FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 18 feb 2018, 03:34

egocentrik je napisao/la:
VanBasten je napisao/la: A nama ga oni dali iz ofsajda, Matko ja mislim. za njih igro tada. jel ono.
Ne sjecam se kume, ali vjerujes li mi da mi je drug strumf s kojim sam gledao tekmu razbio pepeljarom tv od huje
Vjerujem. Pa i meni ostala u sjecanju. Pa nikad nismo na onakav nacin bukvalno pokradeni u TV prenosu. Ne samo oko golova, ko da im je saigras sudio mec. i to za onaj vakat je ono bilo cirkus.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
egocentrik
Postovi: 1359
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 18 feb 2018, 04:00

Sjeca li se ko ove lakrdije u mostaru, citavu utakmicu su nas sudije yebavale

VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 18 feb 2018, 04:07

Ja sam na ovu bio zaboravio, vidis.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4803
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 18 feb 2018, 06:29

Možda ovako ozbiljan post i nije za ovu temu, ali eto...

Probudih se, nešto ne mogu da spavam, al bolje da se nisam probudio. Pogledah ove penale i milion pitanja sam sebi postavljam. Krenem od igrača i trenera, nije mi jasno kako čovjek na jednoj utakmici, iz onakva 2 penala može da digne ruke u zrak i svim srcem da se raduje, kako mu može ostalih 10 saigrača trčati da čestita? Bavio sam se sportom, jednostavno znaš kada si bolji od nekog ili nisi, zaslužuješ li nešto ili ne. Biti realan prema sebi i znati koliko ne/možeš je jedan od ključeva uspjeha. Ti isti igrači sanjaju o Evropi i inostranstvu, jadovi jadni kad neko vidi kako padate i šta radite, šta mislite šta taj misli o ligi, o vama? U Ligi Prvaka padaju ko pokošeni snajperom, al hej, LIGI PRVAKA!!! ULOG!!! Svim srcem ovi slave onakvu pobjedu protiv poluamaterske ekipe. Ista ta ekipa je nas dobila, ZASLUŽENO, bolje odigrali utakmicu! E sad tu dolaze navijači. Navijači istog tog kluba na isti način slave tu pobjedu, ali pri tom dođu da te prcaju jer te pobijedila ekipa koju ti dobiješ na onakav način! PLJUNITE SEBE U OGLEDALU! Onda se sam sa sobom zamisliš, čitav život voliš svoj klub, nekad od usta odvajao da ga gledaš, i vidiš ovo šta rade i skontaš: Zašto više da se nerviram, nadam, radujem? Zašto, kad postoje ljudi koji će da ti se igraju sa emocijama i pljunu na rad i trud kluba kojeg voliš? Čekaš 2 mjeseca, poželiš ko majku rođenu ovaj jad od lige i pomisliš da si yebena DIJAGNOZA, a ne navijač kad ovo vidiš!

BOJE SU NAM RAZLIČITE, EMOCIJE ISTE, A NEKOM JE OBRAZ GUZICA!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 4174
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 18 feb 2018, 09:31

Allahu pomozi i Ti
ZZ

esprit24
Postovi: 5375
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 18 feb 2018, 09:36

Stazom slave kreni ti opet prvak postani :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
tenpenny
Postovi: 655
Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tenpenny » 18 feb 2018, 10:25

MOze li se ovaj **** pay per view na moja tv ikako platiti preko mobitela?

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 feb 2018, 10:59

slika

Ako ko slučajno zna ovog heroja neka javi ime i prezime
Nas dragi komsija
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 4174
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 18 feb 2018, 11:08

Yebem li mu mamicu pisao je stalno prije ovdje na forumu
ZZ

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 feb 2018, 11:13

Ime i prezime junaka je poznato..
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 18 feb 2018, 11:14

Nek nam je sa srećom danas, da ne bude kakve kradje mamu im ybm! Sretno svima koji idu dole medju pogan, pamet u glavu i vratite se čitavi.. :salut:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 18 feb 2018, 11:20

Ima li gdje prijenos momci danas? Lp

Avatar
Laznjak
Postovi: 1843
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 18 feb 2018, 11:33

Ima na mojoj tv. Ima li neko od raje da uradi stream, pa da posalje na pp. Da nam ne ugase link dok budemo gledali.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2785
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 18 feb 2018, 11:42

slika
image hosting cdn

Mi i jesmo Mrtvo more. :urnebes:
Sabrine mi moje!

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Silkoni » 18 feb 2018, 12:02

Ima na areni ili negdje drugo **** moju tv ....viseee

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2785
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 18 feb 2018, 12:04

Silkoni je napisao/la:Ima na areni ili negdje drugo **** moju tv ....viseee
Samo Moja tv.
Sabrine mi moje!

Stroj1946
Postovi: 8521
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 18 feb 2018, 12:59

Pantelija je napisao/la:slika

Ako ko slučajno zna ovog heroja neka javi ime i prezime
Nas dragi komsija
Yebem ja njemu sve pomrle. Krv i kosti.

Avatar
HzHercegovac
Postovi: 361
Pridružen/a: 03 feb 2015, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzHercegovac » 18 feb 2018, 13:10

Nadam se dobrom zalaganju naših momaka, fer suđenju i aBd pobjedi.
Sve priče o kvalitetu padaju u vodu bez zalaganja, isprika ne može biti loš teren, kakav god bude isti je za svih 22 igrača na terenu tako da nema opravdanja idemo po pobjedu.
Svi u napad jedan je Hase!
Istina za Vedrana!

Ja volim, volim, volim samo tebe i samo tebi, tebi dajem sve sa Sjevera ćeš čuti našu pjesmu
SARAJEVO volim te :bih:
♥1946♥
18.05.2019 prva dupla kruna
01.06.2020 7-ma najslađa titula

memija38
Postovi: 236
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la memija38 » 18 feb 2018, 13:12

Pantelija je napisao/la:slika

Ako ko slučajno zna ovog heroja neka javi ime i prezime
Nas dragi komsija
pronaci od balavca identitet i poslati zajedno s ovom slikom momcima iz grupe, nek ga pronadju u gradu i par vaspitnih udjele

debilcic mali

sretno braco danas nam :bih:
STEVIE GERRARD

kraljlavova
Postovi: 651
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 18 feb 2018, 13:12

Uz boziju pomoć do nova 3 boda

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []