FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 26 jul 2017, 19:53

Rijeka je za nas Real Madrid... :bih:

TOMCRAFT
Postovi: 161
Pridružen/a: 16 jul 2014, 15:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TOMCRAFT » 26 jul 2017, 19:56

rijeka u ligi prvaka, a mi dogodine igramo nasu ligu sa slogom simin han :clap: :bow: :tokralju: kuknjava :mrgreen: :urnebes: :oops: :oops: :oops: :crazy: :wave:

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 26 jul 2017, 20:01

I sta kazu, da igramo regionalnu ligu? :)

Pa bolje nam je pornice gledati nego taj sex i izivljavanje.
U sustini, ne vidim niti jedan objektivan razlog da ekipe iz regiona zele igrati protiv amatera iz nase lige.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
paulus
Postovi: 4342
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 26 jul 2017, 20:05

woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, J*** im sve im J*** u sred saopstenja !!!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 26 jul 2017, 20:07

paulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!
Alooooooo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 26 jul 2017, 20:09

MortemHz je napisao/la:
paulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!
Alooooooo
slika
Samo Saraj'vo.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 26 jul 2017, 20:10

Rijeka je pravi primjer uspješnog dugoročnog plana i vizije. Strašan klub na čelu sa sjajnim Kekom, kamo sreće da smo i mi ovako radili. Kako ljudi igraju, ovo je fantazija. Tačno se vidi taktička i tehnička zrelost, a mi se još zahebavamo sa ubačajima mutavog Bekića, izvođenjima prekida, duplim pasovima i samom organizacijom. Oplodila bi nas Rijeka laganini.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 26 jul 2017, 20:12

PitarBordo je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
paulus je napisao/la:woooow alo board direktora , gledatel prije par godina nikakvu Rijeku sta je sad , mamu vam uhljebljenu, **** im sve im **** u sred saopstenja !!!
Alooooooo
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 26 jul 2017, 20:13

Rijeka bi nas u ozbiljnoj utakmici preslušala ne bi centra prešli. Pogotovo sa Propuhom na klupi.
Samo Saraj'vo.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 26 jul 2017, 20:18

PitarBordo je napisao/la:Rijeka bi nas u ozbiljnoj utakmici preslušala ne bi centra prešli. Pogotovo sa Propuhom na klupi.
Nije problem što bi nas Rijeka preslušala. Nas bi sad Osijek preslušao. S Rijekom se ne vrijedi ni poredit, oni prvaci u ligi koja je u top 20 u Evropi, mi treći u ligi koja nije u top 40.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
paulus
Postovi: 4342
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 26 jul 2017, 20:39

hahahahaha onaj gif je prejak . Rijeka je veliki klub u roku par godina postala ,ovaj Kek je pfff trenercina
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 26 jul 2017, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 26 jul 2017, 21:03

Da li ce novi trener imati pameti pa bekica i hebibovica poslati na klupu, ili jos bolje na tribine?
Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 26 jul 2017, 21:18

Rijeci i kako se desilo sto i Kodri
Par mudrolija u svlačionici su ga potkopavanje,par loših tekmi, i kak ode i kaze upravi ili ja ili oni
Uprava ih nogira ( čini se medju njima i šarbini), i poručili igračima ili ste uz trenera i klub ili ****

Kod nas nauštrub igrača poflautasmo ga
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 26 jul 2017, 21:31

FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.
Samo Saraj'vo.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3487
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 26 jul 2017, 21:32

Mi pričamo na sve strane da smo veliki, a u regionalnoj ligi od 20 klubova ne bi bili ni u top 10.
Hrvatska je za nas Njemačka, jer mi smo jedna užasna zemlja, nemam riječi.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

BordoBolesnik
Postovi: 951
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 26 jul 2017, 21:46

PitarBordo je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.
Koliko god da cudno zvuci njih fakat treba podrzati. Pitanje je koji bi od igraca iz ove ekipe imao mjesta u Sarajevu kakvo mi prizeljkujemo, malo ih je da budemo realni. Evo mozemo svaku utakmicu da ih vrijedjamo i zvizdimo i sta ja znam vec sta ali koji je ishod toga? Sta zapravmo zelimo?
Ocito je da ne mozemo sastaviti ekipu po zeljama navijaca, da ne valjaju cinjenica je ali na tom nekom "stubu srama" ima definitivno onih koji su gori od njih. Kako god okreneno prizeljkujemo titule, dobre plasmane itd a pogorsat cemo ako ekipu ne podrzimo, da ce nas nervirat, hoce, ali u svakom trenutku trebamo biti svjesni da je to najbolje sto trenutno imamo i mozemo a ko je kriv je vec drugo pitanje.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3487
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 26 jul 2017, 21:58

BordoBolesnik je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Kada cemo im mi poceti zvizdati na svaki dodir s loptom pa da levati mozda i sami odluce da odu?
Ovdje već vlada mantra "igrači nisu krivi njih treba podržavati" i tako to.
Koliko god da cudno zvuci njih fakat treba podrzati. Pitanje je koji bi od igraca iz ove ekipe imao mjesta u Sarajevu kakvo mi prizeljkujemo, malo ih je da budemo realni. Evo mozemo svaku utakmicu da ih vrijedjamo i zvizdimo i sta ja znam vec sta ali koji je ishod toga? Sta zapravmo zelimo?
Ocito je da ne mozemo sastaviti ekipu po zeljama navijaca, da ne valjaju cinjenica je ali na tom nekom "stubu srama" ima definitivno onih koji su gori od njih. Kako god okreneno prizeljkujemo titule, dobre plasmane itd a pogorsat cemo ako ekipu ne podrzimo, da ce nas nervirat, hoce, ali u svakom trenutku trebamo biti svjesni da je to najbolje sto trenutno imamo i mozemo a ko je kriv je vec drugo pitanje.
Igrače treba podržati, ali ove iz Uprave treba šamarati.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Honorar
Postovi: 773
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Honorar » 26 jul 2017, 22:06

Lakoste je napisao/la:hahahah, kakav je to trener koji se nudi. Pomjeri se Alija da i ja stanem.

Svi se oni nude, ovako ili onako.

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 26 jul 2017, 22:19

Trenutno FK Sarajevo je kao onaj most iz filma "Ko to tamo peva". Uvijek se nadje neka budala koja misli da taj most je bolji nego sto izgleda.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 jul 2017, 22:20

Mi kao prvo moramo imati uredjenu drzavu kao Hrvatska, ukloniti lopove iz saveza , ukloniti lopove iz klubova pa tek onda traziti da klub lici na ove kao Rijeka. A kada ce to biti bog sami zna.Onda tek mozemo gledati nekog boljeg od Almira i Hebiba. Do tada tko zeli neka dolazi na utakmice, tko ne zeli neka rezultate prati na teletexu.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: mnon46 i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []