FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

vojnik srece
Postovi: 99
Pridružen/a: 14 sep 2010, 14:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vojnik srece » 17 okt 2010, 10:54

Srce_Tebi je napisao/la:Kakav je to trans bio vezano za Zenicu... ima li neko sliku ili nesto...
Nemam sliku al mislim da je pisalo "HVALA TI ZENICO", i onda himna JEDNA JEDINA.

Avatar
Srce_Tebi
Postovi: 128
Pridružen/a: 14 apr 2010, 22:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Srce_Tebi » 17 okt 2010, 11:10

Do jaja :D :D Svaka cast.
ZA JEDAN GRAD, ZA JEDAN KLUB

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1392
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esii TM87 » 17 okt 2010, 11:10

Alipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
1921-2011

johnnyHZ
Postovi: 1584
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johnnyHZ » 17 okt 2010, 11:47

Alipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
procitaj samo jedan post iza ovoga sto si ti napisao,vrati se onda sinoc na kraj tekme sa travnikom pa vidi postove svojih navijaca pa ces da vidis ko je ovdje dosao da vrijedja...jel fakat ti mislis da ovdje neko normalan post NAPADA.??? ja sam na zeljinoj temi prije nekih 20 dana mozda i vise napisao jedan NORMALAN post i bio ispljuvan a nisam spomenuo nista lose ,bas suprotno ...i ti onda dosao pametovati ,idem i ja vec preko 10 godina na utakmice sarajeva,bio sam i na prvom posljeratnom,znam sta je zajebancija,a nozevi zajebancija sigurno nisu ....znas ono pocistis u svojoj avliji pa onda kod komsije
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

vojnik srece
Postovi: 99
Pridružen/a: 14 sep 2010, 14:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vojnik srece » 17 okt 2010, 11:48

johnnyHZ je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
procitaj samo jedan post iza ovoga sto si ti napisao,vrati se onda sinoc na kraj tekme sa travnikom pa vidi postove svojih navijaca pa ces da vidis ko je ovdje dosao da vrijedja...jel fakat ti mislis da ovdje neko normalan post NAPADA.??? ja sam na zeljinoj temi prije nekih 20 dana mozda i vise napisao jedan NORMALAN post i bio ispljuvan a nisam spomenuo nista lose ,bas suprotno ...i ti onda dosao pametovati ,idem i ja vec preko 10 godina na utakmice sarajeva,bio sam i na prvom posljeratnom,znam sta je zajebancija,a nozevi zajebancija sigurno nisu ....znas ono pocistis u svojoj avliji pa onda kod komsije
brate ja mislim da je alpasinac govorio za da obje strane spuste loptu maloo

vojnik srece
Postovi: 99
Pridružen/a: 14 sep 2010, 14:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vojnik srece » 17 okt 2010, 11:50

Srce_Tebi je napisao/la:Do jaja :D :D Svaka cast.
Svaka cast vama

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1014
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BLU SKY » 17 okt 2010, 12:08

Megamon je napisao/la:
zlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan" ;)
grbavice grbavice otvaraj kapije,evo idu evo idu Age Sarajlije
Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti. ;)
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

Avatar
Megamon
Postovi: 4721
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Megamon » 17 okt 2010, 12:09

Izjava Hamzagica po zavrsetku meca

‎"Je-biga, 'vako kad se boriš nagradi te dragi Allah"
:mrgreen: 8-)
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Gigant
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 nov 2009, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gigant » 17 okt 2010, 12:10

BLU SKY je napisao/la:Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti. ;)
Mi necemo traziti, mi cemo UZETI :) shvatite to vec jednom...
Blekic:Ja sam dio Hordi Zla i kao takav sam dosao na celo Sarajeva.Oni ce se vazda slusati u Sarajevu
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav

Avatar
Colorado
Postovi: 477
Pridružen/a: 03 maj 2010, 16:22
Lokacija: BORDO SARAJEVO !

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Colorado » 17 okt 2010, 12:15

Gigant je napisao/la:
BLU SKY je napisao/la:Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti. ;)
Mi necemo traziti, mi cemo UZETI :) shvatite to vec jednom...
bice gusto bice 0 : 2 :D :lol:

formance
Postovi: 2066
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 17 okt 2010, 12:27

avlami97 je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
U potpunosti se slažem sa svim izrečenim. Taj derbi možda nije bio najjači, ali je bio ubjedljivo najposjećeniji u istoriji derbija. U bivšoj Jugi, izuzmemo li Mrakanu kao najveći stadion, nikada i nigdje se na jednoj utakmici nije okupio toliki broj ljudi. Po nekim procjenama i oko 60.000 gledatelja. Na toj utakmici sam bio na zapadu skupa sa jaranom koji je vatreni navijač Sarajeva. Sjedio sam na stepenicama, jer su i stolice i sve stepenice bile prepune.
To je derbi 1982 godine, ako se ne varam ! 2:1 za nas. Pape i pokojni Keli dali golove za Sarajevo, za Želju se ne sjećam ! 52.000 gledalaca, ako ne i više. Sve je bilo krcato. To su utakmice koje se nikad ne zaboravljaju, bez obzira na rezultat . . .
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

tumadre

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tumadre » 17 okt 2010, 12:56

BLU SKY je napisao/la:
Megamon je napisao/la:
zlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan" ;)
grbavice grbavice otvaraj kapije,evo idu evo idu Age Sarajlije
Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti. ;)
a ti si kao gledao utakmicu i znas kakva je bila igra ?

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 17 okt 2010, 13:04

Po svemu sudeci jeste... Veoma mi je drago da je pratio Sarajevo ;)

samo sarajevo
Postovi: 509
Pridružen/a: 28 jun 2010, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samo sarajevo » 17 okt 2010, 13:14

zlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan" ;)
ti izgleda sretan pa vazda u hali! Daj banujte za ova vrijedjanja tipa kitari!

Avatar
nookey
Postovi: 564
Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:41
Lokacija: Znaš gdje sam, odmah iza gola!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nookey » 17 okt 2010, 13:19

Evo gledam na vogošći snimak utakmice od sinoć,je li bilo navijanja/navijača sinoć? :roll:
I KRV SVOJU ZA PLAVU BOJU!

Avatar
Megamon
Postovi: 4721
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Megamon » 17 okt 2010, 13:22

nookey je napisao/la:Evo gledam na vogošći snimak utakmice od sinoć,je li bilo navijanja/navijača sinoć? :roll:
26 minuta se nije navijalo u cast Admiru Bjelaku :cry: ,u 26 minuti zapaljeno 26 baklji i tad je pocelo navijanje ;)
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3649
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 17 okt 2010, 13:22

nookey je napisao/la:Evo gledam na vogošći snimak utakmice od sinoć,je li bilo navijanja/navijača sinoć? :roll:
nije prve 24 min zbog admira bjelaka
Za zivot cijeli!

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alipasino » 17 okt 2010, 13:23

Nakon mog izlaganja na ovoj temi da probam malo stisat strasti i nase i njihove,da probam objasnit sta je zajebancija a sta uvreda opet nije u redu pojedinim.Dakle odustajem uzivajte u vasem nacinu uvreda i jedni i drugi i molim vas nemoojte kad se sta desi kukat u smislu fakat sto nam je ovo trebalo mi smo svi iz istog grada.Pozdrav od starog manijaka i sve najljepse vama i nama.

Avatar
adnanhz
Postovi: 1196
Pridružen/a: 15 jan 2009, 23:28
Lokacija: sjever
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnanhz » 17 okt 2010, 13:31

Ovdje vec mnoge teme se usr ane od jednih te istih forumas,ja evo kad god se vratim pposlije utakmice sa AFH na ovoj temi vidim provakcije i gluposti komsinica a pojedini navijaci Sa na to odgovoarju i ode u helac vidim niko nije ni napisao koju recenicu o utakmici a pretpostavljam da je vecina bila kuci i za tastaturom :roll:
AL nebitno vezano za sinocnu tekmu ekipa koja dodje i bus parkira ispred gola tesko mozes probit jos kad imas ovako vrsne strijelce ko mi onda postaje prava patnaj al et zabi ga Dado mesarima :D i opet se nazalost vec ponavlja fraza iz ove sezone bodove pisi igru brisi izgleda mi prije cemo dati go sa 15,20,30 metara nego sa par metara tako da prognoze za derbi su definitivno s obzirom da ni mi al i komsinice nemju strijelaca ovaj derbi il ce biti 0-0 il ce neki pojedinac rijesit (piksi,avdic :D kod nas il zeba ,beslija kod komsija )sve u svemu za razliku od posljednih par godina ovaj ce derbi biti gdje su i jedni i drugi u samom vrhu sto daje jos jednu draz i nadam se da ova mladja raj malo smire fukre (ultra giga ovo ono) i da nece biti beelaja a bolji nek pobijedi :arrow: mi 8-)

Ijos jedna stvar ako iko zna i malo bolje upucen bilo bi dobro da to istrazi i PORTAL,a to ja kanton sarajevo na celu sa ministrom glumcem je imao na raspolaganju 26 miliona KM za kulturu i sport i da je za sport izdvojeno samo 7 miliona i onda nije cudo sto se grcaju u dugovima u samom funkcionisanju svi sportski kolektivi u Sarajevu sram da ih bude , nek se ministar ugleda malo koliko banja luka i zagreb izdvajaju za svoje sportke kolektive :evil: :evil: I ZNA LI ko jesu li dobili FKS I FKŽ onih obecanih po 600000 KM prosle godine :?:
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...

Avatar
barbarez
Postovi: 1940
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la barbarez » 17 okt 2010, 13:36

samo sarajevo je napisao/la:
zlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan" ;)
ti izgleda sretan pa vazda u hali! Daj banujte za ova vrijedjanja tipa kitari!
jel treba banovati,a sta je sa vasim sugavica,zeljeznicmar,seljo i slicno.jao majko draga.trazi da banuju i pitare koji rade isto.govorio sam mali milion puta da se spuste tenzije,ali sami ste krivi za ovakve odnose.mislim opcenito svi i jedni i drugi.jer dusa vam je napadati druge ,a svoje ne kudite.da me johny ne bi svatio pogresno mislim i na nase navijace.jer lik je veliki pedagog ali samo kada treba kritikovati zeljine navijace,a za svoje presuti ,ili trazi ko kakvo dijete opravdanja,ma vi ste prvi ovo ...mislim da treba podvuci crtu jednom i krenuti u gradnju boljih odnosa.ali kako ce kada neko napise normalan post,on se odmah uhvati one teorije kao kad te komsija ubode nozem.a ne prica kad mu komsija guzicu spasi u onoj selendri .i slicne stvari .
a i ti sta hoces ba prvi dodjes i provociras ,podjebavas i sl. imate li vi mozga ljudi svi koji to radite,ustvari imate li i mozga i obraza.evo slozicu se da sve provokatore treba malo ohladiti ,ali najlakse je kukati administraciji ,a ovamo svi radimo te iste stvari.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []