Zapisto.miky_hz je napisao/la:Jbt i ja na rezultate stavio tekmu,ako zapisti presjeci ce me.
Gotovo,umro sam
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Zapisto.miky_hz je napisao/la:Jbt i ja na rezultate stavio tekmu,ako zapisti presjeci ce me.
Trenutno korisnika/ca: AuroraBorealis, Vanja8, Zeko87 i 19 gostiju.