let3 je napisao/la:AlfredNobel je napisao/la:Šo ša fali?
Po meni, bezveze igrac. Ili da budem korektniji, ništa bolji od Malcoma kojeg vec imaju u svojim redovima.
Izgleda da je splasnula prica o Joviću, da nema ništa od njega.
Zezam se, ni ja ga nisam nešt posebno upratio. Znam da je ono jedno vrijeme rešetao, e sad kakav je ne znam. Ako ga je neko pratio detaljnije, neka napiše. Mada, ovo je jedno u moru imena koje će se dovesti u vezu s Barcom.
Nema ništa od Jovića, rekao je njegov otac. Neće hlda grije klupu što je potpuno razumljiv i odličan njegov potez, jer bi samo propao kao Krkić i slični talenti. Bolje mu je da ganja negdje gdje će imati minutažu ili da ostane u Frankfurtu. Možda bi i došao u Barcu kad bi se Suarezu drastično srezala minutaža i dala njemu, ali to je glupo i za pomisliti.