FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 jun 2019, 14:48

BordoSarajevo je napisao/la:Sve što se planiralo, izgleda pada u vodu. Nigdje nisu napisali kad bi se to trebalo riješit, do tada će da trpe pripreme. Hoćel makar trenirat do tad u kampu? Ili ništa dok se sve ne riješi, pa nek se snalaze i ubrzaju procea?
Napisali su
Finalno rješenje ove situacije se očekuje tokom dana, najkasnije do sutra
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

extazy
Postovi: 1372
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 20 jun 2019, 14:48

Kako god ocekujem da se ovo hitno rijesi, pa nek zovne Nam banku, ima rijesenja, pa koji je to iznos da su se banke prepale, milione smo i prije primali, sad je sigurno ogroman iznos, al moraju rijesit to brzo....

A ovi lesinari su najjaci, sta ces, godinama se smijemo drugima, i onda mediji cim prenesu nesto "lose" o DIVU, iako budala svaka zna da klub ima novca, al trenutno ih ne moze dic, odma kao oni nesto "zajebavaju".

Rijesit se brzo mora, mozda je cak i dobro sto su mediji prenjeli, iako su sigurno napuhali pricu, al uprava je sad pod vecim pritiskom da rijesi pitanje dizanja novca.

Da multimilionerska organizacija dopusti da im u jednom klubu kasne plate to logike nema, logike ima da imamo problem sa povjerenjem banke, i da je veci iznos u pitanju sigurno osmocifreni.

Kako nisu nigdje napisali kad ce se rijesit ? Rekli su danas, sutra u ovih par dana najkasnije, tako da u Sloveniju idemo u par dana, a sigurno ce danas imat trening i imat ce treninge u Butmiru dok u Sloveniju ne odemo.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 jun 2019, 14:50

Ma neka se dusmani nasladjuju. Ko je procitao saopstenje uprave ave se moglo shvatiti.
Para ima,, KRAVA IH NEMORE POJES, , toliko da se drzava i banke sjebale pa provjeravaju da nije prljavi kladionicaraki azijski novac. Plata ce biti ,igraca ce biti, dupla ce biti, a ovi sa pouzdanim info kako para nema i kako se stedi na platama i slicne idiotarije, kad drugi put budete pisali, imate ovo da ponovo pregledate post, pa onda razmislite dal da saaljete.

Klub nikad nije bio jaci, sa sjajnim ljudima, koji si ga doveli na nivo da svaki igrac saceka ponudu fks pa onda ide dalje. Nastavite se nasladjivati, imali ste 5 min.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7219
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jun 2019, 14:51

Do mene je onda, izvinjavam se, ovo me dole ispod tog teksta zbunilo
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Kaunas
Postovi: 13508
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 20 jun 2019, 14:52

Jesu se klosari ponadali :urnebes:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jun 2019, 14:52

Nova oprema se pravi/printa.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 20 jun 2019, 14:54

Razumijem igrace totalno, svi se pripremaju po medjugorju, livnu, kupresu itd, samo mi se moramo peglati do Slovenije.
Uprava napolje!
1946~

zagor1987
Postovi: 7363
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 jun 2019, 14:54

Pantelija je napisao/la:Ma neka se dusmani nasladjuju. Ko je procitao saopstenje uprave ave se moglo shvatiti.
Para ima,, KRAVA IH NEMORE POJES, , toliko da se drzava i banke sjebale pa provjeravaju da nije prljavi kladionicaraki azijski novac. Plata ce biti ,igraca ce biti, dupla ce biti, a ovi sa pouzdanim info kako para nema i kako se stedi na platama i slicne idiotarije, kad drugi put budete pisali, imate ovo da ponovo pregledate post, pa onda razmislite dal da saaljete.

Klub nikad nije bio jaci, sa sjajnim ljudima, koji si ga doveli na nivo da svaki igrac saceka ponudu fks pa onda ide dalje. Nastavite se nasladjivati, imali ste 5 min.
Polako prepali se kad su vidjeli pare jer ovaj ne stedi i ulaze vise nego Tan al to smo vec znali,Vijetnam im je sumnjiv pa se kontrolise. Pucace cirevi vjeruj mi od kampa pa nadalje

hrn
Postovi: 735
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 20 jun 2019, 14:55

MortemHz je napisao/la:Nova oprema se pravi/printa.
Dresovi?

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13439
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 20 jun 2019, 14:55

BordoSarajevo je napisao/la:Ja nisam vjerovo ništa oko te priče al evo svi objaviše. Uredu, kasni se, tehničke prirode, ako je sve do sad bilo uredu, i ako im je rečeno za taj tehnički problem što nisu sjeli u autobus i otišli na pripreme? Ne mogu tek tako reć nećemo!
Mozda nisu mogli platiti ni pripreme, jer kao sto vidimo nisu jos legle pare.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Benkara21
Postovi: 3659
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 20 jun 2019, 14:56

MortemHz je napisao/la:Nova oprema se pravi/printa.
Opa la
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
Denchi
Postovi: 16273
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 jun 2019, 14:57

MortemHz je napisao/la:Nova oprema se pravi/printa.
de uslikaj šta
pa bači da parimo oči
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2139
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 20 jun 2019, 14:57

Benkara21 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nova oprema se pravi/printa.
Opa la
Posto nema para, hoce li nam opet haad raditi hahahahahah
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

extazy
Postovi: 1372
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 20 jun 2019, 14:58

Posavlja se pitanje, koji je to iznos da se banka prepadne cifre ? Mirise mi da je osmocifreni, pricalo se nesto za program u 3 godine, da cemo dobiti 30 miliona ( ne znam jel eura il KM ), vjerovato je leglo nesto veliko.

Gledaj ovi strumfova na temi, brinu se sto su nam miliona stali u banci, nekog cekaju milioni u banci, neko vraca milione banci hehe

To za pripreme vrlo lako sto Cartel kaze, da igraci strajkuju nema logike, vjerovatno novca nemamo za sve tamo i ceka se rijesenje u banci, mediji ko mediji, napusu svaku pricu, licno sam na sebi osjetio, kad sam priveden na ispitivanje za oruzanu, a u Avazu napisali serijski razbojnik, maltretira radnice, 8 oruzanih, slika, puno ime prezime.. na kraju sam ih tuzio za clanak, tako i Sarajevo treba svaki clanak koji lazi pise da ih tuzi, ne znam ono za punca, znam da smo dobili na sudu, al npr kad tako covjek olako moze lagat na klub, udarit na imidz, moramo se branit tuzbama po drugima, ko god nesto slaze ja bi ga tuzio

Kamuflazn
Postovi: 1943
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 20 jun 2019, 14:59

A i banka sere, pa nije civilno lice da se toliko provjerava.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

zagor1987
Postovi: 7363
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 jun 2019, 15:00

extazy je napisao/la:Posavlja se pitanje, koji je to iznos da se banka prepadne cifre ? Mirise mi da je osmocifreni, pricalo se nesto za program u 3 godine, da cemo dobiti 30 miliona ( ne znam jel eura il KM ), vjerovato je leglo nesto veliko.

Gledaj ovi strumfova na temi, brinu se sto su nam miliona stali u banci, nekog cekaju milioni u banci, neko vraca milione banci hehe

To za pripreme vrlo lako sto Cartel kaze, da igraci strajkuju nema logike, vjerovatno novca nemamo za sve tamo i ceka se rijesenje u banci, mediji ko mediji, napusu svaku pricu, licno sam na sebi osjetio, kad sam priveden na ispitivanje za oruzanu, a u Avazu napisali serijski razbojnik, maltretira radnice, 8 oruzanih, slika, puno ime prezime.. na kraju sam ih tuzio za clanak, tako i Sarajevo treba svaki clanak koji lazi pise da ih tuzi, ne znam ono za punca, znam da smo dobili na sudu, al npr kad tako covjek olako moze lagat na klub, udarit na imidz, moramo se branit tuzbama po drugima, ko god nesto slaze ja bi ga tuzio
Legla je dobra cifra nece o tom niko pricat normalno,a lece opet ako Bog da

Avatar
samoSA
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 20 jun 2019, 15:03

zagor1987 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ma neka se dusmani nasladjuju. Ko je procitao saopstenje uprave ave se moglo shvatiti.
Para ima,, KRAVA IH NEMORE POJES, , toliko da se drzava i banke sjebale pa provjeravaju da nije prljavi kladionicaraki azijski novac. Plata ce biti ,igraca ce biti, dupla ce biti, a ovi sa pouzdanim info kako para nema i kako se stedi na platama i slicne idiotarije, kad drugi put budete pisali, imate ovo da ponovo pregledate post, pa onda razmislite dal da saaljete.

Klub nikad nije bio jaci, sa sjajnim ljudima, koji si ga doveli na nivo da svaki igrac saceka ponudu fks pa onda ide dalje. Nastavite se nasladjivati, imali ste 5 min.
Polako prepali se kad su vidjeli pare jer ovaj ne stedi i ulaze vise nego Tan al to smo vec znali,Vijetnam im je sumnjiv pa se kontrolise. Pucace cirevi vjeruj mi od kampa pa nadalje
Sumnjam da to ima veze sa Vietnamom svaka banka beci iznos od 30 000 km je duzna da provjeri(porijeklo novca itd)pogotovo kad se radi o milionskim iznosima iz drugih drzava.
Gdje nam nestadose Lutvini padobranci nakon saopstenja kluba :D

zagor1987
Postovi: 7363
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 jun 2019, 15:04

Ima i veze sa Vijetnamom jer ima dosta tamo mafije i sl

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 20 jun 2019, 15:16

Ovaj problem nije id danas nego igraci se nisu htjeli ni na protivci pojaviti jer su im duzni 3 plate i premije, Sabrina im je obecala da ce se sto prije rijesit a najkasnije do srijede i da ce sve dobiti, nazalost te pare nisu jos uvijek legle i imamo problem
Ja apsolutnu podrzavam igrace i razumijem ih u ovom, jos prije mjesec je Nam preuzeo klub moglo se i ranije sve ivo zavrsiti
Isto dam nacuo da je velika cifra u pitanju i da ce biti para bruku al ovo u ovom ttenutku je totalno nepotrebno, nadam se da ce vec sutra krenuti na pripreme
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
paulus
Postovi: 4342
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 20 jun 2019, 15:18

meni je ovo totalno nejasno cojek preuzo klub bub kasne plate iz meni nejasnog razloga , sumnjiv im ovaj novac aTanov nije bio i da za provjeru bilo kakih finasija treba tolko vremena- Zar ovaj tip nije budja Vijetnamskog fudbala , ne prica se ovdje o cifri od 10 miliona , prvi utisci mi nisu dobri ja se nadam da se varam
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ŠTA_JE i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []