FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Sariel1987
Postovi: 8818
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Sariel1987 » 17 apr 2018, 10:45

Aj Borac izbacite ih iz lige iksom.

Avatar
Riziko
Postovi: 6088
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 17 apr 2018, 19:32

Ako bude X i u Zenici i u Tuzli, kao da se ništa nije desilo :mrgreen:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2694
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 17 apr 2018, 20:36

Inace, Borac je jedinstven u evropi :D
Na ovaj broj odigranih utakmica, ubjedljivo najvise osvojenih bodova prema broju postignutih golova :D
Na 15 postignutih golova osvojen 31 bod :)
Msm da je to rekord u 27 odigranih utakmica.

Avatar
Schlager
Postovi: 2637
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 17 apr 2018, 20:55

da,bas sam neki dan razmisljao o tome..nama je vecina tih golova donijela po tri boda!!!

...mozda jednom,ili dvaput nam je taj gol donio jedan bod...samo tuzla i domaca protiv sarajeva

a vrlo malo golova je otislo u "prazno",mozda dva,tri....onako iz glave,bokin na grbavici i mahirov u doboj kaknju...

a najtuznije od svega,ja ovako iz glave se za ovih 27 kola mogu sjetit samo dve utakmice na kojima smo dali dva gola :( :(

tri,naravno nijednom...nevjerovatno

Avatar
Riziko
Postovi: 6088
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 17 apr 2018, 21:00

Čelik prvo kolo, samo to ako se ne varam.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2637
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 17 apr 2018, 21:00

sta celik?

Avatar
Riziko
Postovi: 6088
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 17 apr 2018, 21:06

Samo smo Čeliku u prvom kolu dali dva gola, onako bez guglanja.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2637
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 17 apr 2018, 21:08

da..ja gore napisah,da sam se sjetio da smo za 27 kola samo dvaput dali dva gola na utakmici :( :(

tada,i pred zimsku pauzu sirokom,u zadnjim sekundama,autogol..bas nezabiljezeno :(

Avatar
Karambeu
Postovi: 395
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Karambeu » 17 apr 2018, 22:51

Sretno u Zenici. Uzmite to jer ste bolji od njih, prelosa su ekipa koja moze dobiti samo namjesteno. Pogotovo kad se poslije namjestenih nafuraju da mogu nekog pobjediti, bit ce vam jos lakse da ih posaljete gdje su odavno zasluzili da idu. Pozdrav iz Tuzle.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5330
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 17 apr 2018, 22:55

Pustite vi Tuzlake, oni cupali bod protiv nas, a vas furaju da smo odron :D uglavnom vidjeli ste sve kada smo bili zadnji put u Banja Luci :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
ZENIDINO
Postovi: 35
Pridružen/a: 11 jun 2010, 17:01
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZENIDINO » 18 apr 2018, 13:51

Karambeu je napisao/la:Sretno u Zenici. Uzmite to jer ste bolji od njih, prelosa su ekipa koja moze dobiti samo namjesteno. Pogotovo kad se poslije namjestenih nafuraju da mogu nekog pobjediti, bit ce vam jos lakse da ih posaljete gdje su odavno zasluzili da idu. Pozdrav iz Tuzle.
Svi ste vi dva do tri puta bolji od Čelika, PA ŠTO GA NE POBJEDITE, nije lako fukarama još imaju košmare nakon utakmice sa Čelikom. Neka pobjedi bolji.... Neka Gošk ispadne....
[url=https://www.cialispascherfr24.com/]online[/url]

Avatar
Schlager
Postovi: 2637
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 18 apr 2018, 17:48

moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!

Avatar
dvokorak
Postovi: 2387
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la dvokorak » 18 apr 2018, 23:24

Schlager je napisao/la:moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!
Tesko, Schlageru moj, jako tesko! Nazalost je ova liga velika smijurija! Svi smo mi svjedoci cime se "gospoda" iz Zenice po ko zna koji put sluzi kako bi ponovo se pokusali dokopati opstanka. Jbt led dragi pa ovi turci prime 60 golova i u preostalih 5-6 utakmica zele zakulisnim radnjama da izbore opstanak. Najiskrenije se nadam da ce vam biti omoguceno posteno da odigrate, jer u tom slucaju se ne sekiram da baram bod odnosite put BL. Ali s obzirom da je kod nas sve naopako ne bih se iznenadio da vas povaljaju. Sretno u borbi za opstanak i da nam oba kluba u zadnjoj utakmici odrade jedan laksi trening. :thumbup: :salut:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 612
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 19 apr 2018, 13:17

dvokorak je napisao/la:
Schlager je napisao/la:moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!
Tesko, Schlageru moj, jako tesko! Nazalost je ova liga velika smijurija! Svi smo mi svjedoci cime se "gospoda" iz Zenice po ko zna koji put sluzi kako bi ponovo se pokusali dokopati opstanka. Jbt led dragi pa ovi turci prime 60 golova i u preostalih 5-6 utakmica zele zakulisnim radnjama da izbore opstanak. Najiskrenije se nadam da ce vam biti omoguceno posteno da odigrate, jer u tom slucaju se ne sekiram da baram bod odnosite put BL. Ali s obzirom da je kod nas sve naopako ne bih se iznenadio da vas povaljaju. Sretno u borbi za opstanak i da nam oba kluba u zadnjoj utakmici odrade jedan laksi trening. :thumbup: :salut:
A cime se mi to bavimo?Mozes li to dokazati?Svi vi pricate da mi nesto namjestamo a nikakvog dokaza.Ako mislite na premiranje nekih klubova,to nije namjestanje svako ima pravo dati neki podsticaj igracima ili nekom klubu.Kad malo u proslost pogledas mozes i sam skontati koji je to tim primio 50 i nesto golova,a koji je sada tim Čelika.Nebo i zemlja.U svakom slucaju utakmica u subotu ce biti pravi sportski dozivljaj,i neka pobjedi bolji.Borac ako uzme bod ili sva tri ja cu im ovdje prvi cestitati i zahvaliti sto su nas gurnuli u nizi rang.Lp
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la avenija » 19 apr 2018, 18:30

Schlager je napisao/la:moja jedina zelja je da borac u subotu igra fudbal...i da se ne uvaljujemo u neke igranke,tipa “odigraj ovdje lagano,zauzvrat ,imas 6 bodova za opstanak sledeca dva kola protiv mladosti i viteza,gosk ispada”....bolje je i ispasti (bar mi smo navikli na to,pa evo ipak jos uvijek postojimo) nego se hvatati tog mulja....pa ako celik bude bolji,kao sto je sloboda bila u subotu,cestitati ljudima,kao sto sam i slobodi u subotu...i nastaviti borbu,kao sto nam i ime govori...ne zovemo se kompromis ili taldzija,nego BORAC!
meni ovo zvuci kao vec trazenje opravdanja za poraz jer znas i sam da je Celik uhvatio ritam kao i uvijek u kljucnom momentu jos Borac dolazi bez kapitena u totalnom raspadu i pred veliki broj publike i ogroman pritisak.

Samo posteno.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Avatar
Schlager
Postovi: 2637
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 19 apr 2018, 19:30

nema ovo veze sa vama sto sam ja napisao...jednostavno,nije mi sjela izjava mog gazde da nasi igraci ne treba da “pregore” u zenici,jer nas nakon toga ocekuju odlucujuce dve utakmice za opstanak sa mladosti i vitezom...mozda ja i previse citam izmedju redova...mozda i paranoisem...mozda je njegova izjava pogresno prenesena...uglavnom,sta god da je od te tri stvari u pitanju,nema veze ni s tobom ,ni sa celikom...moj post je vise interna stvar za moje borcevce...ja jednostavno mislim drugacije,da se prekosutra trebamo potuc i poginut za tu pobjedu jer slabiji nismo sigurno!!!...ko da sutra ne pistoji...to je taj konflikt u stavovima ....sportski pozdrav,i nek bolji pobjedi prekosutra

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2694
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 20 apr 2018, 15:03

Nema to nikakve veze. I ranije smo znali biti u najvecem mogucem kanalu pa se iz zenice vracalo sa bodovima.
Niko ne kaze(ocekuje) da ce i sada to da se ponovi, ali isto kao sto je vecina ocekivala da ce Celik da uzme MDK u zadnjem kolu regularnog dijela tako se i sada ocekuje lagana pobjeda protiv Borca.
Samo sto ovaj put al' bas nikakva ocekivanja nemam po pitanju povoljnog rezultata. Bez obzira na to, optimista sam po pitanju opstanka.

davorr3
Postovi: 14
Pridružen/a: 18 mar 2018, 12:38
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la davorr3 » 21 apr 2018, 11:36

Mislim da danas gubimo lagano, 3:0.

Avatar
zenicacelik
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 jul 2015, 15:02
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la zenicacelik » 21 apr 2018, 12:05

davorr3 je napisao/la:Mislim da danas gubimo lagano, 3:0.
Bice tesko.... Al makar je preljep dan, uzivanje uz pivo :lol: pa na tekmu..... Dobro dosli u Zenicu "Lesinari", ako dolazite danas..... Ps- nek pobjedi ko bude bolji, i ko bude vecu zelju imao..... Pozz
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la avenija » 21 apr 2018, 12:44

davorr3 je napisao/la:Mislim da danas gubimo lagano, 3:0.
Neko ce da izgine danas ili mi ili vi,
Uz duzno postovanje niste vi meni za podcijenit Borac je to ma kakav god.

Toga se bojim jedino sto su nasi uvjereni u laganu pobjedu a nece biti ni blizu lagano.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []