FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Oni ti ga puše Ševkoooooo,Ševkoooo,Ševkoooooo... 
- muhamedhulk
- Postovi: 8518
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Oplodi bazu 
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: FK Sarajevo
Samo je šteta što ne igramo protiv Lištice odmah narednu sedmicu, jer sam uvjeren da bi ih otresli s ovakvom formom, ovako do februara se svašta može desiti.SiouxLukavac je napisao/la:Odlično, častim vas, samo da se ne desi čudo u drugom poluvremenu.
Joj kad bi ovako ostalo, bilo bi perfektno, fašisti bi nam bježali bod, komšinice 3 boda dok bi svinjski bio na 5 bodova, kako je bilo, ovo je ravno jesenjoj tituli. Joj jest mi godra, samo da se ne desi čudo.
Ne bi trebali gurbeti ovo okrenuti ni pomoću trikova, bod puna kupa. Znači -5 Zrinjski.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase
-
SiouxLukavac
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
- Lokacija: Kambodža
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako mi stojimo, više sam pratio Radnika, jel kontroliramo igru, kakav je Mujakić? Ovo mirno privest kraju, kad bi još jedan dali bilo bi top i onda bez sikiranja privest utakmicu kraju
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vidite da umor nekad mori doći do izražaja, a neka bilo je i vrijeme, hvala i Borcu samo da ostane ovako, mi smo ovdje sigurni, oni ovakvom igrom preokrenut ne mogu, samo mogu primit još koji. Odlično je ovo 
- ThrillerHz
- Postovi: 3269
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu 
1946~
Re: FK Sarajevo
Jos Borac da ga metne jos jednom Uskom pa da ih predjemo na tabeli. Ima jos 10 minuta.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: FK Sarajevo
To je to.ThrillerHz je napisao/la:Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.
Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Re: FK Sarajevo
Rutinski.
Re: FK Sarajevo
Imali smo Cimija samo,sta sad kazu ovi bolje djete bez iskustva nego zvjer Stanojevica? Slazem se za djecu da treba Heric umjesto Sarica da uci od StanojevicaAlfredNobel je napisao/la:Sunce ti poljubim kakva je zvjerina ovaj Stanojević. Ne pamtim kad smo imali boljeg veznjaka. Kapa dole, kao i za sve druge.
Strašno igraju, još je Ahmetović mogao dva dati.
Re: FK Sarajevo
Ova postavka sa fizički dominantnim Adukorom, Mujakićem, Stanojevićem, Sarićem, Ahmetovićem, Rahmanovićem je idealna za ove uslove.
Samo naprijed Saraj'vo!
-
SiouxLukavac
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
- Lokacija: Kambodža
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I mi uvijek imamo maximalne bodove protiv RadnikaThrillerHz je napisao/la:Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu
Ma to su teorije zavjere, ima logike ali ne vjerujem da bi kone od 2 utakmice kući i jednom na strani prihvatile 6 bodova, da je umjesto Radnika u pitanju široki ili svinjski, uredu, ovako, teško, budimo realni.
Kone su oslabljene, nema im glavnog veznog igrača Blagojevića, fali Ubiparip, Stanić, Kjosevski, malo ih stigo umor, loš teren, Radnik zasluženo vodi i bolji su na terenu.
EVO BORCAAAAAAAAAA
Re: FK Sarajevo
vodi borac
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“
Re: FK Sarajevo
Kakve veze ima 6 na proljeće kad su sad izgubili 3 boda ?ThrillerHz je napisao/la:Ma da ja vjerujem da je utakmica protiv Radnika pustena, i da su danas sebi kmeljovci obezbjedili 6 bodova u ligi za prvaka od ekipe koja je prosle sezone svinjskom donijela titulu
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: FK Sarajevo
Vodi i Borac.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Evo gaaaaaa.
Ko'e treci?
Ko'e treci?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: FK Sarajevo
smanjise romi
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“
-
SiouxLukavac
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
- Lokacija: Kambodža
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne sviđa mi se igra Radnika u drugom nikako. Ja bi bio zadovoljan i iksom ovdje..
Yebem ti fudbal i loptu
Yebem ti fudbal i loptu
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 12 gostiju.





