FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gazija88ze » 18 apr 2018, 18:01

Podrska iz Zenice sve do pobjede!!!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 18 apr 2018, 18:03

Ima li nas 5000 makar
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la avenija » 18 apr 2018, 18:04

Brcanskamalta je napisao/la:Ima li nas 5000 makar
dobra posjeta bez zajebancije, ima sigurno 6000 ako je kapacitet 9000,
sretno
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

necko_gradacac
Postovi: 686
Pridružen/a: 07 jan 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la necko_gradacac » 18 apr 2018, 18:09

Imali prenos na tv u
Volim ZVIJEZDU Volim GRADACAC

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 apr 2018, 18:20

BRAVO HUSICUUUU!!!!

KAKAV PRODOR TODOROVICAAAAA :bale: :bale: :bale: :bale: :bale: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 18 apr 2018, 18:25

Goooolllllllllllllll Ma bravoooooooo
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Goosman » 18 apr 2018, 18:53

ono bi da igra finale
💩💩

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pasha_car_aga » 18 apr 2018, 18:54

**** ti više Boga i Smajića, pa momak nije uspio pasa napraviti za cijelu utakmicu, dva gola primamo iz dvije polukontre i to dok smo dominantniji na terenu. A sudija nas iskasapio čist faul na Smajiću ne svira, napad prije nego ćemo primiti drugi gol, na početku tekme na Osmanagiću isto ne svira! Ne znam jel Zakaric bio u offsajdu kod drugog gola, ali se pitam gdje je Lazevski bio ccc :(

Avatar
Mortus
Postovi: 1762
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 18 apr 2018, 18:56

Povali nas sudac 2 penala nije svirao, rekoh ja danas da ce nas iskarindzat. Da je svirao penal kod 1:0 ......
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
NKMramor
Postovi: 4142
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 18 apr 2018, 19:11

slika
NIJE OFSAJD, AL' NIKAKO!!!! :kafa: :wave:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 apr 2018, 19:12

Al se raspadoše ccc..
Ništa svakako ga ne bi ni uzeli.
Okrenut se ligi, manje pritiska do kraja.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 18 apr 2018, 19:31

NKMramor je napisao/la:slika
NIJE OFSAJD, AL' NIKAKO!!!! :kafa: :wave:
Yebem im majkuu :tokralju:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
zlajci
Postovi: 2609
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 18 apr 2018, 19:59

Rasuli smo se kod 1.gola i to je bio kraj. Ubila nas misterija i zasluženo prosla u finale. Realno.
tuzlanska Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37727
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 apr 2018, 20:01

Nasi igrali odlicno prvih 30 minuta i naravno kod Petrovica nisu navikli tako, niti da igraju kada imaju rano vodstvo. Krenuli jer im je islo dobro po mozda jos jedan pogodak i onda kontra i gotovo. Nakon prvog gola nema vise igre niti bilo sta drugo. Vjerovatno bi bolje prosli da su svi stali na svojih pola i branili se do kraja, mozda bi primili gol pa ispali ali ne bi primili 4.

Nakon prvog gola se opet ide kao od starta, da se postigne drugi ali se prima drugi i onda je bilo sve gotovo. Nakon toga nije bilo pogotovo igre, a nisi se mogli psihicki dici, niti je bilo koncepcije da kvalitetno napadaju kao u prvih pola sata. Jednostavno u toj zelji da zabiju gol su primali golove. Sloboda igrala, a Zeljeznicar preko svojih par kreativnih igraca iskoristio sto mu se pruzilo pa zabio koji dodatno.

Ekipa je prava radnicka i naviknuta vec da igra na jedan gol, naviknuta da se muci. Ovdje su mozda dopustili sebi previse da pomisle kako mogu ovdje do 2,3 gola. I to se vratilo na kraju. Zeljeznicar nije imao 10 najboljih igraca na terenu, imali su 3-4 igraca. Nasi su igrali kao ekipa ali ima tu neki limit i nema kvaliteta da lagano igraju vec sve znojem ostvare.

Ovo je bila prava ona Jagodicevska utakmica, nismo znali svoje limite i vratilo nam se. Postigli gol, malo poletili i dobili 4. Trebalo je pametnije i povucenije nakon toga ali eto..

Potrosila me je ova utakmica do kraja sezone, vjerovatno i igrace. Nema sanse do kraja da pratim nesto intenzivno. Jos jedna sezona za zaborav iza nas, kad napunim baterije nadam se da ce narednu uci nesto bolje i da cemo biti neki faktor za Evropu. Uglavnom duga je godina..

Avatar
Gifron
Postovi: 4174
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 18 apr 2018, 20:05

Dugo nismo bolje odigrali. 70' agresivno, jako. Jbga nismo dvije za 2-0 iskoristili, primis mutan gol za 2-1 i to je to. Ljudi nam iz 4 kontre dali 4 gola. Nisu postene akcije napravili. Mi da smo svoje na vrijeme iskoristili, ne bi nas zeljo do sutra dobio.
Nismo se zatvrorili kod 1-0, iako su svi to ocekivali, izgleda da nam se to malo i odbilo
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 18 apr 2018, 20:07

Cestittke Predcjedniku, dok je Sloboda igrala njegov Zeljo je davao golove. Zasluzeno su ljudi prosli dalje. Cestitke.
🔴⚫️

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 apr 2018, 20:12

Koliko god neki govorili da nam je ekipa dobra i da bi mogla komotno igrati u LZP, to nažalost nije istina, i eto što smo mi "pesimisti", sad se vidjelo da to nije tako, i da smo zapravo vrlo limitirani u svakom mogućem pogledu.
Slavko jeste možda i najbolji trener u ovoj ligi, ali nije čudotvorac. Potrebno je vremena da se pročisti ona ekipa koju je stvorio Vlado i da dođe novih, zrelih lica, po Slavkinom ukusu.
Samo se nadam da će biti tu i sljedeće sezone.

Možda ima i nekog dobra u ovome, jer sam 99% siguran da Krupu ne bi dobili svakako, a ovako će biti više vremena da se odmaraju i posvete ligi do kraja ovo nekoliko kola.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 18 apr 2018, 20:16

wobly92 je napisao/la:Koliko god neki govorili da nam je ekipa dobra i da bi mogla komotno igrati u LZP, to nažalost nije istina, i eto što smo mi "pesimisti", sad se vidjelo da to nije tako, i da smo zapravo vrlo limitirani u svakom mogućem pogledu.
Slavko jeste možda i najbolji trener u ovoj ligi, ali nije čudotvorac. Potrebno je vremena da se pročisti ona ekipa koju je stvorio Vlado i da dođe novih, zrelih lica, po Slavkinom ukusu.
Samo se nadam da će biti tu i sljedeće sezone.

Možda ima i nekog dobra u ovome, jer sam 99% siguran da Krupu ne bi dobili svakako, a ovako će biti više vremena da se odmaraju i posvete ligi do kraja ovo nekoliko kola.
To je to, limitirani da boli, nek krusko ljubi Celu, jer bi Sloboda vec bila putnik u federalku.....ovi igraci ne mogu jednostavno bolje....
🔴⚫️

Avatar
Rimes87
Postovi: 2043
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 18 apr 2018, 20:19

wobly92 je napisao/la:Koliko god neki govorili da nam je ekipa dobra i da bi mogla komotno igrati u LZP, to nažalost nije istina, i eto što smo mi "pesimisti", sad se vidjelo da to nije tako, i da smo zapravo vrlo limitirani u svakom mogućem pogledu.
Slavko jeste možda i najbolji trener u ovoj ligi, ali nije čudotvorac. Potrebno je vremena da se pročisti ona ekipa koju je stvorio Vlado i da dođe novih, zrelih lica, po Slavkinom ukusu.
Samo se nadam da će biti tu i sljedeće sezone.

Možda ima i nekog dobra u ovome, jer sam 99% siguran da Krupu ne bi dobili svakako, a ovako će biti više vremena da se odmaraju i posvete ligi do kraja ovo nekoliko kola.
Postoji ogromna razlika između pesimizma i realizma. Nekima je nedokučiva. Ja lično pokušavam biti uvijek realan. Imao sam neki navijački feeling da ćemo proći Želju. Ali to nije bilo realno. Realno je da smo mi u donjem dijelu tabele i da nam se gaće tresu za opstanak. Nismo najbolja ekipa u LZO, ali imamo najboljeg stručnjaka, i samo nas to može spasiti ove sezone. Mada, ne bi me čudilo da naši sada psihički grohnu nakon ovoga, pa da još više strahujemo za opstanak.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 18 apr 2018, 20:29

Ma igraci su prebolili kup vec nakon poluvremena, kakva **** psiha. Sada se posvetiti prvenstvu i osigurati opstanak, otkupiti ovih 700 000 duga koje Sloboda ima i krenuti cistih racuna dalje. Ali ipak ostaje zak za losom igrom veceras, jako losa odbrana.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.