FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitic » 10 dec 2017, 14:49

10.00 kvota na Radnik.
SRETAN BROJ - 1725

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 dec 2017, 14:49

Oni ti ga puše Ševkoooooo,Ševkoooo,Ševkoooooo... :D

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8518
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 10 dec 2017, 14:50

Oplodi bazu :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 15721
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 10 dec 2017, 14:51

SiouxLukavac je napisao/la:Odlično, častim vas, samo da se ne desi čudo u drugom poluvremenu.
Joj kad bi ovako ostalo, bilo bi perfektno, fašisti bi nam bježali bod, komšinice 3 boda dok bi svinjski bio na 5 bodova, kako je bilo, ovo je ravno jesenjoj tituli. Joj jest mi godra, samo da se ne desi čudo.
Samo je šteta što ne igramo protiv Lištice odmah narednu sedmicu, jer sam uvjeren da bi ih otresli s ovakvom formom, ovako do februara se svašta može desiti.

Ne bi trebali gurbeti ovo okrenuti ni pomoću trikova, bod puna kupa. Znači -5 Zrinjski.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Lik
Postovi: 5592
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 10 dec 2017, 14:51

Samo ovo mirno privest kraju i onda lagano zimski san :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

SiouxLukavac
Postovi: 4201
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 10 dec 2017, 14:51

Kako mi stojimo, više sam pratio Radnika, jel kontroliramo igru, kakav je Mujakić? Ovo mirno privest kraju, kad bi još jedan dali bilo bi top i onda bez sikiranja privest utakmicu kraju

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 10 dec 2017, 14:52

Vidite da umor nekad mori doći do izražaja, a neka bilo je i vrijeme, hvala i Borcu samo da ostane ovako, mi smo ovdje sigurni, oni ovakvom igrom preokrenut ne mogu, samo mogu primit još koji. Odlično je ovo :opaopa:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 dec 2017, 14:53

Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu ;)
1946~

Avatar
emir79
Postovi: 8913
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 10 dec 2017, 14:55

Jos Borac da ga metne jos jednom Uskom pa da ih predjemo na tabeli. Ima jos 10 minuta.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Laznjak
Postovi: 1843
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 10 dec 2017, 14:56

ThrillerHz je napisao/la:Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu ;)
To je to. :clap:
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Unknown33
Postovi: 8708
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown33 » 10 dec 2017, 14:58

Rutinski.

zagor1987
Postovi: 7363
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 10 dec 2017, 14:59

AlfredNobel je napisao/la:Sunce ti poljubim kakva je zvjerina ovaj Stanojević. Ne pamtim kad smo imali boljeg veznjaka. Kapa dole, kao i za sve druge.

Strašno igraju, još je Ahmetović mogao dva dati.
Imali smo Cimija samo,sta sad kazu ovi bolje djete bez iskustva nego zvjer Stanojevica? Slazem se za djecu da treba Heric umjesto Sarica da uci od Stanojevica

Tele33
Postovi: 1303
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 10 dec 2017, 14:59

Ova postavka sa fizički dominantnim Adukorom, Mujakićem, Stanojevićem, Sarićem, Ahmetovićem, Rahmanovićem je idealna za ove uslove.
Samo naprijed Saraj'vo!

SiouxLukavac
Postovi: 4201
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 10 dec 2017, 15:01

ThrillerHz je napisao/la:Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu ;)
I mi uvijek imamo maximalne bodove protiv Radnika :mrgreen:
Ma to su teorije zavjere, ima logike ali ne vjerujem da bi kone od 2 utakmice kući i jednom na strani prihvatile 6 bodova, da je umjesto Radnika u pitanju široki ili svinjski, uredu, ovako, teško, budimo realni.
Kone su oslabljene, nema im glavnog veznog igrača Blagojevića, fali Ubiparip, Stanić, Kjosevski, malo ih stigo umor, loš teren, Radnik zasluženo vodi i bolji su na terenu.

EVO BORCAAAAAAAAAA

Avatar
Testo
Postovi: 2437
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 10 dec 2017, 15:02

vodi borac
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Lik
Postovi: 5592
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 10 dec 2017, 15:03

ThrillerHz je napisao/la:Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu ;)
Kakve veze ima 6 na proljeće kad su sad izgubili 3 boda ? :roll:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 dec 2017, 15:03

Vodi i Borac.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
emir79
Postovi: 8913
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 10 dec 2017, 15:03

Evo gaaaaaa.
Ko'e treci? :kafa:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Testo
Postovi: 2437
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 10 dec 2017, 15:04

smanjise romi
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

SiouxLukavac
Postovi: 4201
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 10 dec 2017, 15:11

Ne sviđa mi se igra Radnika u drugom nikako. Ja bi bio zadovoljan i iksom ovdje..

Yebem ti fudbal i loptu

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []