FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Rijeka je za nas Real Madrid... 
Re: FK Sarajevo
rijeka u ligi prvaka, a mi dogodine igramo nasu ligu sa slogom simin han
kuknjava

Re: FK Sarajevo
I sta kazu, da igramo regionalnu ligu? 
Pa bolje nam je pornice gledati nego taj sex i izivljavanje.
U sustini, ne vidim niti jedan objektivan razlog da ekipe iz regiona zele igrati protiv amatera iz nase lige.
Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Pa bolje nam je pornice gledati nego taj sex i izivljavanje.
U sustini, ne vidim niti jedan objektivan razlog da ekipe iz regiona zele igrati protiv amatera iz nase lige.
Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Re: FK Sarajevo
woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, J*** im sve im J*** u sred saopstenja !!!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Alooooooopaulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
MortemHz je napisao/la:Alooooooopaulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!

Samo Saraj'vo.
- AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rijeka je pravi primjer uspješnog dugoročnog plana i vizije. Strašan klub na čelu sa sjajnim Kekom, kamo sreće da smo i mi ovako radili. Kako ljudi igraju, ovo je fantazija. Tačno se vidi taktička i tehnička zrelost, a mi se još zahebavamo sa ubačajima mutavog Bekića, izvođenjima prekida, duplim pasovima i samom organizacijom. Oplodila bi nas Rijeka laganini.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
PitarBordo je napisao/la:MortemHz je napisao/la:Alooooooopaulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rijeka bi nas u ozbiljnoj utakmici preslušala ne bi centra prešli. Pogotovo sa Propuhom na klupi.
Samo Saraj'vo.
Re: FK Sarajevo
Nije problem što bi nas Rijeka preslušala. Nas bi sad Osijek preslušao. S Rijekom se ne vrijedi ni poredit, oni prvaci u ligi koja je u top 20 u Evropi, mi treći u ligi koja nije u top 40.PitarBordo je napisao/la:Rijeka bi nas u ozbiljnoj utakmici preslušala ne bi centra prešli. Pogotovo sa Propuhom na klupi.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Re: FK Sarajevo
hahahahaha onaj gif je prejak . Rijeka je veliki klub u roku par godina postala ,ovaj Kek je pfff trenercina
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 26 jul 2017, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!
- FrancescoTotti
- Postovi: 9482
- Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
- Lokacija: Vorkuta-Russia
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Da li ce novi trener imati pameti pa bekica i hebibovica poslati na klupu, ili jos bolje na tribine?
Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!
Re: FK Sarajevo
Rijeci i kako se desilo sto i Kodri
Par mudrolija u svlačionici su ga potkopavanje,par loših tekmi, i kak ode i kaze upravi ili ja ili oni
Uprava ih nogira ( čini se medju njima i šarbini), i poručili igračima ili ste uz trenera i klub ili ****
Kod nas nauštrub igrača poflautasmo ga
Par mudrolija u svlačionici su ga potkopavanje,par loših tekmi, i kak ode i kaze upravi ili ja ili oni
Uprava ih nogira ( čini se medju njima i šarbini), i poručili igračima ili ste uz trenera i klub ili ****
Kod nas nauštrub igrača poflautasmo ga
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
- PitarBordo
- Postovi: 7099
- Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
- Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Samo Saraj'vo.
- KrajisnikBosnjak
- Postovi: 3487
- Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mi pričamo na sve strane da smo veliki, a u regionalnoj ligi od 20 klubova ne bi bili ni u top 10.
Hrvatska je za nas Njemačka, jer mi smo jedna užasna zemlja, nemam riječi.
Hrvatska je za nas Njemačka, jer mi smo jedna užasna zemlja, nemam riječi.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪
-
BordoBolesnik
- Postovi: 951
- Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koliko god da cudno zvuci njih fakat treba podrzati. Pitanje je koji bi od igraca iz ove ekipe imao mjesta u Sarajevu kakvo mi prizeljkujemo, malo ih je da budemo realni. Evo mozemo svaku utakmicu da ih vrijedjamo i zvizdimo i sta ja znam vec sta ali koji je ishod toga? Sta zapravmo zelimo?PitarBordo je napisao/la:Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ocito je da ne mozemo sastaviti ekipu po zeljama navijaca, da ne valjaju cinjenica je ali na tom nekom "stubu srama" ima definitivno onih koji su gori od njih. Kako god okreneno prizeljkujemo titule, dobre plasmane itd a pogorsat cemo ako ekipu ne podrzimo, da ce nas nervirat, hoce, ali u svakom trenutku trebamo biti svjesni da je to najbolje sto trenutno imamo i mozemo a ko je kriv je vec drugo pitanje.
- KrajisnikBosnjak
- Postovi: 3487
- Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Igrače treba podržati, ali ove iz Uprave treba šamarati.BordoBolesnik je napisao/la:Koliko god da cudno zvuci njih fakat treba podrzati. Pitanje je koji bi od igraca iz ove ekipe imao mjesta u Sarajevu kakvo mi prizeljkujemo, malo ih je da budemo realni. Evo mozemo svaku utakmicu da ih vrijedjamo i zvizdimo i sta ja znam vec sta ali koji je ishod toga? Sta zapravmo zelimo?PitarBordo je napisao/la:Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ocito je da ne mozemo sastaviti ekipu po zeljama navijaca, da ne valjaju cinjenica je ali na tom nekom "stubu srama" ima definitivno onih koji su gori od njih. Kako god okreneno prizeljkujemo titule, dobre plasmane itd a pogorsat cemo ako ekipu ne podrzimo, da ce nas nervirat, hoce, ali u svakom trenutku trebamo biti svjesni da je to najbolje sto trenutno imamo i mozemo a ko je kriv je vec drugo pitanje.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪
Re: FK Sarajevo
Lakoste je napisao/la:hahahah, kakav je to trener koji se nudi. Pomjeri se Alija da i ja stanem.
Svi se oni nude, ovako ili onako.
Re: FK Sarajevo
Trenutno FK Sarajevo je kao onaj most iz filma "Ko to tamo peva". Uvijek se nadje neka budala koja misli da taj most je bolji nego sto izgleda.
Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Re: FK Sarajevo
Mi kao prvo moramo imati uredjenu drzavu kao Hrvatska, ukloniti lopove iz saveza , ukloniti lopove iz klubova pa tek onda traziti da klub lici na ove kao Rijeka. A kada ce to biti bog sami zna.Onda tek mozemo gledati nekog boljeg od Almira i Hebiba. Do tada tko zeli neka dolazi na utakmice, tko ne zeli neka rezultate prati na teletexu.
Online
Trenutno korisnika/ca: trunks1946 i 10 gostiju.



