FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
- AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Ebote Barca ovaj Tottenham kontrolisala s Mirandom, Vermaelenom, Alenom, Munirom itd.
Kako god bilo, Barca može izbaciti sve preostale ekipe.
Kako god bilo, Barca može izbaciti sve preostale ekipe.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
Re: FC Barcelona
I to kad je Totenhemu gorilo, kad im je pobjeda trebala za prolaz, a Barcelona sve imala rijeseno.AlfredNobel je napisao/la:Ebote Barca ovaj Tottenham kontrolisala s Mirandom, Vermaelenom, Alenom, Munirom itd.
Kako god bilo, Barca može izbaciti sve preostale ekipe.
I onda mi ovdje stanu glorifikovati Guardiolu i kako bi se sa njim nanizale lige prvaka
Sa onakvom Barcelonom kakvu je vodio, bruka je bilo osvojiti samo dvije LP.
Odlican trener, vizionar, inovator, zna praviti igraca, zna izvuci iz igraca maksimum, ali dokazana rupa u LP. Sto je to tako ne znam.
Re: FC Barcelona
nemojmo se lagat vi sanse nemate na 2 meča s Liverpoolom, drag ste mi tim jer nam je vas grad pomogao u ratu, al budimo realni.
Re: FC Barcelona
Suzdržavao se do sada, ali kontam da neće izdržati u narednih 15 dana.LEO10 je napisao/la:Poizbaciva Leorey sve ekipe iz lige prvaka svojim prognozama. Ako ga ko vidi da prognozira za Barcu sta odmah ga treba blokirati
Ovo je bgmi epska šansa za još jednu tripletu. Čast Tottenhamu i Ajaxu, ali mislim da će pobjednik ovog duela do Klempe.
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: FC Barcelona
Joj logovana, pijeli se kefir?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: FC Barcelona
Logovan je napisao/la:nemojmo se lagat vi sanse nemate na 2 meča s Liverpoolom, drag ste mi tim jer nam je vas grad pomogao u ratu, al budimo realni.
Re: FC Barcelona
Ma pusti Pepa sad. Kako protiv Liverpoola ? Dembele ili Coutinho ? Kako odgovoriti na njihov presing ?
Nadam se da ce maksimalno ici preko nade lijeve strane, gdje oni imaju Arnolda i Matipa kao desnog stopera. Zbog toga bih izabrao Dembu. Nedavno sam vidio podatak da je Arnold igrac Liverpoola kojeg su najvise puta predriblali ove sezone.
Alba i Dembele ce to znati iskoristiti siguran sam.
Nadam se da ce maksimalno ici preko nade lijeve strane, gdje oni imaju Arnolda i Matipa kao desnog stopera. Zbog toga bih izabrao Dembu. Nedavno sam vidio podatak da je Arnold igrac Liverpoola kojeg su najvise puta predriblali ove sezone.
Alba i Dembele ce to znati iskoristiti siguran sam.
Re: FC Barcelona
Hebiga ako uzme tripletu mozda ima i veci razlog da ode, dosegao je onda plafon, ima ugovor i isplatit ce mu se nijepo sto ga sleduje, uprava bi tu morala gledati u buducnost, s valverdeom bi vjerovatno doslo do nekom zasicenja i pitanje vec sledece godine kako bi izgledalo sveleorey je napisao/la:I ja sam da Mrav ide, ali ako uzme jos tripletu nema sanse da ga uprava pusti, pa produzio je ugovor nedavno.
S druge strane ovaj ajaxov trener i dosta podmladjena ekipa to je vec neki pozitivan sok i zalog za buducnost, vracanje onoj nasoj prepoznatljivoj igri, sta ja znam, tesko da ce uprava nasa povuci taj potez bez obzira osvojimo li tripletu ili ne, a da bi bilo dobro, bilo bi
Vidjeli smo veceras dakle drugo polufinale totenham liverpool, uz svo postovanje i totenhamu i ajaxu, ako prodjemo polufinale titula je skoro tu, znaci biti il ne biti je protiv liverpola
Pep standardno, naravno da je mogo i moro s onom nasom strahovitom generacijom osvojiti vise, kakve smo igrace imali, i kako smo ispadali ono s igracem vise od intera i celzija, naravno da smo morali vise osvojiti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!
- AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Ma ussrao ga je u prvoj tekmi, ali opet je to dobar potez bio jer su dobili nezgodnog Palaca. Aguero fuli onaj penal ebajiga. Ali, i da ne ne gleda ta prva tekma, ovo je večeras bilo strahovito, a syebaše ih individualne greške i ovaj tempo od kojeg su pomrli.Evander je napisao/la:I to kad je Totenhemu gorilo, kad im je pobjeda trebala za prolaz, a Barcelona sve imala rijeseno.AlfredNobel je napisao/la:Ebote Barca ovaj Tottenham kontrolisala s Mirandom, Vermaelenom, Alenom, Munirom itd.
Kako god bilo, Barca može izbaciti sve preostale ekipe.
I onda mi ovdje stanu glorifikovati Guardiolu i kako bi se sa njim nanizale lige prvaka
Sa onakvom Barcelonom kakvu je vodio, bruka je bilo osvojiti samo dvije LP.
Odlican trener, vizionar, inovator, zna praviti igraca, zna izvuci iz igraca maksimum, ali dokazana rupa u LP. Sto je to tako ne znam.
Može mu se prigovoriti za tu prvu tekmu, a s druge strane i ne mora, jer su ovo sjajno odigrali večeras.
Njega ubija to što previše filozofira i izmišlja stvari u bitnom trenutku. Prošle godine s Liverpoolom isto izveo nekakvu čudnu formaciju, glupirao se nešto, pa ganjali u revanšu gdje su ih stigli, ali su čini mi se bili oštećeni za penal. To ga po meni najviše pokopava, da izvede normalnu, standardnu postavu i formaciju, sve bi išlo k'o po loju.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
Re: FC Barcelona
Pep očigledno ima problema u kup utakmicama, ali opet nam je 2 titule donio.
Jel za 14 dana prva protiv Liverpula?
Jel za 14 dana prva protiv Liverpula?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
- AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Jeste.Riziko je napisao/la:Pep očigledno ima problema u kup utakmicama, ali opet nam je 2 titule donio.
Jel za 14 dana prva protiv Liverpula?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
Re: FC Barcelona
Joj jeste pravi glory hanteri.
Pojavi se neko ko uveze par finih utakmica, odmah je trener za Barce.
Pa Van Gal je bio Tito za ovog, ali nije se kasnije pokazao u top klubovima. Cim je dosao u Barcelonu, sukobi sa velikim zvijezdama.
Nije isto trenirati ovu djecu i biti im autorirtet i trenirati Messia i Suareza, kao sto nije onda bilo isto trenirati Finidia i Klaiverta i kasnije Rivalda i Figa.
I van Gal je bio odlican razvojni trener. Da njega nije bilo, nikad Pujol i Xavi ne bi postali ono sto jesu.
Ali nije ostvario na klupi Barcelone ono sto se ocekivalo.
Ko kaze da bi ovaj neki?
Pojavi se neko ko uveze par finih utakmica, odmah je trener za Barce.
Pa Van Gal je bio Tito za ovog, ali nije se kasnije pokazao u top klubovima. Cim je dosao u Barcelonu, sukobi sa velikim zvijezdama.
Nije isto trenirati ovu djecu i biti im autorirtet i trenirati Messia i Suareza, kao sto nije onda bilo isto trenirati Finidia i Klaiverta i kasnije Rivalda i Figa.
I van Gal je bio odlican razvojni trener. Da njega nije bilo, nikad Pujol i Xavi ne bi postali ono sto jesu.
Ali nije ostvario na klupi Barcelone ono sto se ocekivalo.
Ko kaze da bi ovaj neki?
Re: FC Barcelona
Kako im se sve sad otvorilo, tottenham im u finalu ne moze nista realno, ajax bi imao vece sanse ali opet neiskustvo bi ih moglo kostati.Ali naravno prvo liverpool, to ce biti zestoko, Messi se mora opet ukazati 
Re: FC Barcelona
Pep se fkt obrukao u LP ove godine. Okej, gubis od Barce, Rejala, Atletica, ali covjece ove godine mu je sve islo na ruku. Zrijeb Schalke, Tottenham, Ajax. Daj ba.
Mislim da se sada Barceloni jos vise otvorilo. Gledao sam Liverpool na gostovanju veceras, pa covjece Porto je imao preko 20 udaraca, ljudi su totalno neefikasni. Drago mi je sto prvu igramo na Campu, Liverpool ne igra nesto na gostovanjima, vidi se i moglo bi se i proci, sve je otvoreno.
Bit ce tesko, vidjet cemo. Samo pravi pristup. Znaci ne kao prvih 5 minuta protiv Uniteda.
Mislim da se sada Barceloni jos vise otvorilo. Gledao sam Liverpool na gostovanju veceras, pa covjece Porto je imao preko 20 udaraca, ljudi su totalno neefikasni. Drago mi je sto prvu igramo na Campu, Liverpool ne igra nesto na gostovanjima, vidi se i moglo bi se i proci, sve je otvoreno.
Bit ce tesko, vidjet cemo. Samo pravi pristup. Znaci ne kao prvih 5 minuta protiv Uniteda.
27.10.2020
Re: FC Barcelona
Samo Demba. Isforsirat ga što više ovih 15 dana.jasmin10 je napisao/la:Dembele ili Coutinho ?
Opet ponavljam, Suarez je ključ. Budala ih može sam izbaciti, a može i odigrati tekme bez tačnog pasa.
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: FC Barcelona
Nisam ja prognozirao ni prolazak City-a, stao sam s tim kad je Juventus vratio prednost protiv Atletica, ne brinimessilla je napisao/la:Suzdržavao se do sada, ali kontam da neće izdržati u narednih 15 dana.LEO10 je napisao/la:Poizbaciva Leorey sve ekipe iz lige prvaka svojim prognozama. Ako ga ko vidi da prognozira za Barcu sta odmah ga treba blokirati![]()
Ovo je bgmi epska šansa za još jednu tripletu. Čast Tottenhamu i Ajaxu, ali mislim da će pobjednik ovog duela do Klempe.
Zato kazem, sve je moguce, sve je otvoreno. Ali da je epska sansa za tripletu, iBogami jeste.
Btw Coutinho dosta dobar zadnje 3 tekme, fkt to ne kazem zbog gola od jucer. On je i na Traffordu bio medju najboljim.
27.10.2020
- AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Koliko god mi umanjivali njegov doprinos i pljuvali ga, Valverde uopšte nije loš trener.
Meni je fascinantno kako je za manje od dvije sezone uspio od Barce napraviti ekipu koja se zna braniti, a Barca to nikad nije znala. I osjeti se na terenu sigurnost, iako znam da ćete sad navesti primjer tekme na Old Traffordu, ali svima se dese ti padovi u igri, jer su tempa današnjih tekmi strašno jaka, naporna i iscrpljujuća. Vidi se da i tu ima napretka, već su se počele smanjivati te 'crne rupe' koje se dešavaju u toku meča.
Meni je fascinantno kako je za manje od dvije sezone uspio od Barce napraviti ekipu koja se zna braniti, a Barca to nikad nije znala. I osjeti se na terenu sigurnost, iako znam da ćete sad navesti primjer tekme na Old Traffordu, ali svima se dese ti padovi u igri, jer su tempa današnjih tekmi strašno jaka, naporna i iscrpljujuća. Vidi se da i tu ima napretka, već su se počele smanjivati te 'crne rupe' koje se dešavaju u toku meča.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
- BoixosNois1899
- Postovi: 12618
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Evander je napisao/la:Logovan je napisao/la:nemojmo se lagat vi sanse nemate na 2 meča s Liverpoolom, drag ste mi tim jer nam je vas grad pomogao u ratu, al budimo realni.![]()
![]()
![]()
![]()
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: FC Barcelona
cuj Valverde nije los trener
nemoj zayebavat legendo. Valverde je za Guardiolu Ferguson trenutno.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.




