Post
Postao/la extazy » 20 jun 2019, 14:58
Posavlja se pitanje, koji je to iznos da se banka prepadne cifre ? Mirise mi da je osmocifreni, pricalo se nesto za program u 3 godine, da cemo dobiti 30 miliona ( ne znam jel eura il KM ), vjerovato je leglo nesto veliko.
Gledaj ovi strumfova na temi, brinu se sto su nam miliona stali u banci, nekog cekaju milioni u banci, neko vraca milione banci hehe
To za pripreme vrlo lako sto Cartel kaze, da igraci strajkuju nema logike, vjerovatno novca nemamo za sve tamo i ceka se rijesenje u banci, mediji ko mediji, napusu svaku pricu, licno sam na sebi osjetio, kad sam priveden na ispitivanje za oruzanu, a u Avazu napisali serijski razbojnik, maltretira radnice, 8 oruzanih, slika, puno ime prezime.. na kraju sam ih tuzio za clanak, tako i Sarajevo treba svaki clanak koji lazi pise da ih tuzi, ne znam ono za punca, znam da smo dobili na sudu, al npr kad tako covjek olako moze lagat na klub, udarit na imidz, moramo se branit tuzbama po drugima, ko god nesto slaze ja bi ga tuzio