FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 30 avg 2018, 00:04

skoroalen je napisao/la:Ma nek nas bude i više, za izmjene i tako to. Ne znam za vas, al' ja trčim 15 minuta pa narednih 15 pišem testament. :lol:
Ti si tu za strategiju i kreaciju, trku ostavi meni i ovim spremnim ko N'golo! Da li si tehnicki makar na nivou Rustemage? :D
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 30 avg 2018, 00:04

Eto odoh ja spavati a vibse dogovorite .... ponedeljak 17:20 h
Ako nas se skupi i bude ok, da rezervisem termin :D

Joker, zovi da imamo sta udarati :D
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 avg 2018, 00:06

joker90 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ma nek nas bude i više, za izmjene i tako to. Ne znam za vas, al' ja trčim 15 minuta pa narednih 15 pišem testament. :lol:
Ti si tu za strategiju i kreaciju, trku ostavi meni i ovim spremnim ko N'golo! Da li si tehnicki makar na nivou Rustemage? :D
Rustem je za mene mala maca. Ja sam neki spoj Husejinovića i Čomora. Tehnika k'o u Čomora, fizika Babukina. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 30 avg 2018, 00:08

skoroalen je napisao/la:
joker90 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ma nek nas bude i više, za izmjene i tako to. Ne znam za vas, al' ja trčim 15 minuta pa narednih 15 pišem testament. :lol:
Ti si tu za strategiju i kreaciju, trku ostavi meni i ovim spremnim ko N'golo! Da li si tehnicki makar na nivou Rustemage? :D
Rustem je za mene mala maca. Ja sam neki spoj Husejinovića i Čomora. Tehnika k'o u Čomora, fizika Babukina. :urnebes:
Onda cemo u razlicite ekipe.. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 avg 2018, 00:12

joker90 je napisao/la: Onda cemo u razlicite ekipe.. :lol:
:rol:
Šalim se, nisam tolika truba. Ne znam kakvi ste vi ostali, da li sam na tom levelu, al vidjet ćemo sve. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 30 avg 2018, 00:14

skoroalen je napisao/la:
joker90 je napisao/la: Onda cemo u razlicite ekipe.. :lol:
:rol:
Šalim se, nisam tolika truba. Ne znam kakvi ste vi ostali, da li sam na tom levelu, al vidjet ćemo sve. :mrgreen:
Samo nemoj s Pantelijom u ekipu. Najgora sorta terminasa. Onaj sto je nekad bio dobar igrac, pa sad samo ronca i prica kad se igra. Jos konta da je onaj nekadasnji.. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 30 avg 2018, 00:15

Mene u radikale...
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4803
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 30 avg 2018, 00:22

Pik ja desni bek :!:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 30 avg 2018, 00:23

Ma sve preko 12 ljudi je previše.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 avg 2018, 00:23

SarajevoJeBordo je napisao/la:Pik ja desni bek :!:
Nek neko Hadžiju zovne na termin, nek skautira malo. Ne znam kakav si al za Hebiba si Maicon. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4803
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 30 avg 2018, 00:32

skoroalen je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Pik ja desni bek :!:
Nek neko Hadžiju zovne na termin, nek skautira malo. Ne znam kakav si al za Hebiba si Maicon. :lol:
Cafu :kafa:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 30 avg 2018, 01:43

Nista ocemo potvrdjivat onda dolaske? Ko dolazi u ponedeljak, vistafon, 17:20 h?

Svi u Vistafon, Bordo velikan te treba!
1946~

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4803
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 30 avg 2018, 02:13

Što zbog oštre konkurencije na poziciji špica, što zbog ‘ključa’ po kome se sastavljao nacionalni tim, Husref Musemić nije stigao da odigra više od jedne utakmice za reprezentaciju Jugoslavije.

“Protiv Rumuna u Temišvaru. Dobili smo 2:0 golovima Džeka i Trifunovića, zamijenio sam Miodraga Ješića pet minuta pre kraja.

:shock:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 30 avg 2018, 02:20

ThrillerHz je napisao/la:Nista ocemo potvrdjivat onda dolaske? Ko dolazi u ponedeljak, vistafon, 17:20 h?

Svi u Vistafon, Bordo velikan te treba!
I ja bi se rado prikljucio,ali radim do 6 jbg.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 30 avg 2018, 03:06

Ja imam ponedjeljkom termin u 18:30 iza Vistafona balon. :(
High je napisao/la:Mene u radikale...
Jel to tvazis da te neko vokne voptom po sved vica
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
bihuzur
Postovi: 2487
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 30 avg 2018, 05:53


Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 30 avg 2018, 08:58

MortemHz je napisao/la:
pasica je napisao/la:
Meni treba Salzburg h1 :mrgreen:
Dolazi ti
E nek si mi ispehirao. Gori si od crne macke :mrgreen:
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 30 avg 2018, 09:01

Treba na viberu grupu napraviti prije cemo se tako dogovoriti
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
alacious
Postovi: 4142
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 30 avg 2018, 09:32

Evolution87 je napisao/la:Treba na viberu grupu napraviti prije cemo se tako dogovoriti
Kome da šaljemo brojeve :mrgreen:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7219
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 avg 2018, 10:03

pasica je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
pasica je napisao/la:
Meni treba Salzburg h1 :mrgreen:
Dolazi ti
E nek si mi ispehirao. Gori si od crne macke :mrgreen:
Al što je najgore, syeba i mene :mrgreen: , i samo tu tekmu maši..
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []