FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: vlakanje
-
Sariel1987
- Postovi: 8818
- Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
- Kontakt:
Re: FK Borac - Banja Luka
Aj Borac izbacite ih iz lige iksom.
Re: FK Borac - Banja Luka
Ako bude X i u Zenici i u Tuzli, kao da se ništa nije desilo 
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: FK Borac - Banja Luka
Inace, Borac je jedinstven u evropi
Na ovaj broj odigranih utakmica, ubjedljivo najvise osvojenih bodova prema broju postignutih golova
Na 15 postignutih golova osvojen 31 bod
Msm da je to rekord u 27 odigranih utakmica.
Na ovaj broj odigranih utakmica, ubjedljivo najvise osvojenih bodova prema broju postignutih golova
Na 15 postignutih golova osvojen 31 bod
Msm da je to rekord u 27 odigranih utakmica.
Re: FK Borac - Banja Luka
da,bas sam neki dan razmisljao o tome..nama je vecina tih golova donijela po tri boda!!!
...mozda jednom,ili dvaput nam je taj gol donio jedan bod...samo tuzla i domaca protiv sarajeva
a vrlo malo golova je otislo u "prazno",mozda dva,tri....onako iz glave,bokin na grbavici i mahirov u doboj kaknju...
a najtuznije od svega,ja ovako iz glave se za ovih 27 kola mogu sjetit samo dve utakmice na kojima smo dali dva gola
tri,naravno nijednom...nevjerovatno
...mozda jednom,ili dvaput nam je taj gol donio jedan bod...samo tuzla i domaca protiv sarajeva
a vrlo malo golova je otislo u "prazno",mozda dva,tri....onako iz glave,bokin na grbavici i mahirov u doboj kaknju...
a najtuznije od svega,ja ovako iz glave se za ovih 27 kola mogu sjetit samo dve utakmice na kojima smo dali dva gola
tri,naravno nijednom...nevjerovatno
Re: FK Borac - Banja Luka
Čelik prvo kolo, samo to ako se ne varam.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: FK Borac - Banja Luka
sta celik?
Re: FK Borac - Banja Luka
Samo smo Čeliku u prvom kolu dali dva gola, onako bez guglanja.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: FK Borac - Banja Luka
da..ja gore napisah,da sam se sjetio da smo za 27 kola samo dvaput dali dva gola na utakmici
tada,i pred zimsku pauzu sirokom,u zadnjim sekundama,autogol..bas nezabiljezeno
tada,i pred zimsku pauzu sirokom,u zadnjim sekundama,autogol..bas nezabiljezeno
Re: FK Borac - Banja Luka
Sretno u Zenici. Uzmite to jer ste bolji od njih, prelosa su ekipa koja moze dobiti samo namjesteno. Pogotovo kad se poslije namjestenih nafuraju da mogu nekog pobjediti, bit ce vam jos lakse da ih posaljete gdje su odavno zasluzili da idu. Pozdrav iz Tuzle.
- prisonbreak
- Postovi: 5330
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: FK Borac - Banja Luka
Pustite vi Tuzlake, oni cupali bod protiv nas, a vas furaju da smo odron
uglavnom vidjeli ste sve kada smo bili zadnji put u Banja Luci 
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: FK Borac - Banja Luka
Svi ste vi dva do tri puta bolji od Čelika, PA ŠTO GA NE POBJEDITE, nije lako fukarama još imaju košmare nakon utakmice sa Čelikom. Neka pobjedi bolji.... Neka Gošk ispadne....Karambeu je napisao/la:Sretno u Zenici. Uzmite to jer ste bolji od njih, prelosa su ekipa koja moze dobiti samo namjesteno. Pogotovo kad se poslije namjestenih nafuraju da mogu nekog pobjediti, bit ce vam jos lakse da ih posaljete gdje su odavno zasluzili da idu. Pozdrav iz Tuzle.
[url=https://www.cialispascherfr24.com/]online[/url]
Re: FK Borac - Banja Luka
moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!
Re: FK Borac - Banja Luka
Tesko, Schlageru moj, jako tesko! Nazalost je ova liga velika smijurija! Svi smo mi svjedoci cime se "gospoda" iz Zenice po ko zna koji put sluzi kako bi ponovo se pokusali dokopati opstanka. Jbt led dragi pa ovi turci prime 60 golova i u preostalih 5-6 utakmica zele zakulisnim radnjama da izbore opstanak. Najiskrenije se nadam da ce vam biti omoguceno posteno da odigrate, jer u tom slucaju se ne sekiram da baram bod odnosite put BL. Ali s obzirom da je kod nas sve naopako ne bih se iznenadio da vas povaljaju. Sretno u borbi za opstanak i da nam oba kluba u zadnjoj utakmici odrade jedan laksi trening.Schlager je napisao/la:moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3
- RoB_Do_BaGrO
- Postovi: 612
- Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
- Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
- Kontakt:
Re: FK Borac - Banja Luka
A cime se mi to bavimo?Mozes li to dokazati?Svi vi pricate da mi nesto namjestamo a nikakvog dokaza.Ako mislite na premiranje nekih klubova,to nije namjestanje svako ima pravo dati neki podsticaj igracima ili nekom klubu.Kad malo u proslost pogledas mozes i sam skontati koji je to tim primio 50 i nesto golova,a koji je sada tim Čelika.Nebo i zemlja.U svakom slucaju utakmica u subotu ce biti pravi sportski dozivljaj,i neka pobjedi bolji.Borac ako uzme bod ili sva tri ja cu im ovdje prvi cestitati i zahvaliti sto su nas gurnuli u nizi rang.Lpdvokorak je napisao/la:Tesko, Schlageru moj, jako tesko! Nazalost je ova liga velika smijurija! Svi smo mi svjedoci cime se "gospoda" iz Zenice po ko zna koji put sluzi kako bi ponovo se pokusali dokopati opstanka. Jbt led dragi pa ovi turci prime 60 golova i u preostalih 5-6 utakmica zele zakulisnim radnjama da izbore opstanak. Najiskrenije se nadam da ce vam biti omoguceno posteno da odigrate, jer u tom slucaju se ne sekiram da baram bod odnosite put BL. Ali s obzirom da je kod nas sve naopako ne bih se iznenadio da vas povaljaju. Sretno u borbi za opstanak i da nam oba kluba u zadnjoj utakmici odrade jedan laksi trening.Schlager je napisao/la:moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!![]()
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45
Re: FK Borac - Banja Luka
meni ovo zvuci kao vec trazenje opravdanja za poraz jer znas i sam da je Celik uhvatio ritam kao i uvijek u kljucnom momentu jos Borac dolazi bez kapitena u totalnom raspadu i pred veliki broj publike i ogroman pritisak.Schlager je napisao/la:moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!
Samo posteno.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: FK Borac - Banja Luka
nema ovo veze sa vama sto sam ja napisao...jednostavno,nije mi sjela izjava mog gazde da nasi igraci ne treba da “pregore” u zenici,jer nas nakon toga ocekuju odlucujuce dve utakmice za opstanak sa mladosti i vitezom...mozda ja i previse citam izmedju redova...mozda i paranoisem...mozda je njegova izjava pogresno prenesena...uglavnom,sta god da je od te tri stvari u pitanju,nema veze ni s tobom ,ni sa celikom...moj post je vise interna stvar za moje borcevce...ja jednostavno mislim drugacije,da se prekosutra trebamo potuc i poginut za tu pobjedu jer slabiji nismo sigurno!!!...ko da sutra ne pistoji...to je taj konflikt u stavovima ....sportski pozdrav,i nek bolji pobjedi prekosutra
Re: FK Borac - Banja Luka
Nema to nikakve veze. I ranije smo znali biti u najvecem mogucem kanalu pa se iz zenice vracalo sa bodovima.
Niko ne kaze(ocekuje) da ce i sada to da se ponovi, ali isto kao sto je vecina ocekivala da ce Celik da uzme MDK u zadnjem kolu regularnog dijela tako se i sada ocekuje lagana pobjeda protiv Borca.
Samo sto ovaj put al' bas nikakva ocekivanja nemam po pitanju povoljnog rezultata. Bez obzira na to, optimista sam po pitanju opstanka.
Niko ne kaze(ocekuje) da ce i sada to da se ponovi, ali isto kao sto je vecina ocekivala da ce Celik da uzme MDK u zadnjem kolu regularnog dijela tako se i sada ocekuje lagana pobjeda protiv Borca.
Samo sto ovaj put al' bas nikakva ocekivanja nemam po pitanju povoljnog rezultata. Bez obzira na to, optimista sam po pitanju opstanka.
Re: FK Borac - Banja Luka
Mislim da danas gubimo lagano, 3:0.
- zenicacelik
- Postovi: 208
- Pridružen/a: 23 jul 2015, 15:02
- Kontakt:
Re: FK Borac - Banja Luka
Bice tesko.... Al makar je preljep dan, uzivanje uz pivodavorr3 je napisao/la:Mislim da danas gubimo lagano, 3:0.
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...
Re: FK Borac - Banja Luka
Neko ce da izgine danas ili mi ili vi,davorr3 je napisao/la:Mislim da danas gubimo lagano, 3:0.
Uz duzno postovanje niste vi meni za podcijenit Borac je to ma kakav god.
Toga se bojim jedino sto su nasi uvjereni u laganu pobjedu a nece biti ni blizu lagano.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.




