Nemam sliku al mislim da je pisalo "HVALA TI ZENICO", i onda himna JEDNA JEDINA.Srce_Tebi je napisao/la:Kakav je to trans bio vezano za Zenicu... ima li neko sliku ili nesto...
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
vojnik srece
- Postovi: 99
- Pridružen/a: 14 sep 2010, 14:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Alipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
1921-2011
Re: FK Sarajevo
procitaj samo jedan post iza ovoga sto si ti napisao,vrati se onda sinoc na kraj tekme sa travnikom pa vidi postove svojih navijaca pa ces da vidis ko je ovdje dosao da vrijedja...jel fakat ti mislis da ovdje neko normalan post NAPADA.??? ja sam na zeljinoj temi prije nekih 20 dana mozda i vise napisao jedan NORMALAN post i bio ispljuvan a nisam spomenuo nista lose ,bas suprotno ...i ti onda dosao pametovati ,idem i ja vec preko 10 godina na utakmice sarajeva,bio sam i na prvom posljeratnom,znam sta je zajebancija,a nozevi zajebancija sigurno nisu ....znas ono pocistis u svojoj avliji pa onda kod komsijeAlipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić
-
vojnik srece
- Postovi: 99
- Pridružen/a: 14 sep 2010, 14:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
brate ja mislim da je alpasinac govorio za da obje strane spuste loptu maloojohnnyHZ je napisao/la:procitaj samo jedan post iza ovoga sto si ti napisao,vrati se onda sinoc na kraj tekme sa travnikom pa vidi postove svojih navijaca pa ces da vidis ko je ovdje dosao da vrijedja...jel fakat ti mislis da ovdje neko normalan post NAPADA.??? ja sam na zeljinoj temi prije nekih 20 dana mozda i vise napisao jedan NORMALAN post i bio ispljuvan a nisam spomenuo nista lose ,bas suprotno ...i ti onda dosao pametovati ,idem i ja vec preko 10 godina na utakmice sarajeva,bio sam i na prvom posljeratnom,znam sta je zajebancija,a nozevi zajebancija sigurno nisu ....znas ono pocistis u svojoj avliji pa onda kod komsijeAlipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
-
vojnik srece
- Postovi: 99
- Pridružen/a: 14 sep 2010, 14:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svaka cast vamaSrce_Tebi je napisao/la:Do jaja![]()
Svaka cast.
Re: FK Sarajevo
Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti.Megamon je napisao/la:grbavice grbavice otvaraj kapije,evo idu evo idu Age Sarajlijezlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan"
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85
- Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Izjava Hamzagica po zavrsetku meca
"Je-biga, 'vako kad se boriš nagradi te dragi Allah"

"Je-biga, 'vako kad se boriš nagradi te dragi Allah"
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
Re: FK Sarajevo
Mi necemo traziti, mi cemo UZETIBLU SKY je napisao/la:Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti.
Blekic:Ja sam dio Hordi Zla i kao takav sam dosao na celo Sarajeva.Oni ce se vazda slusati u Sarajevu
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav
Re: FK Sarajevo
bice gusto bice 0 : 2Gigant je napisao/la:Mi necemo traziti, mi cemo UZETIBLU SKY je napisao/la:Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti.shvatite to vec jednom...
Re: FK Sarajevo
To je derbi 1982 godine, ako se ne varam ! 2:1 za nas. Pape i pokojni Keli dali golove za Sarajevo, za Želju se ne sjećam ! 52.000 gledalaca, ako ne i više. Sve je bilo krcato. To su utakmice koje se nikad ne zaboravljaju, bez obzira na rezultat . . .avlami97 je napisao/la:U potpunosti se slažem sa svim izrečenim. Taj derbi možda nije bio najjači, ali je bio ubjedljivo najposjećeniji u istoriji derbija. U bivšoj Jugi, izuzmemo li Mrakanu kao najveći stadion, nikada i nigdje se na jednoj utakmici nije okupio toliki broj ljudi. Po nekim procjenama i oko 60.000 gledatelja. Na toj utakmici sam bio na zapadu skupa sa jaranom koji je vatreni navijač Sarajeva. Sjedio sam na stepenicama, jer su i stolice i sve stepenice bile prepune.Alipasino je napisao/la:Ja kao stari navijac imam pravo da nesto kazem i na ovoj vasoj temi.Dakle vidim da se vec kuha,sta hocu rec.Znate li vi mladji uopste sta je zajebancija.Zasto se fatate odma uvreda.Fazon je uvjek bio provalit suprotnog navijaca da ga zaboli ali ne i uvrjedi,a ovdje se vec stavraju samo uvrede znate sami koje.Ja necu nista apelirat jer vidim da ovdje dodju 2 navijaca Zelje koji pozivaju na neki razuman odnos i dodje navijac Sarajeva koji odma iducim spotom to sjebaje svojim komentarima.Bio sam na najacem derbiju kad su bordo bjeli pobjedili 2-1 na kosevu pred punim stadionom i to je po meni bio najaci derbi svih vremena i ako je moj tim zijanio.Dakle dodjite na derbi navijajte ko bude bolji nek pobjedi .Neka zajebancije vazda je bilo ali izbacite uvrede jer one samo iziazivaju jos gore stanje a mislim da nam to nije potrebno ali kako vidim ja sam manjina.Pozdrav kkomsijama pitarima i dobro dosli na grbavicu da odgledamo nas najveci derbi u drzavi.Pozdrav od starog manijaka.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin
Profesionalnitenis.com
Profesionalnitenis.com
-
tumadre
Re: FK Sarajevo
a ti si kao gledao utakmicu i znas kakva je bila igra ?BLU SKY je napisao/la:Sa ovakvom igrom kao protiv Travnika na grbavici nemate sta traziti.Megamon je napisao/la:grbavice grbavice otvaraj kapije,evo idu evo idu Age Sarajlijezlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan"
Re: FK Sarajevo
Po svemu sudeci jeste... Veoma mi je drago da je pratio Sarajevo 
-
samo sarajevo
- Postovi: 509
- Pridružen/a: 28 jun 2010, 18:39
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ti izgleda sretan pa vazda u hali! Daj banujte za ova vrijedjanja tipa kitari!zlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan"
- nookey
- Postovi: 564
- Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:41
- Lokacija: Znaš gdje sam, odmah iza gola!
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo gledam na vogošći snimak utakmice od sinoć,je li bilo navijanja/navijača sinoć? 
I KRV SVOJU ZA PLAVU BOJU!
- Megamon
- Postovi: 4721
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
- Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
26 minuta se nije navijalo u cast Admiru Bjelakunookey je napisao/la:Evo gledam na vogošći snimak utakmice od sinoć,je li bilo navijanja/navijača sinoć?
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!
- ThE_mAnIaCs_1987
- Postovi: 3649
- Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nije prve 24 min zbog admira bjelakanookey je napisao/la:Evo gledam na vogošći snimak utakmice od sinoć,je li bilo navijanja/navijača sinoć?
Za zivot cijeli!
Re: FK Sarajevo
Nakon mog izlaganja na ovoj temi da probam malo stisat strasti i nase i njihove,da probam objasnit sta je zajebancija a sta uvreda opet nije u redu pojedinim.Dakle odustajem uzivajte u vasem nacinu uvreda i jedni i drugi i molim vas nemoojte kad se sta desi kukat u smislu fakat sto nam je ovo trebalo mi smo svi iz istog grada.Pozdrav od starog manijaka i sve najljepse vama i nama.
Re: FK Sarajevo
Ovdje vec mnoge teme se usr ane od jednih te istih forumas,ja evo kad god se vratim pposlije utakmice sa AFH na ovoj temi vidim provakcije i gluposti komsinica a pojedini navijaci Sa na to odgovoarju i ode u helac vidim niko nije ni napisao koju recenicu o utakmici a pretpostavljam da je vecina bila kuci i za tastaturom
AL nebitno vezano za sinocnu tekmu ekipa koja dodje i bus parkira ispred gola tesko mozes probit jos kad imas ovako vrsne strijelce ko mi onda postaje prava patnaj al et zabi ga Dado mesarima
i opet se nazalost vec ponavlja fraza iz ove sezone bodove pisi igru brisi izgleda mi prije cemo dati go sa 15,20,30 metara nego sa par metara tako da prognoze za derbi su definitivno s obzirom da ni mi al i komsinice nemju strijelaca ovaj derbi il ce biti 0-0 il ce neki pojedinac rijesit (piksi,avdic
kod nas il zeba ,beslija kod komsija )sve u svemu za razliku od posljednih par godina ovaj ce derbi biti gdje su i jedni i drugi u samom vrhu sto daje jos jednu draz i nadam se da ova mladja raj malo smire fukre (ultra giga ovo ono) i da nece biti beelaja a bolji nek pobijedi
mi
Ijos jedna stvar ako iko zna i malo bolje upucen bilo bi dobro da to istrazi i PORTAL,a to ja kanton sarajevo na celu sa ministrom glumcem je imao na raspolaganju 26 miliona KM za kulturu i sport i da je za sport izdvojeno samo 7 miliona i onda nije cudo sto se grcaju u dugovima u samom funkcionisanju svi sportski kolektivi u Sarajevu sram da ih bude , nek se ministar ugleda malo koliko banja luka i zagreb izdvajaju za svoje sportke kolektive
I ZNA LI ko jesu li dobili FKS I FKŽ onih obecanih po 600000 KM prosle godine 
AL nebitno vezano za sinocnu tekmu ekipa koja dodje i bus parkira ispred gola tesko mozes probit jos kad imas ovako vrsne strijelce ko mi onda postaje prava patnaj al et zabi ga Dado mesarima
Ijos jedna stvar ako iko zna i malo bolje upucen bilo bi dobro da to istrazi i PORTAL,a to ja kanton sarajevo na celu sa ministrom glumcem je imao na raspolaganju 26 miliona KM za kulturu i sport i da je za sport izdvojeno samo 7 miliona i onda nije cudo sto se grcaju u dugovima u samom funkcionisanju svi sportski kolektivi u Sarajevu sram da ih bude , nek se ministar ugleda malo koliko banja luka i zagreb izdvajaju za svoje sportke kolektive
Mi se ne furamo mi smo furka.
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...
Sarajevo Horde Bog i Carsija, neka zivi Bosna nasa drzava...
Re: FK Sarajevo
jel treba banovati,a sta je sa vasim sugavica,zeljeznicmar,seljo i slicno.jao majko draga.trazi da banuju i pitare koji rade isto.govorio sam mali milion puta da se spuste tenzije,ali sami ste krivi za ovakve odnose.mislim opcenito svi i jedni i drugi.jer dusa vam je napadati druge ,a svoje ne kudite.da me johny ne bi svatio pogresno mislim i na nase navijace.jer lik je veliki pedagog ali samo kada treba kritikovati zeljine navijace,a za svoje presuti ,ili trazi ko kakvo dijete opravdanja,ma vi ste prvi ovo ...mislim da treba podvuci crtu jednom i krenuti u gradnju boljih odnosa.ali kako ce kada neko napise normalan post,on se odmah uhvati one teorije kao kad te komsija ubode nozem.a ne prica kad mu komsija guzicu spasi u onoj selendri .i slicne stvari .samo sarajevo je napisao/la:ti izgleda sretan pa vazda u hali! Daj banujte za ova vrijedjanja tipa kitari!zlaja-73TM87 je napisao/la:E,moji p(k)itari baš ste JADNI da jadniji ne možete biti!Da Vam nije sudija,koji Vam poklanjaju penale ili poništavaju golove suparničkim Vam ekipama,sada bi imali oko 15 bodova,a ne 20!Najžalosnije za Vas su te pobjede na kraju utakmice.Mučiti se na "svom" terenu do zadnje minute i to protiv ekipa od kojih ste sigurno bolji (ne računam Travnik)makar duplo baš je ŽALOSNO.
p.s.Znate onu staru "Ko je sretan,ni u hali nije gladan"
a i ti sta hoces ba prvi dodjes i provociras ,podjebavas i sl. imate li vi mozga ljudi svi koji to radite,ustvari imate li i mozga i obraza.evo slozicu se da sve provokatore treba malo ohladiti ,ali najlakse je kukati administraciji ,a ovamo svi radimo te iste stvari.
VOLIM TE ZELJO
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

