FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 11 jul 2019, 11:46

lijevapolutka je napisao/la:A kako će uzeti fan shop? Na koji način? Jel nam sportvision uzeo fan shop? Ako može neko da objasni
Iznajmit ce nas FanShop na nekoliko godina.

@Bezideja nemam namjeru da se raspravljam tako da mene zaobidji. Imam pravo da kazem sta mislim nikog ne vrijedjam od vas.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 11 jul 2019, 11:50

LjoZee je napisao/la:
lijevapolutka je napisao/la:A kako će uzeti fan shop? Na koji način? Jel nam sportvision uzeo fan shop? Ako može neko da objasni
Iznajmit ce nas FanShop na nekoliko godina.

@Bezideja nemam namjeru da se raspravljam tako da mene zaobidji. Imam pravo da kazem sta mislim nikog ne vrijedjam od vas.
Mislim da je to nemoguće. Koliko mi je poznato da bi to trebala skupština da aminuje jer je riječ o firmi koja posluje u okviru našeg kluba
moSa ljoŽe

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 jul 2019, 11:53

Navijacine danas je 11 juli, smirite malo tenzije.
Ne vidim da iko spomenu Djildu u svom postu, da oda pocast nasem heroju. Kod PMF danas ce se okupiti Manijaci kao i svake godine, svako ko moze trebao bi doci.

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 11 jul 2019, 12:01

DZEVAD BEGIC DZILDA da si samo danas tu, da na svoj nacin pokazes sta je jedinstvo navijaca FK Zeljeznicar.
Da ove odmetnike povaljas kao sto si povaljao zvezdase u fontani.
Da si samo tu Dzilda, sve bi bilo drugacije
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 11 jul 2019, 15:43

U koliko je sati utakmica u subotu Hrasnica??
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 jul 2019, 15:52

18:30

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jul 2019, 16:53

https://sportsport.ba/fudbal/dobre-vije ... den/325618

covjek izaso iz predostroznosti, a nastala kuknjava juce :crazy:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 11 jul 2019, 17:05

irfo je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/dobre-vije ... den/325618

covjek izaso iz predostroznosti, a nastala kuknjava juce :crazy:
Dobro je hvala Allahu. Vjerovatno je osjetio bol neku i odmah izasao. Iskusan igrac da ne bi silio. Prosao pripreme bez povrede a sigurno ih Amar nije mazio na treninzima. Kod nas se pojedinci raduju ako nam se ko povrijedi da mogu srati eto sta sam vam rekao. Povrede su sastavni dio sporta, pogotovo kod starijih igraca, ali evo nama se Daca povrijedi. Mlad, pun snage i odlican bio na pripremama.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jul 2019, 17:07

plavousrcu je napisao/la:
irfo je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/dobre-vije ... den/325618

covjek izaso iz predostroznosti, a nastala kuknjava juce :crazy:
Dobro je hvala Allahu. Vjerovatno je osjetio bol neku i odmah izasao. Iskusan igrac da ne bi silio. Prosao pripreme bez povrede a sigurno ih Amar nije mazio na treninzima. Kod nas se pojedinci raduju ako nam se ko povrijedi da mogu srati eto sta sam vam rekao. Povrede su sastavni dio sporta, pogotovo kod starijih igraca, ali evo nama se Daca povrijedi. Mlad, pun snage i odlican bio na pripremama.
Bas tako, povrede su proslost, ovu sezonu ce da pokaze kakav je znalac :opaopa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 11 jul 2019, 17:12

Sta mislite igracki skim se mozemo onako od oka poredit.Ja mislim da nismo odavno imali gori sastav.Najbolja 2 igraca rizik od povreda,odbrana tanka od Bogija pa do bekova.Krpic jedino spic totalno van forme i dodas li krila Zec Zaim mislim da smo tu oko 5-7 mjesta.Govorim igracki.Ako nas zaobidju povrede budemo imali srece, ostale krenu pehovi onda bi mogli izganjat Evropu.Za titulu nema mjesta ako je osvoje to ce bit iznenadjenje sezone.Ko misli drukcije nek mi malo otvori oci.Za ove nove nemogu nista rec nisam ih gledo.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 11 jul 2019, 17:29

Alipasino je napisao/la:Sta mislite igracki skim se mozemo onako od oka poredit.Ja mislim da nismo odavno imali gori sastav.Najbolja 2 igraca rizik od povreda,odbrana tanka od Bogija pa do bekova.Krpic jedino spic totalno van forme i dodas li krila Zec Zaim mislim da smo tu oko 5-7 mjesta.Govorim igracki.Ako nas zaobidju povrede budemo imali srece, ostale krenu pehovi onda bi mogli izganjat Evropu.Za titulu nema mjesta ako je osvoje to ce bit iznenadjenje sezone.Ko misli drukcije nek mi malo otvori oci.Za ove nove nemogu nista rec nisam ih gledo.
Mislim da smo tu negdje mi sa Sirokim a da su Sarajevo i Zrinjski nesto bolji. Ako bismo doveli stopera i dobrog lijevog beka onda bismo bili dobri za borbu za titulu. Povrede su rizik uvijek, rekao sam vec. Nama je trenutno van stroja samo Dacic. Mlad, spreman i kazu pravi sportista. Bitno je dobro otvoriti sezonu i podrsku veliku dati. Uz 6.000 na Grbavici mi smo jaci 20 posto.

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 11 jul 2019, 17:29

Uz euforiju, pune tribine, nosicemo se mi sa svima.

Zeljo forever!
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 jul 2019, 18:17

Sarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

Ovo ostalo, siguran sam da niko nije jači od nas.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jul 2019, 18:26

Raonffa je napisao/la:Sarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

Ovo ostalo, siguran sam da niko nije jači od nas.
I pitari su dosta oslabljeni, otiso im najbolji stoper, standardno krilo a najbolji veznjak i bek povrijedjeni jos zadugo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 jul 2019, 18:39

irfo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Sarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

Ovo ostalo, siguran sam da niko nije jači od nas.
I pitari su dosta oslabljeni, otiso im najbolji stoper, standardno krilo a najbolji veznjak i bek povrijedjeni jos zadugo
Ma jesu al' oni su ligu osvojili ofanzivom, a ne defanzivom, tako da im je dobro što nisu mijenjali ofanzivni dio tima, čak bi se moglo reći i da su se tu pojačali, odbrana jeste nešto slabija al' to im neće biti problem ako ponove prošlu sezonu po pitanju efikasnosti u napadu.

Da se razumijemo, daleko od toga da su neki mnogo veći nivo od nas, al' da su jači, jači su.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 11 jul 2019, 19:12

Ok fina rasprava ja neznam sta da kazem.Nismo mi losi naprijed ali ako bude bez povreda ima tu kvaliteta Sinan Ermin, mozda i ove ostale krene ali ima ona a to je da znas kolko ti treba sansi da bi dao go pogotovo Veselom i Zaima a mozes primit sa ovom odbranom kad hoces.Mogli bi i iznenadit ako budu imali dobru kondiciju tu vidim neku sansu, presing i jaku sredinu sa ovim novim mladim igracima uz dobrog golmana moze bit svasta.

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 11 jul 2019, 19:26

Raonffa je napisao/la:Sarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

Ovo ostalo, siguran sam da niko nije jači od nas.
Ne bi se složio. Otišao im stoper kapitalac. A ako ćemo to gledati, mi smo isto ostavili kostur ekipe, a ne treba zaboraviti da je Željo sa istom, dok nije došlo do polarizacije u Klubu, bio na prvom mjestu.

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 jul 2019, 19:36


Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jul 2019, 19:42

Zabi Mekic golcinu za Radnik, prizivao sam ga kod nas proslo ljeto, moze biti solidna opcija sa klupe
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Choks
Postovi: 405
Pridružen/a: 29 sep 2012, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Choks » 11 jul 2019, 20:16

Lako je prizivat igrače kad imaš para, ali u ovoj situaciji ko god da je pod ugovorom nema šansi da ga dovedemo. Dok ne dodje neko ko će ulagati veće novce nema nekog iskoraku, sve ti je ovo druže krpljenje, Evo prošle sedmice se kredit podigao novi od milion i dvijesta hiljada da klub funkcioniše normalno, dat će nam i ovaj 200 hiljada za ovu opremu. A svaka uprava koje dodje jedno pola godine o prošloj priča, onda se digne neki novi kredit, i čim dodje par loših rezultata svi će pobjeći, novi koji dodju opet će o starim, i odu nova zaduženja a niko ne odgovara. Na kraju će opet biti krivi navijači za baklje, koji su uvijek tu i koji nisu napravili visemilionska zaduženja i preko 100 igrača zadnjih 5 godina.
Brkica

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.