AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:54

OTNYS_YNWA je napisao/la:Milan pravo jak. 'Ajde napokon da vidimo velikana u pravom svjetlu ; Nadam se da će i nama napokon krenuti na bolje... Pa da nekada ponovimo 2005.u godinu ;)

:mrgreen:
ili još bolje 2007. :D
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 18:56

tony-mortale je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:napad -> 3 brazilca + 1 bosanac :lol: :lol:
mali off.
otkud ti robijaš a da ne navijaš za milan, jednom sam bio kod druga u ze. i otišli na tekmu čelika, pa ja konto milan igra toliko je bilo sevchenkovih i kakinih dresova
Nije to nista,da vidis koliko na San Siru ima Obucinih dresova :o :o ne bi vjerovao. :lol:

Tuzla-BiH
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 avg 2010, 19:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Tuzla-BiH » 31 avg 2010, 18:57

A.C. MILAN OFFICIAL PRESS RELEASE
8/31/2010
MILAN - A.C. Milan announces the acquisition of Robinho from Manchester City. The Brazilian player signed a 4-year contract with Milan.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 7414
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 31 avg 2010, 19:00

tony-mortale je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Milan pravo jak. 'Ajde napokon da vidimo velikana u pravom svjetlu ; Nadam se da će i nama napokon krenuti na bolje... Pa da nekada ponovimo 2005.u godinu ;)

:mrgreen:
ili još bolje 2007. :D
Ne bih se složio da je " bolje " :mrgreen:

Avatar
catalonia
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la catalonia » 31 avg 2010, 19:38

odlican potez milana :D samo neznam kakva vam je odbrana jeste tu dobri :?:
.

Avatar
Manijac18
Postovi: 107
Pridružen/a: 10 avg 2009, 17:55
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Manijac18 » 31 avg 2010, 19:41

Raul7 je napisao/la:Znaci ne mogu da vjerujem kako je Milan poslovao. Pratio sam ih cijelu predsezonu kada su igrali, gledao sam utakmice na Emirates Kupu i jednsotavno sam mislio da vam nema spasa, da cete se ove godine boriti za mjesto koje vodi u LP ali onda zadnjih dana BUM! :o :shock: Prvo Ibra pa sad Robinho, postajete apsolutno prvi kandidati za Scudeto. Jos vam otisao Boriello ufff. Nego ok Ibra je ogromno pojacanje, Robinho ce vjerovatno biti zamjena jer mislim da je nemoguce da igraju zajedno Ibra,Ronaldinho,Pato,Ibra - pa ko ce tu trcati ljudi moji, ko ce se u odbranu vracati. Mislim da bi Robinhu najbolje odgovaralo da bude Joker sa klupe. Zaista sjajan posao Galijanija i Berluskonija. Prvo Ibra za sitnis, pa Robinho za samo 15 miliona a onda uvale Hunta i Boriela za nesto manje od 30 miliona ukupno. Da ne povjerujes. Jedva cekam tekmu Real-Milan , to ce bez sumnje obiljeziti grupnu fazu Lige Prvaka pa nek pobjedi bolji. Nadam se da ce oba otici dalje u sta ne sumnjam
nisu oni Borriella uvalili, Borriello im je najbolji strijelac prosle sezone.. dosao je na posudbu za 2mil, s mogucnoscu otkupa iduce godine..

Avatar
Warrick
Postovi: 1054
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 31 avg 2010, 19:44

Znaci Grmimoooo!!!!!!
Kakav kraj mercata ljudi pa ovo je nevjerovatno iznad mojih najvecih zelja je ovo bilo.
Forza Silvio,Forza Ćelavi!!!
Strahota smo,
E andiamooooooooo!
@ tony mortale ja sam takvu sliku stavio na fb daje nisi od mene "ukro" haahhahahaahhahaa

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 19:46

Manijac18 je napisao/la:
Raul7 je napisao/la:Znaci ne mogu da vjerujem kako je Milan poslovao. Pratio sam ih cijelu predsezonu kada su igrali, gledao sam utakmice na Emirates Kupu i jednsotavno sam mislio da vam nema spasa, da cete se ove godine boriti za mjesto koje vodi u LP ali onda zadnjih dana BUM! :o :shock: Prvo Ibra pa sad Robinho, postajete apsolutno prvi kandidati za Scudeto. Jos vam otisao Boriello ufff. Nego ok Ibra je ogromno pojacanje, Robinho ce vjerovatno biti zamjena jer mislim da je nemoguce da igraju zajedno Ibra,Ronaldinho,Pato,Ibra - pa ko ce tu trcati ljudi moji, ko ce se u odbranu vracati. Mislim da bi Robinhu najbolje odgovaralo da bude Joker sa klupe. Zaista sjajan posao Galijanija i Berluskonija. Prvo Ibra za sitnis, pa Robinho za samo 15 miliona a onda uvale Hunta i Boriela za nesto manje od 30 miliona ukupno. Da ne povjerujes. Jedva cekam tekmu Real-Milan , to ce bez sumnje obiljeziti grupnu fazu Lige Prvaka pa nek pobjedi bolji. Nadam se da ce oba otici dalje u sta ne sumnjam
nisu oni Borriella uvalili, Borriello im je najbolji strijelac prosle sezone.. dosao je na posudbu za 2mil, s mogucnoscu otkupa iduce godine..
izgleda da je ipak tako prvo je bilo 13 miliona otkup ugovora, al svejedno opet je to dobar posao, dobili 2 m, + preko 3 miliona za njegovu platu, a svakako nebi igrao jer pored ibre pata i sad robinja teško bi se on izborio za minutažu, neznam ni hoće li u romi biti u prvom timu pored tptija i vučinića
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 19:48

Warrick je napisao/la:
@ tony mortale ja sam takvu sliku stavio na fb daje nisi od mene "ukro" haahhahahaahhahaa
hehe nisam već sam član službene fb milanove stranice i oni stavili, a na pravu stranicu još uvjek se ne može ući
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 19:50

Manijac18 je napisao/la:
Raul7 je napisao/la:Znaci ne mogu da vjerujem kako je Milan poslovao. Pratio sam ih cijelu predsezonu kada su igrali, gledao sam utakmice na Emirates Kupu i jednsotavno sam mislio da vam nema spasa, da cete se ove godine boriti za mjesto koje vodi u LP ali onda zadnjih dana BUM! :o :shock: Prvo Ibra pa sad Robinho, postajete apsolutno prvi kandidati za Scudeto. Jos vam otisao Boriello ufff. Nego ok Ibra je ogromno pojacanje, Robinho ce vjerovatno biti zamjena jer mislim da je nemoguce da igraju zajedno Ibra,Ronaldinho,Pato,Ibra - pa ko ce tu trcati ljudi moji, ko ce se u odbranu vracati. Mislim da bi Robinhu najbolje odgovaralo da bude Joker sa klupe. Zaista sjajan posao Galijanija i Berluskonija. Prvo Ibra za sitnis, pa Robinho za samo 15 miliona a onda uvale Hunta i Boriela za nesto manje od 30 miliona ukupno. Da ne povjerujes. Jedva cekam tekmu Real-Milan , to ce bez sumnje obiljeziti grupnu fazu Lige Prvaka pa nek pobjedi bolji. Nadam se da ce oba otici dalje u sta ne sumnjam
nisu oni Borriella uvalili, Borriello im je najbolji strijelac prosle sezone.. dosao je na posudbu za 2mil, s mogucnoscu otkupa iduce godine..
Htio il ne mi smo ga Romi uvalili a to ce svjedocit i naredna sezona u kojoj ce 6 puta osutat na gol.

Avatar
Warrick
Postovi: 1054
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 31 avg 2010, 19:54

tony-mortale je napisao/la:
Warrick je napisao/la:
@ tony mortale ja sam takvu sliku stavio na fb daje nisi od mene "ukro" haahhahahaahhahaa
hehe nisam već sam član službene fb milanove stranice i oni stavili, a na pravu stranicu još uvjek se ne može ući
ma stranica je crkla ima 5 dana,hehehhehehe
Imas li informacija koje ce brojeve zaduziti ova dvojica manijaka?

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 19:55

Ibra bi mogao 11 a Robinho posto voli Kaku kao igraca ce najvjerovatnije uzeti 22. Tako negdje procitah.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 19:56

A_d_0 je napisao/la:Ibra bi mogao 11 a Robinho posto voli Kaku kao igraca ce najvjerovatnije uzeti 22. Tako negdje procitah.
11 će jedan od njih 99%, e sad je i 22 slobodan, vrlo moguće da je to to, al ibrahimović je već uvršten u tim na stranici al još nema broja tako da ništa nije sigurno još
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2419
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 31 avg 2010, 20:00

evo neki talijan na fejsu objavio ovaj sastav meni se ne svidja(previse ofanzivno) a mislim da je i ne moguce da se ovako igra
!! ali eto barem je lijepo pogledat


.................................amelia................................
sokratis........silva.....................nesta........antonini
........................boateng............pirlo........................
.......robinho..................pato...............dinho..........
...............................ibrahimovic............................
-RIVALDO-

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 10151
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Admir_Sa » 31 avg 2010, 20:03

senad_flamin je napisao/la:evo neki talijan na fejsu objavio ovaj sastav meni se ne svidja(previse ofanzivno) a mislim da je i ne moguce da se ovako igra
!! ali eto barem je lijepo pogledat


.................................amelia................................
sokratis........silva.....................nesta........antonini
........................boateng............pirlo........................
.......robinho..................pato...............dinho..........
...............................ibrahimovic............................
Izbaci Robinha, stavi Sedorfa i bice paklen tim. Ovako nece ninasta licit
nema potpisa

Avatar
19TM87
Postovi: 3286
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la 19TM87 » 31 avg 2010, 20:04

uuuuuu koje ugodno iznenadjenje
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
Manijac18
Postovi: 107
Pridružen/a: 10 avg 2009, 17:55
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Manijac18 » 31 avg 2010, 20:05

A_d_0 je napisao/la:
Manijac18 je napisao/la:
Raul7 je napisao/la:Znaci ne mogu da vjerujem kako je Milan poslovao. Pratio sam ih cijelu predsezonu kada su igrali, gledao sam utakmice na Emirates Kupu i jednsotavno sam mislio da vam nema spasa, da cete se ove godine boriti za mjesto koje vodi u LP ali onda zadnjih dana BUM! :o :shock: Prvo Ibra pa sad Robinho, postajete apsolutno prvi kandidati za Scudeto. Jos vam otisao Boriello ufff. Nego ok Ibra je ogromno pojacanje, Robinho ce vjerovatno biti zamjena jer mislim da je nemoguce da igraju zajedno Ibra,Ronaldinho,Pato,Ibra - pa ko ce tu trcati ljudi moji, ko ce se u odbranu vracati. Mislim da bi Robinhu najbolje odgovaralo da bude Joker sa klupe. Zaista sjajan posao Galijanija i Berluskonija. Prvo Ibra za sitnis, pa Robinho za samo 15 miliona a onda uvale Hunta i Boriela za nesto manje od 30 miliona ukupno. Da ne povjerujes. Jedva cekam tekmu Real-Milan , to ce bez sumnje obiljeziti grupnu fazu Lige Prvaka pa nek pobjedi bolji. Nadam se da ce oba otici dalje u sta ne sumnjam
nisu oni Borriella uvalili, Borriello im je najbolji strijelac prosle sezone.. dosao je na posudbu za 2mil, s mogucnoscu otkupa iduce godine..
Htio il ne mi smo ga Romi uvalili a to ce svjedocit i naredna sezona u kojoj ce 6 puta osutat na gol.
nisam znao da je uvaljivanje napadaca koji vam je bio najbolji strijelac..a kakav je igrac pokazo je najbolje u Genovi prije dvije godine.. a i u Milanu je dao dosta golova.. nama je takav tip napadaca i trebao.. a doveli smo ga malte ne besplatno ;)

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 20:06

@senad_flamini, ma jok nema od toga ništa, možemo i mi sad stavljati neke svoje vizije, al u toj formaciji nema defanzivno jakog igrača, tako da bi tu i primali i davali po 5 komada

evo robinjo kaže da je sretan što je došao u veliki klub, da želi usrećiti sve navijače, a da će on na terenu davati sve od sebe da to učini i donese im puno radosti.
i njega su već uslikali al brojeva još nema
slika

inače roster fino izbalansiran 3 golmana, 10 odbrambenih, 8 veznih, 6 napadača, u svakoj liniji ima i iskusnijih i mlađih igrača, alegri sad mora odraditi pravi posao i ukomponovati to sve
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 20:07

@Manijac Hajd uredu. Lijepo se tjesit. Bice najbolji strijelac Serije A i odvest ce vas do Scudetta garant.

Avatar
majestic24
Postovi: 11045
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la majestic24 » 31 avg 2010, 20:08

senad_flamin je napisao/la:evo neki talijan na fejsu objavio ovaj sastav meni se ne svidja(previse ofanzivno) a mislim da je i ne moguce da se ovako igra
!! ali eto barem je lijepo pogledat


.................................amelia................................
sokratis........silva.....................nesta........antonini
........................boateng............pirlo........................
.......robinho..................pato...............dinho..........
...............................ibrahimovic............................
Biti cete jaki ko zemlja...barem sto se napada tice. Mogao bi ovdje boateng na pozz beka,sedorf na njegovu,a formacija da bude 4-4-2
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Adi33, muxa i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []