Ti si tu za strategiju i kreaciju, trku ostavi meni i ovim spremnim ko N'golo! Da li si tehnicki makar na nivou Rustemage?skoroalen je napisao/la:Ma nek nas bude i više, za izmjene i tako to. Ne znam za vas, al' ja trčim 15 minuta pa narednih 15 pišem testament.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
Eto odoh ja spavati a vibse dogovorite .... ponedeljak 17:20 h
Ako nas se skupi i bude ok, da rezervisem termin
Joker, zovi da imamo sta udarati
Ako nas se skupi i bude ok, da rezervisem termin
Joker, zovi da imamo sta udarati
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Rustem je za mene mala maca. Ja sam neki spoj Husejinovića i Čomora. Tehnika k'o u Čomora, fizika Babukina.joker90 je napisao/la:Ti si tu za strategiju i kreaciju, trku ostavi meni i ovim spremnim ko N'golo! Da li si tehnicki makar na nivou Rustemage?skoroalen je napisao/la:Ma nek nas bude i više, za izmjene i tako to. Ne znam za vas, al' ja trčim 15 minuta pa narednih 15 pišem testament.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Re: FK Sarajevo
Onda cemo u razlicite ekipe..skoroalen je napisao/la:Rustem je za mene mala maca. Ja sam neki spoj Husejinovića i Čomora. Tehnika k'o u Čomora, fizika Babukina.joker90 je napisao/la:Ti si tu za strategiju i kreaciju, trku ostavi meni i ovim spremnim ko N'golo! Da li si tehnicki makar na nivou Rustemage?skoroalen je napisao/la:Ma nek nas bude i više, za izmjene i tako to. Ne znam za vas, al' ja trčim 15 minuta pa narednih 15 pišem testament.
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
joker90 je napisao/la: Onda cemo u razlicite ekipe..
Šalim se, nisam tolika truba. Ne znam kakvi ste vi ostali, da li sam na tom levelu, al vidjet ćemo sve.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Re: FK Sarajevo
Samo nemoj s Pantelijom u ekipu. Najgora sorta terminasa. Onaj sto je nekad bio dobar igrac, pa sad samo ronca i prica kad se igra. Jos konta da je onaj nekadasnji..skoroalen je napisao/la:joker90 je napisao/la: Onda cemo u razlicite ekipe..![]()
Šalim se, nisam tolika truba. Ne znam kakvi ste vi ostali, da li sam na tom levelu, al vidjet ćemo sve.
Bahati, bahati Željkan!
1946
1946
Re: FK Sarajevo
Mene u radikale...
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
- SarajevoJeBordo
- Postovi: 4803
- Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma sve preko 12 ljudi je previše.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
Re: FK Sarajevo
Nek neko Hadžiju zovne na termin, nek skautira malo. Ne znam kakav si al za Hebiba si Maicon.SarajevoJeBordo je napisao/la:Pik ja desni bek
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
- SarajevoJeBordo
- Postovi: 4803
- Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cafuskoroalen je napisao/la:Nek neko Hadžiju zovne na termin, nek skautira malo. Ne znam kakav si al za Hebiba si Maicon.SarajevoJeBordo je napisao/la:Pik ja desni bek
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!
- ThrillerHz
- Postovi: 3269
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nista ocemo potvrdjivat onda dolaske? Ko dolazi u ponedeljak, vistafon, 17:20 h?
Svi u Vistafon, Bordo velikan te treba!
Svi u Vistafon, Bordo velikan te treba!
1946~
- SarajevoJeBordo
- Postovi: 4803
- Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Što zbog oštre konkurencije na poziciji špica, što zbog ‘ključa’ po kome se sastavljao nacionalni tim, Husref Musemić nije stigao da odigra više od jedne utakmice za reprezentaciju Jugoslavije.
“Protiv Rumuna u Temišvaru. Dobili smo 2:0 golovima Džeka i Trifunovića, zamijenio sam Miodraga Ješića pet minuta pre kraja.

“Protiv Rumuna u Temišvaru. Dobili smo 2:0 golovima Džeka i Trifunovića, zamijenio sam Miodraga Ješića pet minuta pre kraja.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!
Re: FK Sarajevo
I ja bi se rado prikljucio,ali radim do 6 jbg.ThrillerHz je napisao/la:Nista ocemo potvrdjivat onda dolaske? Ko dolazi u ponedeljak, vistafon, 17:20 h?
Svi u Vistafon, Bordo velikan te treba!
Re: FK Sarajevo
Ja imam ponedjeljkom termin u 18:30 iza Vistafona balon.
Jel to tvazis da te neko vokne voptom po sved vicaHigh je napisao/la:Mene u radikale...
® GONGASHI POWERHOUSE ®
Re: FK Sarajevo
E nek si mi ispehirao. Gori si od crne mackeMortemHz je napisao/la:Dolazi tipasica je napisao/la:
Meni treba Salzburg h1
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Treba na viberu grupu napraviti prije cemo se tako dogovoriti
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
Re: FK Sarajevo
Kome da šaljemo brojeveEvolution87 je napisao/la:Treba na viberu grupu napraviti prije cemo se tako dogovoriti
- BordoSarajevo
- Postovi: 7219
- Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Al što je najgore, syeba i menepasica je napisao/la:E nek si mi ispehirao. Gori si od crne mackeMortemHz je napisao/la:Dolazi tipasica je napisao/la:
Meni treba Salzburg h1
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!
Online
Trenutno korisnika/ca: boki86, Google Adsense [Bot], johntravolta123 i 35 gostiju.





