FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 11 avg 2018, 02:14

uNbx je napisao/la:@Samozdravlje
Ma kakvi, i otac ga se jedva sjeća kao igrača, a poznavao ga jesam, nažalost samo zadnjih 5 godina njegovog života.
Mozda je subjektivno ,ali nekaoko mi se cini da svi fudbaleri iz skole FKS su imali lijepo ponasanje i neku ljubaznost.Iskreno ne bih mogao to reci za komsije sa lijeve obale,naravno vjerovatno subjektivno. :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 11 avg 2018, 02:16

Vratnik10 je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:E nista gore nema nego kad napise neko ili kaze " ti ne bi umocio prste u med"

Ne bi, nisam tako odgojen, ne mogh to raditk, ne bi ocu sutra mogao pogledati u oci koji mw drugacije odgojio
Ne mogu ni zbog toga sto mi je sva raja sa koseva, pa ni zbog njih, niti bi sebe mogao u ogledalo pogledati
A i idem iz ove bijedne zemlje jer su je upravo ti sto pricaju " ti kao ne bi" sjebali i doveli nas ovdje gdje jesmo , u pm

Prica se protiv uprave a kad ih vide na ulicj suoak lizu
Prica se protiv sda a baketa kad vide lizanje
Prica se protiv korupcije a varaju na svakom cosku
Nema licemjerbijeg naroda na svijeru od naseg
Spominjer stepanova i ostale, sto ne pomenes benku ,delqca, sfojceva, bilbiju i ostale koji su donijeli titulu, kup i play off
Izaberes sta tj valja jel
I ko je sta rrkao protiv akademije? Ovdje sam pisak o debilima iz uprave koji sramote klub koji volim DDA SSRANOTE GA I KALJAJU OBRAZ A POSEREM SE SVAKOME U USTA KO JE MARKU UZEO I UKRAO OD KLUBA NECASNO I NEPOSTENO i ko bi to uradio makar u mislima
Tebi,@kenguru,@Vratnik10 i drugim slicnim momcima:
Udje pijan levat u kahvanu i pravo za sto mangupima(citaj pravoj raji),eto to se meni desilo.Da ispao sam levat,ali vjeruj da nisam "hinja".To je levat,a evo sta je hinja(za ove mladje,znate Vi to).Tri mjeseca prije rata dva brata na sav glas vicu "Trebamo svi uzeti puske i tjerat gamad",ne radi njih ja krajem marta i pocetkom aprila 92,oko zgrade sa puskom s pokojnim S.......m(poginuo 95)i zovem ova dva brata"Hajmo"a oni rano je.Osta ja 4 g.u Armiji BiH,2x ranjen(jednom bas tesko),a dva brata u kuci provedose rat.E to su hinje,a to nisam.Pozdravljam se ja i danas s njima.Jednom jedan rece"Da mi hocete dovesti svezanog cetnika,sta bi mu radio".Sta hocu da kazem:
Ne bi bilo posteno s moje strane da lozim raju svi pred upravu da im yebemo majku,a ja na forumu i u kuci navijam za smjenu uprave.Hinja nisam.Zato furam neku pozitivu,Akademiju(dobro je provalio @kengur).Znam ja da cete vi biti na celu ,ako ne daj Boze dodje do toga.Nadam se da ce nekim drugim nacinom se doci do FKS kojim cete se ponositi.Nikad necu omladinu gurat da postavljju glave i bubrege pred specijalce,a da ja pijem kahvu kuci.Ne nisam hinja,a vjerujte da niko od mene ne okrece glavu,al bas niko,nit se pred kim stidim.Dobro desavalo se da se izlevatim.
Rekoh da ne priznam nikom da voli FKS vise od mene,ali moram priznati da kroz sve ove godine ima na 10-tine hiljada zasluzniji sto FKS postoji.Kad sam rekao da svijet nije pravedan mislio sam da se zrtve Palestine i Spanije ne dozivljavaju isto,da nije isto dozivljeno u Avganistanu,Sarajevu i Srebrenici i u Parizu,New Yorku.Nepravda je i u BiH,neki kmece i imaju pticjeg mlijeka,a Jetimi i Pali Borci nista.To sam mislio kad sam rekao neke ljudske spodobe upravljju dunjalukom. Mogao bih se pohvaliti i sa finim djelima,ali kazu:"Ne smije znati ljeva sta je dala desna ruka".To sam ja levat iza nick-a @Samozdravlje.Da ste mi svi zivi i zdravi i da Vas zaobidju nevolje i ratovi.
Dje si ti bio na liniji, daj ime, lokaciju ili kotu, četu ili jedinicu, ko ti je komandir bio, koje vrijeme, pa da provjerim. Možeš meni na PM. Nemoj ljude hinjama prozivat kad ne znaš ništa ni o kom. Ima ovdje dobrih momaka koji su dali za Bosnu isto kolko i ti a možda i više.
Pogresno si razumio.Kako bih ja neciji postupak ocijenio kao takav a da ne poznam ljude.Nikad nikog sa foruma nisam povezao sa ucescem u Armiji BiH.No i ta dva covjeka koja sam spomenuo nisu poznata forumu i ne interesuje ih FKS.Ta dva covjeka koje sam spomenuo su moje komsije,ne kazem da su hulje,nego nekorektan postupak(hajcat nekog,a ne pokazes djelom).Razliciti ljudi reaguju razlicito na rat.Naravno da ovdje ima puno ljudi koji su dali vise od mene za Armiju BiH u ratu.Nema smisla da se upoznajemo,jer si ocito negativan prema meni.Izvinio sam se za moje pisnje,bio sam brzoplet,kad je covjek napisao ko je pokajao sam se.Iznenada sam poceo pisati na forumu ,inspirisan pojavom Akademaca u prvom timu,pa nisam bio upoznat sa pdf.Molim te procitaj ponovo sto sam napisao,ako ce ti biti lakse lagao sam.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Benkara21
Postovi: 3659
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 11 avg 2018, 02:52

StariGrad071 je napisao/la:
Benkara21 je napisao/la:Je*o majku, Crvena Zvezda dovela Cafu-a iz Bordoauxa, a mi ovdje kuburimo sa bekovima i hoćemo neku bitnu ulogu da igramo, čisti prosjek lige smo Boga mi dragog, tuga

HAHAHAHAHAHHA najgluplji post na forumu ikada. Od kada smo mi u ligi sa zvezdom?
Govorim objektivno, neka sam ja glup paša.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
StariGrad071
Postovi: 701
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 11 avg 2018, 08:34

AlfredNobel je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:E cuj Serif Konjevic, covjek koji ima dio krivice sto se ubica Dzenana Memica nije uhapsila, nekima je ovdje veliki covjek.. Kmet obicni.
Ako se Vladan sutra opet pokaze u odlicnom izdanju i ovi ga skinu sa gola, odlicna slika za nadolazece akademce.
Kakve ima krivice, nisam upućen, pa ako možeš da kažeš?
Raja fakat misli serif konjevix dao izjavu u vezi golmana? HAHAHAHAHAHA. Pa ovdje ljudi prate fk sarajevo povrsno da ne moze povrsnije. **** plqfon.

belosevic28
Postovi: 9727
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 11 avg 2018, 08:44

StariGrad071 je napisao/la:menadjeri pa ih husref kurcem opalio pa pljuju. Karinasi obicni.
Kakotijebabo
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
robertkosar
Postovi: 3623
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 11 avg 2018, 08:48

Benkara21 je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:
Benkara21 je napisao/la:Je*o majku, Crvena Zvezda dovela Cafu-a iz Bordoauxa, a mi ovdje kuburimo sa bekovima i hoćemo neku bitnu ulogu da igramo, čisti prosjek lige smo Boga mi dragog, tuga

HAHAHAHAHAHHA najgluplji post na forumu ikada. Od kada smo mi u ligi sa zvezdom?
Govorim objektivno, neka sam ja glup paša.
Svako ima pravo da iznese svoj stav i misljenje. Ali nema pravo da vrijedja clana foruma samo zato sto ne misli kao on. :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

belosevic28
Postovi: 9727
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 11 avg 2018, 08:54

Tako je odgojen. StaJeTuJe
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
robertkosar
Postovi: 3623
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 11 avg 2018, 08:57

belosevic28 je napisao/la:Tako je odgojen. StaJeTuJe
Pozz!! Razdvoji ta slova ima jedan profesor gramatika na forumu, proglasit ce te bezpismenim :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

belosevic28
Postovi: 9727
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 11 avg 2018, 08:58

robertkosar je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Tako je odgojen. StaJeTuJe
Pozz!! Razdvoji ta slova ima jedan profesor gramatika na forumu, proglasit ce te bezpismenim :mrgreen:
On je HighLevel za sve nas i ima razumijevanja za nas smrtnike. PaJel
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
kengur
Postovi: 2107
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 11 avg 2018, 09:58

Pantelija je napisao/la:Za ove aro kazu da se "nw moze uzeti liga", "nije lahko", nisu nam igraci iz lige petice i sl, samo da vas podsjetim

Imamo najvece plate u ligi
Imamo najveci budzet u ligi
Imamo najbolje uslove u ligi

Imamo k*** od trofeja jer ih uze zrinjski :) koji nam je pokazao da se moze kad se zna a nasi ne znaju i dabogda da nauce na nama, a uce se vec duze vrijeme
Tvoji postovi su posebno u zadnje vrijeme bas "u sridu". Zrinjskom je prednost uprava a ne neka superiorna ekstra kvaliteta prvih 11. Radnik i Krupa da imaju nase uslove uzeli bi do sad bar 2 titule.

Za Husrefa on dobija igrace i to sto dobije sa tim nesto vrti. Cini mi se da sam prije par sedmica procitao recenicu gdje Husref rece da nije dobio ni jednog igraca kojeg je trazio ali se kao nada da mozda dodje "nesto". Ne sjecam se samo izvora. A njegove postavke Adukora i Hebiba na pozicije koje nisu njihove su samo njegovo maslo.

@samozdravlje,
Ako je temelj kuce truo dzaba ti pozlacen prvi sprat kuce (Akademija ili 6 pobjeda u nizu). O tome raja govori. Na duze staze stvari ce samo biti gore i pitanje je vremena. Zato je bolje raditi na betoniranju temelja i onda je sve moguce. Za sada akademci su samo izvor jeftinih igraca i garancija da ce uposlenici dobijati dobre i redovne plate.

bordopoeta
Postovi: 754
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 11 avg 2018, 10:04

Samozdravlje je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Zaboravio sam na Biogradlica,Brozovica(nisam ih gledao), a mozda i Muftic i neki bas stariji kojih ne mogu da se sjetim.
Kakva je Ibro antika čovjek bio, plak'o sam ko dijete kad je preselio. :cry:
Vjerovatno si poznavao rahmetli Ibru ,ne vjerujem da si toliko star da si imao prilike ga gledati da igra. :thumbup:
Šta znači, nisi toliko star? Ja sam gledao "Glavana" (Biogradlić) kao igrača. Ne zaboravite da je bio i reprezentativac!

Avatar
Memara
Postovi: 5203
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 11 avg 2018, 10:12

Pogledajte ovaj video od 3:30 i sve će vam biti jasno.

https://www.thestar.com.my/sport/footba ... op-flight/

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4803
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 11 avg 2018, 10:29

hilmo je napisao/la:@alfred
Zamisli sad da neko počne ovdje "odgajati" forumske mislioce da fino kritikuju, pa to ne da bi bio Sizifov posao, i gore je od toga....
Ovo je forum i ima svega, ako meni neko ne leži u razgovorima njegove postove jednostavno ne uzimam u razmatranje.
@unbx
Upravo tako
Danasnja raja od naših fudbalera zahtjeva da budu kao zvijezde iz liga petice a treneri kao Murinho,Gvardiola i sl. Svima nam treba malo relanije gledanje na stvari i manje upoređivanje sa evropskim ekipama, to je neuporedivo, bili ssmo svjedoci.
Zbog ovoga nam i propada tema i zbog ovoga imamo nerealna očekivanja i zbog ovoga smo najgori navijači/simpatizeri na dunjaluku!

Primjer: Na osnovu ocjena sa zadnje utakmice i na osnovu više stranica ispisanih na ovoj temi, slobodno mogu reći da su pojedini NAKON 90 MIN Vladana proglasili Kurtoom. I to iz 90min za koje je imao 2 šuta u okvir gola. 2x sam gledao utakmicu, sve su to bile rutinske, normalne intervencije čak i ono Barabanu (skratiš svoj ugao i moliš Boga da je ovaj ne zakuje pod prečku).Da li bilo ko zaslužuje salve pohvala i onakve ocjene samo zato jer je 'normalan', korektan? To je jednako srazmjerno kad nekog izvrijeđaju i tjeraju nakon loših 90min. Naše je dijete, puno je i meni srce, to je sigurno i razlog, ali takve stvari utiču na očekivanja. Doći će novi golman i biće prvi golman. Znate šta će biti tada ovdje? - RUSVAJ! A milion puta bolje po Vladana da mu se dozira minutaža i da brani u kupu. Al helem, to smo mi.

PS Vjerovatno ću biti shvaćen pogrešno, Pavlović ništa nije bolji od Vladana, ali za njegov psihički profil golmana smatram da je bolje da mu se dozira minutaža.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2785
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 11 avg 2018, 10:30

StariGrad071 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:E cuj Serif Konjevic, covjek koji ima dio krivice sto se ubica Dzenana Memica nije uhapsila, nekima je ovdje veliki covjek.. Kmet obicni.
Ako se Vladan sutra opet pokaze u odlicnom izdanju i ovi ga skinu sa gola, odlicna slika za nadolazece akademce.
Kakve ima krivice, nisam upućen, pa ako možeš da kažeš?
Raja fakat misli serif konjevix dao izjavu u vezi golmana? HAHAHAHAHAHA. Pa ovdje ljudi prate fk sarajevo povrsno da ne moze povrsnije. **** plqfon.
Roki ti si malo skrenuo sa puta, haj se vrati par stranica i sa razumjevanjem citaj postove i pokusaj prepoznati sarkazam u samo jednom, ne moras se vise truditi.
Sabrine mi moje!

Vratnik10
Postovi: 429
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 11 avg 2018, 10:47

aBd prvi večeras. Hajmo mi večeras po tri boda protiv graničara.

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 avg 2018, 10:57

Sretno momci,sretno sefe veceras.Ove domace "lagane" se moraju dobijati,to nas je prosle godine i kostalo u najvecoj mjeri.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
zlo87
Postovi: 3178
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 11 avg 2018, 10:58

StariGrad071 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:E cuj Serif Konjevic, covjek koji ima dio krivice sto se ubica Dzenana Memica nije uhapsila, nekima je ovdje veliki covjek.. Kmet obicni.
Ako se Vladan sutra opet pokaze u odlicnom izdanju i ovi ga skinu sa gola, odlicna slika za nadolazece akademce.
Kakve ima krivice, nisam upućen, pa ako možeš da kažeš?
Raja fakat misli serif konjevix dao izjavu u vezi golmana? HAHAHAHAHAHA. Pa ovdje ljudi prate fk sarajevo povrsno da ne moze povrsnije. **** plqfon.
Lijepo citaj sta sam napisao i sta se pisalo. Ne kontam sto imas potrebu da budes iznad svakoga i da nekog ismijavas, samo ides nize i nize.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 avg 2018, 11:15

Ja sam rekao za Vladana da je fizički isti Kurtoa. Postavio sam i sliku Kurtoe u crvenom dresu Čelsija sa 13-kom na leđima, znači isti Vladan. Čak i moj stari koji u sezoni gleda ukupno 6 utakmica u svim fudbalskim ligama i takmičenjima je letimično vidio TV i rekao "ovaj mali isti onaj đilgonja što u Čelsiju brani". Niko ga po golmanskim sposobnostima nije proglasio Kurtoom.
I sačuvaj ga Bože od Kurtoinih sposobnosti, ko je gledao Čelsi zadnje tri sezone, zna da frajer brani samo ono što ide direktno u njega, bez mnogo efea, i ako nije jaka. Ostalo prima. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Unknown33
Postovi: 8708
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown33 » 11 avg 2018, 11:17

Ide to glat.

Avatar
egzodus1946
Postovi: 227
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 11 avg 2018, 11:35

Gube juniori od malenih

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []