Vjerujem. Pa i meni ostala u sjecanju. Pa nikad nismo na onakav nacin bukvalno pokradeni u TV prenosu. Ne samo oko golova, ko da im je saigras sudio mec. i to za onaj vakat je ono bilo cirkus.egocentrik je napisao/la:Ne sjecam se kume, ali vjerujes li mi da mi je drug strumf s kojim sam gledao tekmu razbio pepeljarom tv od hujeVanBasten je napisao/la: A nama ga oni dali iz ofsajda, Matko ja mislim. za njih igro tada. jel ono.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
- egocentrik
- Postovi: 1359
- Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sjeca li se ko ove lakrdije u mostaru, citavu utakmicu su nas sudije yebavale
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness
Mine's a Guinness
Re: FK Sarajevo
Ja sam na ovu bio zaboravio, vidis.
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
- SarajevoJeBordo
- Postovi: 4803
- Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
- Kontakt:
Re: PL prepucavanja
Možda ovako ozbiljan post i nije za ovu temu, ali eto...
Probudih se, nešto ne mogu da spavam, al bolje da se nisam probudio. Pogledah ove penale i milion pitanja sam sebi postavljam. Krenem od igrača i trenera, nije mi jasno kako čovjek na jednoj utakmici, iz onakva 2 penala može da digne ruke u zrak i svim srcem da se raduje, kako mu može ostalih 10 saigrača trčati da čestita? Bavio sam se sportom, jednostavno znaš kada si bolji od nekog ili nisi, zaslužuješ li nešto ili ne. Biti realan prema sebi i znati koliko ne/možeš je jedan od ključeva uspjeha. Ti isti igrači sanjaju o Evropi i inostranstvu, jadovi jadni kad neko vidi kako padate i šta radite, šta mislite šta taj misli o ligi, o vama? U Ligi Prvaka padaju ko pokošeni snajperom, al hej, LIGI PRVAKA!!! ULOG!!! Svim srcem ovi slave onakvu pobjedu protiv poluamaterske ekipe. Ista ta ekipa je nas dobila, ZASLUŽENO, bolje odigrali utakmicu! E sad tu dolaze navijači. Navijači istog tog kluba na isti način slave tu pobjedu, ali pri tom dođu da te prcaju jer te pobijedila ekipa koju ti dobiješ na onakav način! PLJUNITE SEBE U OGLEDALU! Onda se sam sa sobom zamisliš, čitav život voliš svoj klub, nekad od usta odvajao da ga gledaš, i vidiš ovo šta rade i skontaš: Zašto više da se nerviram, nadam, radujem? Zašto, kad postoje ljudi koji će da ti se igraju sa emocijama i pljunu na rad i trud kluba kojeg voliš? Čekaš 2 mjeseca, poželiš ko majku rođenu ovaj jad od lige i pomisliš da si yebena DIJAGNOZA, a ne navijač kad ovo vidiš!
BOJE SU NAM RAZLIČITE, EMOCIJE ISTE, A NEKOM JE OBRAZ GUZICA!
Probudih se, nešto ne mogu da spavam, al bolje da se nisam probudio. Pogledah ove penale i milion pitanja sam sebi postavljam. Krenem od igrača i trenera, nije mi jasno kako čovjek na jednoj utakmici, iz onakva 2 penala može da digne ruke u zrak i svim srcem da se raduje, kako mu može ostalih 10 saigrača trčati da čestita? Bavio sam se sportom, jednostavno znaš kada si bolji od nekog ili nisi, zaslužuješ li nešto ili ne. Biti realan prema sebi i znati koliko ne/možeš je jedan od ključeva uspjeha. Ti isti igrači sanjaju o Evropi i inostranstvu, jadovi jadni kad neko vidi kako padate i šta radite, šta mislite šta taj misli o ligi, o vama? U Ligi Prvaka padaju ko pokošeni snajperom, al hej, LIGI PRVAKA!!! ULOG!!! Svim srcem ovi slave onakvu pobjedu protiv poluamaterske ekipe. Ista ta ekipa je nas dobila, ZASLUŽENO, bolje odigrali utakmicu! E sad tu dolaze navijači. Navijači istog tog kluba na isti način slave tu pobjedu, ali pri tom dođu da te prcaju jer te pobijedila ekipa koju ti dobiješ na onakav način! PLJUNITE SEBE U OGLEDALU! Onda se sam sa sobom zamisliš, čitav život voliš svoj klub, nekad od usta odvajao da ga gledaš, i vidiš ovo šta rade i skontaš: Zašto više da se nerviram, nadam, radujem? Zašto, kad postoje ljudi koji će da ti se igraju sa emocijama i pljunu na rad i trud kluba kojeg voliš? Čekaš 2 mjeseca, poželiš ko majku rođenu ovaj jad od lige i pomisliš da si yebena DIJAGNOZA, a ne navijač kad ovo vidiš!
BOJE SU NAM RAZLIČITE, EMOCIJE ISTE, A NEKOM JE OBRAZ GUZICA!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4174
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
MOze li se ovaj **** pay per view na moja tv ikako platiti preko mobitela?
Re: FK Sarajevo

Ako ko slučajno zna ovog heroja neka javi ime i prezime
Nas dragi komsija
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4174
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ime i prezime junaka je poznato..
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Nek nam je sa srećom danas, da ne bude kakve kradje mamu im ybm! Sretno svima koji idu dole medju pogan, pamet u glavu i vratite se čitavi.. 
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
Ima li gdje prijenos momci danas? Lp
Re: FK Sarajevo
Ima na mojoj tv. Ima li neko od raje da uradi stream, pa da posalje na pp. Da nam ne ugase link dok budemo gledali.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.
Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆
- BosnianKingdom
- Postovi: 2785
- Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ima na areni ili negdje drugo **** moju tv ....viseee
- BosnianKingdom
- Postovi: 2785
- Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo Moja tv.Silkoni je napisao/la:Ima na areni ili negdje drugo **** moju tv ....viseee
Sabrine mi moje!
Re: FK Sarajevo
Yebem ja njemu sve pomrle. Krv i kosti.Pantelija je napisao/la:
Ako ko slučajno zna ovog heroja neka javi ime i prezime
Nas dragi komsija
- HzHercegovac
- Postovi: 361
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 12:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nadam se dobrom zalaganju naših momaka, fer suđenju i aBd pobjedi.
Sve priče o kvalitetu padaju u vodu bez zalaganja, isprika ne može biti loš teren, kakav god bude isti je za svih 22 igrača na terenu tako da nema opravdanja idemo po pobjedu.
Svi u napad jedan je Hase!
Istina za Vedrana!
Ja volim, volim, volim samo tebe i samo tebi, tebi dajem sve sa Sjevera ćeš čuti našu pjesmu
SARAJEVO volim te
Sve priče o kvalitetu padaju u vodu bez zalaganja, isprika ne može biti loš teren, kakav god bude isti je za svih 22 igrača na terenu tako da nema opravdanja idemo po pobjedu.
Svi u napad jedan je Hase!
Istina za Vedrana!
Ja volim, volim, volim samo tebe i samo tebi, tebi dajem sve sa Sjevera ćeš čuti našu pjesmu
SARAJEVO volim te
♥1946♥
18.05.2019 prva dupla kruna
01.06.2020 7-ma najslađa titula
18.05.2019 prva dupla kruna
01.06.2020 7-ma najslađa titula
Re: FK Sarajevo
pronaci od balavca identitet i poslati zajedno s ovom slikom momcima iz grupe, nek ga pronadju u gradu i par vaspitnih udjelePantelija je napisao/la:
Ako ko slučajno zna ovog heroja neka javi ime i prezime
Nas dragi komsija
debilcic mali
sretno braco danas nam
STEVIE GERRARD
-
kraljlavova
- Postovi: 651
- Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Uz boziju pomoć do nova 3 boda
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.



