Zapisto.miky_hz je napisao/la:Jbt i ja na rezultate stavio tekmu,ako zapisti presjeci ce me.
Gotovo,umro sam
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Zapisto.miky_hz je napisao/la:Jbt i ja na rezultate stavio tekmu,ako zapisti presjeci ce me.
Trenutno korisnika/ca: alacious, AuroraBorealis, Bajroni, DinGospo21, Google Adsense [Bot], Rule_hz, Zeko87 i 25 gostiju.