FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
emir79
Postovi: 8915
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 10 nov 2018, 18:34

skoroalen je napisao/la:ODMAH VEČERAS U SAVEZ POSLAT OVO, U UEFU, U SVE ORGANE I PICHKE MATERINE. AKO NIKO NE REAGUJE, ISTUPIT IZ LIGE!
Je l' treba neko da umre u Hercegovini da se nešta uradi po ovom pitanju?
UEFI, nista savezu majku im yebem.

Ovo je fasizam.

Yebem ti Begicu familiju u kompletu
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7274
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 nov 2018, 18:35

apsolutno nikakve šanse nema za bodove za zelenim stolom zaboravite to odmah
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2662
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 10 nov 2018, 18:35

moj uzor-S.G je napisao/la:Bjelica mrtve ti yebemo pogini do kuće go.vno jedno!
Tamaru ti karamo nemanjaaaaaa

Bjelica mora dobit suspenziju do kraja sezone, vakat je da naši pokažu zube i zahtijevaju kaznu za bjelicu

Braco sta je bilo poslije tekme, ugasio sam stream čim je odsvirao kraj?
Šta do kraja sezone, pa zbog ovoga se dobija doživotna suspenzija. Svaka druga kazna za ovog smecara je uvreda za nas

Avatar
paulus
Postovi: 4342
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 10 nov 2018, 18:36

**** ti ligu gdje ovo normala i prolazi vec godinama
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 nov 2018, 18:36

Gore od ove lakrdije moze biti samo to da nasi presute i da se ne oglase po ovom pitanju!
Ovo treba pisati i zaliti se i uefi direktno jer ovaj nas savez je jedna kriminogenokorumpirana organizacija koja ce ustašama podilaziti za sitnu lovu .
Ovako su i konama uzeli titulu!

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1702
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 10 nov 2018, 18:36

YEBEM TI MRTVO SVE USTA BJELICA, ŽELIM TI SVE NAJGOREE.

BILBIJA TEBI ŽELIM TEŠKU SMRT I DUGU BOLEST KRME JEDNO ČETNIČKO.
ŠALJITE OVO U SAVEZ MORAJU SE 3 boda DOBITI.

OVO JE SRAMOTA ŠTA RADE USTAŠE!
ALLAHA MI KLAO BIH VAS S OSMIJEHOM POSLIJE OVOG MRTVU vam mater
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Har3rajvoss
Postovi: 81
Pridružen/a: 06 nov 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Har3rajvoss » 10 nov 2018, 18:36

DenchiNL je napisao/la:apsolutno nikakve šanse nema za bodove za zelenim stolom zaboravite to odmah
Normalno da nema, ne kontam kakve gluposti pisu ovi iznad, stoji da smo pokradeni i da nije vidjelo penala, ali da bi doslo do bodova za zelenim stolom morao bi biti dokaz da je utakmica namjestena u korist Zrinjskog..

Inspiracija
Postovi: 149
Pridružen/a: 15 feb 2017, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inspiracija » 10 nov 2018, 18:37

Još jedan dokaz ko je najveći klub u državi.
SVAKA ČAST MOMCI!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 nov 2018, 18:37

DenchiNL je napisao/la:apsolutno nikakve šanse nema za bodove za zelenim stolom zaboravite to odmah
Pa nema, jer je balija nayeb'o. Da li je četnik il ustaša, vidio bi ti. Bodovi za zelenim stolom, tri utakmice bez publike i 20 hiljada maraka kazne.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 nov 2018, 18:38

Mogu se oduzeti bodovi.
Jok bice ovo 3 milje kazne i to je to.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Vratnik10
Postovi: 429
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 10 nov 2018, 18:38

Istupit iz lige. ODMAH!!!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7219
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 nov 2018, 18:39

Ono gov.no od sudije istjerat iz fudbala kakva suspenzija, istjerat ga odma majku mu yebem.

E sad cemo pregazit sve nakon ove tekme, niko nas vise zaustavit nece!
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 nov 2018, 18:39

Mozemo li ista poduzeti mi navijaci, kako bi potakli i upravu da nesto uradi, jer sve nesto mislim da se nasi nece oglasiti, a ovo veceras ne smijemo i ne mozemo presutati!!! U sve medije objavit ovu kradju i ovo orgijanje na kraju utakmice!!!

Jeb.em ti Bjelica mamu u pic.ku da ti jeb.em, je.bo vam Bog mat.er ustasku posred pic.ke da vam je ****!!!
1946~

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 nov 2018, 18:39

Har3rajvoss je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:apsolutno nikakve šanse nema za bodove za zelenim stolom zaboravite to odmah
Normalno da nema, ne kontam kakve gluposti pisu ovi iznad, stoji da smo pokradeni i da nije vidjelo penala, ali da bi doslo do bodova za zelenim stolom morao bi biti dokaz da je utakmica namjestena u korist Zrinjskog..
Nije stvar u penalu nego u napadu na stručni štab Sarajeva, pomoćni trener pogođen u glavu i na nosilima iznesen s terena. Ako su mogli dat Borcu 0:3 onda kad je navijač s bakljom uletio, i Želji 0:3 u Banjoj Luci kad su Osima gađali, mogu hladno i sad. Al neće jer su "majorizirani", pomrli daBogda.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Vanja8
Postovi: 14116
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 nov 2018, 18:40

Ovo je stvarno katastrofa,ovakvo sudjenje,ovakav napad na igrace i strucni stab Fk Sarajevo,N/F Savez BiH,mora reagovati,sudiju Bjelicu izbaciti sa liste sudaca,suspendovati stadion pod Bijelim brijegom najmanje na 6 utakmica,drakonski kazniti Zrinjski,jer ovdje ce ocigledno neko poginuti,ako se ovako nastavi...

Šta reci,Bravo momci na ovoj herojskoj utakmici gdje ste i desetkovani pokazali da ste klasa iznad svih u ovoj ligi...
Halilovića udaljiti iz ekipe on nije za rostera,Adukor igracina vrhunske klase kada igra u sredini,Mujakic nevjerovatno požrtvovan ,Dupovac skidam kapu majstore,Ahmete tebi se nema sta reci svi znamo sta si i koliko ti je srce...
Ali,moram ipak istaci da me je mali Numan prijatno iznenadio i da je sve ono sto je napravio u prvom poluvremenu ipak prevelik strah u ovakvoj tekmi,ali je u drugom bio i cvrst i odvažan...
Sve u svemu,momci NAJBOLJI STE i igrate u NAJVECEM KLUBU u BiH i samo tako nastavite

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 nov 2018, 18:40

I zbog ovog gadanja stadion mora biti suspendovan,a klub zestoko novcano kaznjen!
Sve osim toga je sramota!

Vratnik10
Postovi: 429
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 10 nov 2018, 18:41

Kakav ce biti potez nase uprave? Ovo još nisam vidio! :oops:

Avatar
Testo
Postovi: 2437
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 10 nov 2018, 18:41

ne bude li bjelica suspendovan na 30 tekmi i svinjskom oduzeti bodovi, praviti protest pred zgradom saveza !
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 10 nov 2018, 18:41

Ja šta nam uradiše braćooo, ovo je ravno fudbalskom terorizmu! Savez napolje!!!!!!!!!!! Ne daju da se prvi odvoji vec na pauzi, bilo bi jos manje zainteresovanih za fudbal!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 10 nov 2018, 18:42

Kakve suspenzije i pizde materine? Vnogo će odmoriti tri utakmice i eto ga opet. Nogom ga nabiti skroz iz Saveza.

Ovo ne smije ostati na ovome.. Iz Uprave trebaju poslati sve situacije iz svih ovih sezona u dokumentaciji i tražiti da oni urade sve što je moguće. Napokon stati u kraju ovom savezu, kriminalcu Begiću i ostalim.

Bilbiji bih poručio da mu ebem dijete ono malo, ako naletim nekad na njega, ima da ga olešim od batina. Ebem li ti familiju četničku. Rahmanu i Stanoji samo dati zadatak da udara ovog degenerika, kao i sve ostale.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []