FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 apr 2019, 23:12

Ebote Barca ovaj Tottenham kontrolisala s Mirandom, Vermaelenom, Alenom, Munirom itd.

Kako god bilo, Barca može izbaciti sve preostale ekipe.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 apr 2019, 23:15

AlfredNobel je napisao/la:Ebote Barca ovaj Tottenham kontrolisala s Mirandom, Vermaelenom, Alenom, Munirom itd.

Kako god bilo, Barca može izbaciti sve preostale ekipe.
I to kad je Totenhemu gorilo, kad im je pobjeda trebala za prolaz, a Barcelona sve imala rijeseno.

I onda mi ovdje stanu glorifikovati Guardiolu i kako bi se sa njim nanizale lige prvaka :rol:

Sa onakvom Barcelonom kakvu je vodio, bruka je bilo osvojiti samo dvije LP.
Odlican trener, vizionar, inovator, zna praviti igraca, zna izvuci iz igraca maksimum, ali dokazana rupa u LP. Sto je to tako ne znam.

Logovan
Postovi: 68
Pridružen/a: 10 apr 2019, 23:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Logovan » 17 apr 2019, 23:15

nemojmo se lagat vi sanse nemate na 2 meča s Liverpoolom, drag ste mi tim jer nam je vas grad pomogao u ratu, al budimo realni.

Avatar
messilla
Postovi: 28318
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 apr 2019, 23:16

LEO10 je napisao/la:Poizbaciva Leorey sve ekipe iz lige prvaka svojim prognozama. Ako ga ko vidi da prognozira za Barcu sta odmah ga treba blokirati :mrgreen:
Suzdržavao se do sada, ali kontam da neće izdržati u narednih 15 dana. :rol:

Ovo je bgmi epska šansa za još jednu tripletu. Čast Tottenhamu i Ajaxu, ali mislim da će pobjednik ovog duela do Klempe.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Riziko
Postovi: 6087
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 17 apr 2019, 23:18

Joj logovana, pijeli se kefir?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 apr 2019, 23:18

Logovan je napisao/la:nemojmo se lagat vi sanse nemate na 2 meča s Liverpoolom, drag ste mi tim jer nam je vas grad pomogao u ratu, al budimo realni.
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
jasmin10
Postovi: 14961
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 apr 2019, 23:18

Ma pusti Pepa sad. Kako protiv Liverpoola ? Dembele ili Coutinho ? Kako odgovoriti na njihov presing ?
Nadam se da ce maksimalno ici preko nade lijeve strane, gdje oni imaju Arnolda i Matipa kao desnog stopera. Zbog toga bih izabrao Dembu. Nedavno sam vidio podatak da je Arnold igrac Liverpoola kojeg su najvise puta predriblali ove sezone.
Alba i Dembele ce to znati iskoristiti siguran sam.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6815
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 apr 2019, 23:19

leorey je napisao/la:I ja sam da Mrav ide, ali ako uzme jos tripletu nema sanse da ga uprava pusti, pa produzio je ugovor nedavno.
Hebiga ako uzme tripletu mozda ima i veci razlog da ode, dosegao je onda plafon, ima ugovor i isplatit ce mu se nijepo sto ga sleduje, uprava bi tu morala gledati u buducnost, s valverdeom bi vjerovatno doslo do nekom zasicenja i pitanje vec sledece godine kako bi izgledalo sve

S druge strane ovaj ajaxov trener i dosta podmladjena ekipa to je vec neki pozitivan sok i zalog za buducnost, vracanje onoj nasoj prepoznatljivoj igri, sta ja znam, tesko da ce uprava nasa povuci taj potez bez obzira osvojimo li tripletu ili ne, a da bi bilo dobro, bilo bi

Vidjeli smo veceras dakle drugo polufinale totenham liverpool, uz svo postovanje i totenhamu i ajaxu, ako prodjemo polufinale titula je skoro tu, znaci biti il ne biti je protiv liverpola

Pep standardno, naravno da je mogo i moro s onom nasom strahovitom generacijom osvojiti vise, kakve smo igrace imali, i kako smo ispadali ono s igracem vise od intera i celzija, naravno da smo morali vise osvojiti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 apr 2019, 23:24

Evander je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ebote Barca ovaj Tottenham kontrolisala s Mirandom, Vermaelenom, Alenom, Munirom itd.

Kako god bilo, Barca može izbaciti sve preostale ekipe.
I to kad je Totenhemu gorilo, kad im je pobjeda trebala za prolaz, a Barcelona sve imala rijeseno.

I onda mi ovdje stanu glorifikovati Guardiolu i kako bi se sa njim nanizale lige prvaka :rol:

Sa onakvom Barcelonom kakvu je vodio, bruka je bilo osvojiti samo dvije LP.
Odlican trener, vizionar, inovator, zna praviti igraca, zna izvuci iz igraca maksimum, ali dokazana rupa u LP. Sto je to tako ne znam.
Ma ussrao ga je u prvoj tekmi, ali opet je to dobar potez bio jer su dobili nezgodnog Palaca. Aguero fuli onaj penal ebajiga. Ali, i da ne ne gleda ta prva tekma, ovo je večeras bilo strahovito, a syebaše ih individualne greške i ovaj tempo od kojeg su pomrli.

Može mu se prigovoriti za tu prvu tekmu, a s druge strane i ne mora, jer su ovo sjajno odigrali večeras.

Njega ubija to što previše filozofira i izmišlja stvari u bitnom trenutku. Prošle godine s Liverpoolom isto izveo nekakvu čudnu formaciju, glupirao se nešto, pa ganjali u revanšu gdje su ih stigli, ali su čini mi se bili oštećeni za penal. To ga po meni najviše pokopava, da izvede normalnu, standardnu postavu i formaciju, sve bi išlo k'o po loju.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Riziko
Postovi: 6087
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 17 apr 2019, 23:26

Pep očigledno ima problema u kup utakmicama, ali opet nam je 2 titule donio.

Jel za 14 dana prva protiv Liverpula?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 apr 2019, 23:33

Riziko je napisao/la:Pep očigledno ima problema u kup utakmicama, ali opet nam je 2 titule donio.

Jel za 14 dana prva protiv Liverpula?
Jeste.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 apr 2019, 23:35

Joj jeste pravi glory hanteri.
Pojavi se neko ko uveze par finih utakmica, odmah je trener za Barce.
Pa Van Gal je bio Tito za ovog, ali nije se kasnije pokazao u top klubovima. Cim je dosao u Barcelonu, sukobi sa velikim zvijezdama.
Nije isto trenirati ovu djecu i biti im autorirtet i trenirati Messia i Suareza, kao sto nije onda bilo isto trenirati Finidia i Klaiverta i kasnije Rivalda i Figa.
I van Gal je bio odlican razvojni trener. Da njega nije bilo, nikad Pujol i Xavi ne bi postali ono sto jesu.
Ali nije ostvario na klupi Barcelone ono sto se ocekivalo.
Ko kaze da bi ovaj neki?

enobarca
Postovi: 8071
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 17 apr 2019, 23:37

Kako im se sve sad otvorilo, tottenham im u finalu ne moze nista realno, ajax bi imao vece sanse ali opet neiskustvo bi ih moglo kostati.Ali naravno prvo liverpool, to ce biti zestoko, Messi se mora opet ukazati :mrgreen:

Avatar
Osim13
Postovi: 32140
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 17 apr 2019, 23:38

Ne vjerujem da se palite na Currya :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 apr 2019, 23:39

Pep se fkt obrukao u LP ove godine. Okej, gubis od Barce, Rejala, Atletica, ali covjece ove godine mu je sve islo na ruku. Zrijeb Schalke, Tottenham, Ajax. Daj ba.

Mislim da se sada Barceloni jos vise otvorilo. Gledao sam Liverpool na gostovanju veceras, pa covjece Porto je imao preko 20 udaraca, ljudi su totalno neefikasni. Drago mi je sto prvu igramo na Campu, Liverpool ne igra nesto na gostovanjima, vidi se i moglo bi se i proci, sve je otvoreno.

Bit ce tesko, vidjet cemo. Samo pravi pristup. Znaci ne kao prvih 5 minuta protiv Uniteda.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 28318
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 apr 2019, 23:39

jasmin10 je napisao/la:Dembele ili Coutinho ?
Samo Demba. Isforsirat ga što više ovih 15 dana.

Opet ponavljam, Suarez je ključ. Budala ih može sam izbaciti, a može i odigrati tekme bez tačnog pasa.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 apr 2019, 23:40

messilla je napisao/la:
LEO10 je napisao/la:Poizbaciva Leorey sve ekipe iz lige prvaka svojim prognozama. Ako ga ko vidi da prognozira za Barcu sta odmah ga treba blokirati :mrgreen:
Suzdržavao se do sada, ali kontam da neće izdržati u narednih 15 dana. :rol:

Ovo je bgmi epska šansa za još jednu tripletu. Čast Tottenhamu i Ajaxu, ali mislim da će pobjednik ovog duela do Klempe.
Nisam ja prognozirao ni prolazak City-a, stao sam s tim kad je Juventus vratio prednost protiv Atletica, ne brini :mrgreen:

Zato kazem, sve je moguce, sve je otvoreno. Ali da je epska sansa za tripletu, iBogami jeste. :kafa:

Btw Coutinho dosta dobar zadnje 3 tekme, fkt to ne kazem zbog gola od jucer. On je i na Traffordu bio medju najboljim.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 apr 2019, 23:43

Koliko god mi umanjivali njegov doprinos i pljuvali ga, Valverde uopšte nije loš trener.

Meni je fascinantno kako je za manje od dvije sezone uspio od Barce napraviti ekipu koja se zna braniti, a Barca to nikad nije znala. I osjeti se na terenu sigurnost, iako znam da ćete sad navesti primjer tekme na Old Traffordu, ali svima se dese ti padovi u igri, jer su tempa današnjih tekmi strašno jaka, naporna i iscrpljujuća. Vidi se da i tu ima napretka, već su se počele smanjivati te 'crne rupe' koje se dešavaju u toku meča.
Čekam psovke.. :kafa:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12618
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 apr 2019, 23:48

Evander je napisao/la:
Logovan je napisao/la:nemojmo se lagat vi sanse nemate na 2 meča s Liverpoolom, drag ste mi tim jer nam je vas grad pomogao u ratu, al budimo realni.
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
:lol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Logovan
Postovi: 68
Pridružen/a: 10 apr 2019, 23:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Logovan » 17 apr 2019, 23:52

cuj Valverde nije los trener :lol: nemoj zayebavat legendo. Valverde je za Guardiolu Ferguson trenutno.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []