandefjorda, no iako ovaj Brazilac pruža sjajne partije njegov klub će po svemu sudeći napustiti društvo najboljih.
VEZANE VIJESTI
Više vijesti iz PL BiH:
Norvežani žele s Marciana produžiti ugovor, ali on ipak sanja povratak na Koševo, gdje je proveo lijepe trenutke u svojoj karijeri.

"Da, tačno je da se želim vratiti u svoje Sarajevo, to je moja velika želja, jer sam mnogo zavolio taj klub. Tu sam i sagradio svoje ime i tu mi je bilo najbolje. Odlazak sa Koševa nije bila moja odluka, ali sada nije vrijeme za tu priču", rekao je za SportSport.ba nekadašnji igrač bordo momčadi i dodao:

"Da se ja pitam odmah bi sada došao, ali imam ugovor na još jednu sezonu. Kada mi ugovor istekne želim opet igrati u Sarajevu".

Samo treba izdrzati i biti u vrhu ovaj prvi dio,a bice jos ekstra igraca na jesen polako nije Marciano jedini!!

Traktorista
Postovi: 34
Pridružen/a: 05 apr 2010, 17:55
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Traktorista » 23 avg 2010, 12:07

adnan_hzsa je napisao/la:evo dokaza za sve one koji misle da je sarajevo protiv celika dalo gol u 96. minuti.. Ovo se odnosi i na ovu stranicu koja je isto to napisala...

slika
Samo što ovo nije trenutak kada je gol postignut.

gollum
Postovi: 1541
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gollum » 23 avg 2010, 12:25

@adnan_hzsa
Kako te nije sramota postaviti ovu sliku? Pa, imamo i mi Vogoscu, gledamo i mi utakmice. Evo, neko je snimio i postavio istu noc ovaj klip sto je @Stole stavio. Gol je pao u 94:23. I, skoro svi smo se slozili da je sve regularno, sudija je bio u pravu sto je pustio da se igra. Zato mi nije jasno sta sad izigravas?

EDIT: Nema vise klipa ovdje. :) Ali ima na temi Celika, neko ti je takodjer odgovorio jer si i tamo postavio sliku.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

januar
Postovi: 138
Pridružen/a: 20 avg 2010, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la januar » 23 avg 2010, 12:31

Kako se ljudi opterecavaju glupostima na ovom portalu koda je koga briga kad je pao gol, kad se zna da se igra dok sudija ne svira kraj sto se to kod nas koristi onako kako kome odgovara,nekom da je trebao svirati ranije, a nekom da je vise produzio. :idea:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []