Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la amar009 » 11 okt 2017, 21:22

anti_zli je napisao/la:
amar009 je napisao/la:Srecko Katanec.. :clap: :clap: :clap:
slazem se sa tobom, odlican trener ,citam godisnje je zaradivo u Slo 260.00brutto mogo bi se dovesti :D
ma jerane ovo zagovara i ivica osim...svakako za selektora slovenije dolazi robi a nama srecko... :D :D :D :

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la gazijabih » 11 okt 2017, 21:27

Po meni prvi korak bi trebao biti da izabranom selektoru jedan od pomoćnika bude i aktuelni selektor U21 reprezentacije, te da na svako okupljanje A tima, tu u trening centru bude i U21 reprezentacija okupljena. Mala smo zemlja i ta sinergija između U21 i A tima treba da postoji kad je god to moguće. Pogotovo između selektora.

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la anti_zli » 11 okt 2017, 22:15

Gledo sam Engleska-Slo, Katanec je odradio vrhunski tu utakmicu, poslozio je odlicno ekipu, izbacio par igraca iz niotkud, znanje ima sad da li je u opticaju ...;)?

avdic04
Postovi: 25
Pridružen/a: 06 avg 2017, 16:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avdic04 » 11 okt 2017, 22:25

sarajevo46 je napisao/la:
avdic04 je napisao/la:Ja priželjkujem Sergeja Barbareza,i kao prvog pomocnika Zlatana Nalica(covjek koji je bio u strucnom stabu reprezentacije Švedske-21.Ekipa koja je osvojila EP.Bili su u kandidaturi i u prethodnom izboru,sada se nadam da ce upravo ovaj dvojac biti izabran!

Nemam ništa protiv Barbareza, iskreno kao igrač mi je jako drag i uvijek će imati posebno mjesto, ali mi nije jasno njegovo prizivanje svaki put kada se bira novi selektor. Po meni Savez bi imenovanjem Barbareza 'kupio' mir kod navijača, a izgubili bi još jedne kvalifikacije. Šta je on uradio kao trener, koji su trenerski rezultati iza Sergeja?

Znam da je dobio UEFA trenersku licencu, ali za neki posao ili rezultat još nisam čuo. Možda sam i propustio, pa ako se desilo šta napišite.[/quote


Bruda,naš je problem sto ne znamo sta zelimo.U jednom trenutku smo protiv ex-Yu igračkig legendi(Sušić,Baždarević, i sl.).U drugom trenutku zagovaramo neke "zapadne" trenere,ala Magath,Prosinečki,za koje nemamo para.Pa Robi je u Azerbejdžanu radio za cifru od 1.4 miliona(koja hiljada gore,dolje :crazy: :crazy: :crazy: ).Realno govoreći,u opticaj će doći Hadžibegić(kojeg je Begic izigrao u proslom ciklusu),Osim(kojeg ne bih ni pod razno,naša liga nije pokazatelj!),i jos par medijskih imena tipa Rajevac,Antic i sl(sto veze nema).S toga,ovoj reprezentaciji je neophodno podmladjivanje.Tako da radije bih dao Barbarez/Nalić priliku da "uče" jedan kvalifikacioni ciklus,i podmladio ekipu,nego li gledao na klupi Osima,Hadzibegice i sl.Konkurencije nema,s toga smatram da bi tandem Barbarez/Nalić bio dobar.Lijepo pozdrav :thumbup:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Effenberg » 11 okt 2017, 22:56

Evo ga glavom i pogotovo bradom :rol: :rol:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37679
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 okt 2017, 22:58

Koji god da bude biti ce nikakav vjerovatno neki.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la vest » 11 okt 2017, 23:05

Dok god je selektor djuturum koji fudbal pamti iz 1980.godine nama nema srece. Fudbal danasnji nema veze sa onim iz starih vremena. Nas neuspjeh ima sva razloga a to su igraci i mesa, bezobrazno je kriviti javnost zbog tkz. Velikih ocekivanja. Igraci su sabotirali susica cim je susic pozvao svog malog. Naravno to je Safetova greska ali su igraci toliko unistili ekipu da smo fulili direktan plasman. Trebali su nakon sp 2014 jasno i glasno reci savezu safet je bivsi necemo sa njim. Igraci su takodjer u oblacima a to smo mi krivi. Lafo neki zmajevi, heroji a vamo se oni umisle da ne moraju ni trcati jer svojom pojavom cine narod sretnim. Zadnje, ovaj selektor je klovn koji je izgubio sve vazne duele, mora otici i to je to. Vazda iste glave oko reprezentacije, bolje stavi barbareza nego dokazane neznalice dajte mlade ljude. Napravi ekipu sa sistemom gdje svako zna svoju ulogu.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12602
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Nerminovic » 12 okt 2017, 06:38

Bajramovic :kafa:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ElCartel11 » 12 okt 2017, 07:25

Cuj Katanec :lol:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23192
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la miky_hz » 12 okt 2017, 08:28

Meho Kodro prvi kandidat za novog selektora.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Septerra » 12 okt 2017, 08:43

Kontaktirati već sad Slavena Bilića. Ne vjerujem da će dugo potrajati u West Hamu.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Unknown2 » 12 okt 2017, 08:49

Kodro :bow:

Osim :lol: :lol:

Avatar
hurem
Postovi: 8670
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 12 okt 2017, 09:43

Kodro!
Pa Prosinecki!
Tek onda Bajevic i ostali starci!

Vjerujem da bismo pod Kodrinom palicom opet igrali lijep fudbal, kao u najboljim periodima Safeta Susica...
Kodro preferira pas igru i brz protok lopte.
Mislim da bi i navijaci generalno bili zadovoljni njegovim izborom, kao i igraci...te da bi tribine ponovo zazivjele u svojoj punini.
Mesa je ubio sve u i oko reprezentacije...valja to sada sve vratiti u zivot nakon mrtvila, a vjerujem da je Meho Kodro pravi covjek za to.

Takodjer, imam osjecaj da bi on prije bilo koga drugog okupio oko sebe za pomocnike nase kapitene i motivatore, Barbareza, Bajramovica, Papca...

U svakom slucaju, nadam se da ce izbor novog selektora biti pravi potez a ne produzenje agonije i saradnja s nekim novim "Mesom".

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 12 okt 2017, 09:46

hurem je napisao/la:Kodro!
Pa Prosinecki!
Tek onda Bajevic i ostali starci!

Vjerujem da bismo pod Kodrinom palicom opet igrali lijep fudbal, kao u najboljim periodima Safeta Susica...
Kodro preferira pas igru i brz protok lopte.
Mislim da bi i navijaci generalno bili zadovoljni njegovim izborom, kao i igraci...te da bi tribine ponovo zazivjele u svojoj punini.
Mesa je ubio sve u i oko reprezentacije...valja to sada sve vratiti u zivot nakon mrtvila, a vjerujem da je Meho Kodro pravi covjek za to.

Takodjer, imam osjecaj da bi on prije bilo koga drugog okupio oko sebe za pomocnike nase kapitene i motivatore, Barbareza, Bajramovica, Papca...

U svakom slucaju, nadam se da ce izbor novog selektora biti pravi potez a ne produzenje agonije i saradnja s nekim novim "Mesom".
Svaka od tih opcija je Ok, mada je meni sumnjivo to sa Kodrom. Vrlo moguce da plasiraju ublehe , ne bi li se raja primirila, kupilo vrijeme, pa ce nam servirati ponovo Mesu ili nesto slicno.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la sarajevo46 » 12 okt 2017, 10:29

avdic04 je napisao/la: Bruda,naš je problem sto ne znamo sta zelimo.U jednom trenutku smo protiv ex-Yu igračkig legendi(Sušić,Baždarević, i sl.).U drugom trenutku zagovaramo neke "zapadne" trenere,ala Magath,Prosinečki,za koje nemamo para.Pa Robi je u Azerbejdžanu radio za cifru od 1.4 miliona(koja hiljada gore,dolje :crazy: :crazy: :crazy: ).Realno govoreći,u opticaj će doći Hadžibegić(kojeg je Begic izigrao u proslom ciklusu),Osim(kojeg ne bih ni pod razno,naša liga nije pokazatelj!),i jos par medijskih imena tipa Rajevac,Antic i sl(sto veze nema).S toga,ovoj reprezentaciji je neophodno podmladjivanje.Tako da radije bih dao Barbarez/Nalić priliku da "uče" jedan kvalifikacioni ciklus,i podmladio ekipu,nego li gledao na klupi Osima,Hadzibegice i sl.Konkurencije nema,s toga smatram da bi tandem Barbarez/Nalić bio dobar.Lijepo pozdrav :thumbup:
Slažem se brate da je veliki broj trenera koji se spominju i da još nismo odredili cilj, ali mislim da bi trebao bit i odlazak na naredno veliko takmičenje. Mislim da nakon dva propuštena nije vrijeme da se neko uči na našoj reprezentaciji, nego da nam opet treba taj neki pozitivni šok, atmosfera, dobar rezultat i odlazak na EP.

Možda bi bolje bilo pokušati s ovim nabrojanim igračkim legendama da budu na neki način dio Saveza ili u mlađim kategorijama, ili da nakon nekih ostvarenih rezultata dođu na klupu 'A' reprezentacije.

Ipak malo je drugačije biti trener reprezentacije jer mali broj dana u godini imaš ekipu na okupu, a utakmice nisu svaki vikend kao u klubovima, pa je tu dosta manje vremena i nema prostora za neke početničke greške. Hoću da kažem da bilo koja reprezentacija nije nešto gdje bi se treneri trebali učiti raditi. :D

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 12 okt 2017, 10:37

Mehmed "meho" Kodro, Vahid "vaha" Halilhodzic, Robert "zuti" Prosinecki pa onda Dusan "dusko" Bajevic... Ali prvo ovaj savez se mora ocistit da bi krenuli naprijed , mafijasi se trebaju uklonit. Najvise bi volio da se ukljuce u rad saveza i a - tima, Barbarez bolic bajramovic misimovic salihamidzic Tek onda bi poceli licit na nesta i mogli bi da napravimo neku dobru buducnost sa bivsim Legendama ove repke.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

bosnas_
Postovi: 4032
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bosnas_ » 12 okt 2017, 10:53

Kodro ili Prosinečki. Prednost dajem Kodri zbog toga sto je domaci strucnjak i sto mu je nacinjena velika nepravda ranije..
Oba trenera su prave igracke legende!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15122
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la irfo » 12 okt 2017, 10:57

trener drugoligasa glavni kandidat :bow:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la josipmusa » 12 okt 2017, 10:58

Da smo pametni stavili bi Barbareza za selektora ! Isti tip kao i Zidan

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 12 okt 2017, 11:11

josipmusa je napisao/la:Da smo pametni stavili bi Barbareza za selektora ! Isti tip kao i Zidan
Antić ispred Barbareza, bolji je kockar.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.