FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 apr 2019, 00:39

Osim13 je napisao/la:Kae Klopp trebaće mu dosta noći da sjedi, duma i skonta nešto što niko nikad nije skontao - kako zaustaviti Messija :mrgreen:
Tako je i Valverde, po sopstvenom priznanju, godinama dumao kako zaustaviti Messija (ono dok je vodio Bilbao).
A sad ga boli ga q, sad nek drugi dumaju :mrgreen:

Logovan
Postovi: 68
Pridružen/a: 10 apr 2019, 23:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Logovan » 18 apr 2019, 00:46

Sta ce ti Klopp kad je tu najbolji stoper svih vremena, Virgil veliki.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 18 apr 2019, 00:49

messilla je napisao/la:
Momčino, koliko ima kako nisi ušao na
blogg.er.ba servis
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Logovan
Postovi: 68
Pridružen/a: 10 apr 2019, 23:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Logovan » 18 apr 2019, 00:52

Zamolio bih Derdiyoka da mi prestane slati prijeteće poruke u inbox pasivno-agresivnog stava :? :roll:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 18 apr 2019, 00:53

Logovan je napisao/la:Zamolio bih Derdiyoka da mi prestane slati prijeteće poruke u inbox pasivno-agresivnog stava :? :roll:
Ne moraš reći, naći ću sam ;)
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Logovan
Postovi: 68
Pridružen/a: 10 apr 2019, 23:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Logovan » 18 apr 2019, 00:55

nemoj mi samo yebat zenu :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 apr 2019, 00:57

Dakle Sociedad i Alaves pokupis 6 bodova i onda odmoris vecinu igraca protiv Levantea pred Liverpool. Na gostovanje u Celtu nek ide druga ekipa realno.
27.10.2020

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 545
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 18 apr 2019, 01:11

Treba sada za vikend igrati prvi tim jer nakon toga nema utakmice 7 dana... a ako ne budu igrali ovaj vikend onda ce biti 10 dana bez utakmice sto je lose i gubi se tako forma i ritam ekipe,

Ja bih da domace utakmice igramo prvim sastavom a gostujuce sa rezervama, kad igramo kod kuce protivnici su manje agresivni I utakmice se mogu dobiti sa pola gasa...u gostima se protivnik i navijaci napale i moze lako doci donozljede...

Ovo sad je stvarno jedinstvena prilika i nema veze koliko neko govori da je liverpool jak mi smo ovdje izraziri favoriti, (po igrackom kadru i po iskustvu) ne bi trebalo biti nikakvih problema...najveci mozda problem je sto drugu igramo u gostima jer dosta smo puta tako ispali...

Ako valverde osvoji tripletu onda bibto bilo 5 trofeja od mogucih 6 u 2 godine (ne racunam superkup)...bilo bi brutalno...ako ne osvoji onda otkaz... jer realno gledajuci da ove godine jedino veliki izazov imamo protiv liverpoola, ako se ne mozes potruditi da prodjes jedan izazov onda nemas sta traziti

Avatar
messilla
Postovi: 28318
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 apr 2019, 01:15

FCBlaugrana je napisao/la:Treba sada za vikend igrati prvi tim jer nakon toga nema utakmice 7 dana... a ako ne budu igrali ovaj vikend onda ce biti 10 dana bez utakmice sto je lose i gubi se tako forma i ritam ekipe,
Not. Sociedad subota, Alaves utorak, Levante subota.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 545
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 18 apr 2019, 01:22

messilla je napisao/la:
FCBlaugrana je napisao/la:Treba sada za vikend igrati prvi tim jer nakon toga nema utakmice 7 dana... a ako ne budu igrali ovaj vikend onda ce biti 10 dana bez utakmice sto je lose i gubi se tako forma i ritam ekipe,
Not. Sociedad subota, Alaves utorak, Levante subota.
Istina, prebrzo sam pogledao,
Uglavnom treba sad dobro razmisliti kaf da odmore a kad da igraju

Avatar
messilla
Postovi: 28318
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 apr 2019, 01:29

Ma bitno je protiv Levantea da izrotira, ovo ostalo manje-vise.
Derdiyok je napisao/la:
messilla je napisao/la:
Momčino, koliko ima kako nisi ušao na
blogg.er.ba servis
Ma nemam pojma. :rol: Ja mislim da sam prije 5 godina iz neke zajebancije i nick promijenio pa sumnjam da se vise mogu pronaci. :rol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 18 apr 2019, 01:32

messilla je napisao/la: Ma nemam pojma. :rol: Ja mislim da sam prije 5 godina iz neke zajebancije i nick promijenio pa sumnjam da se vise mogu pronaci. :rol:
Jarane, spletom slučajnosti maloprije saznam da je ovo tvoj nick na forumu.

Eeee, nekad je ono bila dobra stvar. Jedino se još sjećam ece iz Crne Gore, što je vodio od Bayerna :D
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 apr 2019, 11:50

Pep je ispao jer je bio ziheras, pogotovo prvu tekmu. Jucer Tottenham nokautiran, on uvodi Fernandinha umjesto Sanea da ih dokrajci.

Jos jednom se pokazalo da to vise ne pije vode u LP, zato moramo maksimalno igrati, za gol vise.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6815
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 18 apr 2019, 19:11

Valjda je valverde naucio lekcije od pepa i alegrija pa pripremi iznenadjenje i nama i kloppu, nesto oranzivno postavi i napadne liverpool, u prvih pola sata im prirediti pakao i pregazit ih dok skontaju gdje su i sta su, lijevo poduplat coutinja i albe, desno semedo i demba, u sredini mesi i suarez da imaju prostora i odmah kanonada napada da ne mogu disat pola sata barem

Jest rizicno zbog kontri, al imamo odbranu i golmana u koje se mozes pouzdati da ce zatvoriti sve, ako cou i demba budu odgovorni i vracali se nazad ne bi trebalo biti problema, samo udarati odma u celo, nikako miljanje i cekanje neceg sto se obicno i ne doceka
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 apr 2019, 19:13

https://sportsport.ba/fudbal/katalonci- ... ezu/315113

Šta je ba ovo ? koji crni Richarlison :roll:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 18 apr 2019, 19:19

Šo ša fali?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 apr 2019, 19:25

AlfredNobel je napisao/la:Šo ša fali?
Po meni, bezveze igrac. Ili da budem korektniji, ništa bolji od Malcoma kojeg vec imaju u svojim redovima.

Izgleda da je splasnula prica o Joviću, da nema ništa od njega.

Avatar
messilla
Postovi: 28318
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 apr 2019, 19:29

Kako piše Marca...dovoljno

Uglavnom, nakon što je splasnuo interes za Jovića, očekivano će se povezivati sa milion imena kad već nemaju o čemu pisati.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 18 apr 2019, 19:33

let3 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Šo ša fali?
Po meni, bezveze igrac. Ili da budem korektniji, ništa bolji od Malcoma kojeg vec imaju u svojim redovima.

Izgleda da je splasnula prica o Joviću, da nema ništa od njega.
Zezam se, ni ja ga nisam nešt posebno upratio. Znam da je ono jedno vrijeme rešetao, e sad kakav je ne znam. Ako ga je neko pratio detaljnije, neka napiše. Mada, ovo je jedno u moru imena koje će se dovesti u vezu s Barcom.

Nema ništa od Jovića, rekao je njegov otac. Neće hlda grije klupu što je potpuno razumljiv i odličan njegov potez, jer bi samo propao kao Krkić i slični talenti. Bolje mu je da ganja negdje gdje će imati minutažu ili da ostane u Frankfurtu. Možda bi i došao u Barcu kad bi se Suarezu drastično srezala minutaža i dala njemu, ali to je glupo i za pomisliti.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 apr 2019, 19:43

AlfredNobel je napisao/la: Možda bi i došao u Barcu kad bi se Suarezu drastično srezala minutaža i dala njemu, ali to je glupo i za pomisliti.
To je ono što je problem Barce.
Koga dovesti, a da taj može ozbiljno zaprijetiti Suarezu to jest njegovoj poziciji. Sa Pacom nije išlo, sa Munirom isto tako, pogotovu sad sa onim Boatengom. A mora se dovesti neka opasna prijetnja i konkurencija u vrhu napada.
Slicno važi i za poziciju Albe. Njih dvojica imaju sigurne i pretplacene pozicije u prvih 11 Barce, što mi se nimalo ne sviđa.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mocvara1991 i 0 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []