FK Željezničar

Moderator/ica: insider

plavousrcu
Kontakt:

PostPostao/la plavousrcu » 11 jul 2019, 17:29

Alipasino WroteColonSta mislite igracki skim se mozemo onako od oka poredit.Ja mislim da nismo odavno imali gori sastav.Najbolja 2 igraca rizik od povreda,odbrana tanka od Bogija pa do bekova.Krpic jedino spic totalno van forme i dodas li krila Zec Zaim mislim da smo tu oko 5-7 mjesta.Govorim igracki.Ako nas zaobidju povrede budemo imali srece, ostale krenu pehovi onda bi mogli izganjat Evropu.Za titulu nema mjesta ako je osvoje to ce bit iznenadjenje sezone.Ko misli drukcije nek mi malo otvori oci.Za ove nove nemogu nista rec nisam ih gledo.

Mislim da smo tu negdje mi sa Sirokim a da su Sarajevo i Zrinjski nesto bolji. Ako bismo doveli stopera i dobrog lijevog beka onda bismo bili dobri za borbu za titulu. Povrede su rizik uvijek, rekao sam vec. Nama je trenutno van stroja samo Dacic. Mlad, spreman i kazu pravi sportista. Bitno je dobro otvoriti sezonu i podrsku veliku dati. Uz 6.000 na Grbavici mi smo jaci 20 posto.

kerimatomic1921
Kontakt:

PostPostao/la kerimatomic1921 » 11 jul 2019, 17:29

Uz euforiju, pune tribine, nosicemo se mi sa svima.

Zeljo forever!
“Nek’ crknu dusmani, mi smo najjaci.” - A.O.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 11 jul 2019, 18:17

Sarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

Ovo ostalo, siguran sam da niko nije jači od nas.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 11 jul 2019, 18:26

Raonffa WroteColonSarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

Zrinjski se fino pojačao, igrački vjerovatno jesu jači od nas, al' su izmijenili dosta igrača, trenera, a mi najbolje znamo koliko to ne treba raditi u jednom prelaznom roku, tako da mislim da ćemo sa njima biti bara-bara jer će sigurno trebati vremena da se oni fino uigraju i da se nađe ta hemija u ekipi, ako je uopšte i nađu.

I pitari su dosta oslabljeni, otiso im najbolji stoper, standardno krilo a najbolji veznjak i bek povrijedjeni jos zadugo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 11 jul 2019, 18:39

irfo WroteColon
Raonffa WroteColonSarajevo je jedini, igrački gledano, jači tim od nas, i to zato jer nisu puno mijenjali ekipu, to im je najveća prednost.

I pitari su dosta oslabljeni, otiso im najbolji stoper, standardno krilo a najbolji veznjak i bek povrijedjeni jos zadugo

Ma jesu al' oni su ligu osvojili ofanzivom, a ne defanzivom, tako da im je dobro što nisu mijenjali ofanzivni dio tima, čak bi se moglo reći i da su se tu pojačali, odbrana jeste nešto slabija al' to im neće biti problem ako ponove prošlu sezonu po pitanju efikasnosti u napadu.

Da se razumijemo, daleko od toga da su neki mnogo veći nivo od nas, al' da su jači, jači su.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 11 jul 2019, 19:12

Ok fina rasprava ja neznam sta da kazem.Nismo mi losi naprijed ali ako bude bez povreda ima tu kvaliteta Sinan Ermin, mozda i ove ostale krene ali ima ona a to je da znas kolko ti treba sansi da bi dao go pogotovo Veselom i Zaima a mozes primit sa ovom odbranom kad hoces.Mogli bi i iznenadit ako budu imali dobru kondiciju tu vidim neku sansu, presing i jaku sredinu sa ovim novim mladim igracima uz dobrog golmana moze bit svasta.

Admir74
Kontakt:

PostPostao/la Admir74 » 11 jul 2019, 19:26

Ne bi se složio. Otišao im stoper kapitalac. A ako ćemo to gledati, mi smo isto ostavili kostur ekipe, a ne treba zaboraviti da je Željo sa istom, dok nije došlo do polarizacije u Klubu, bio na prvom mjestu.

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 11 jul 2019, 19:36

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 11 jul 2019, 19:42

Zabi Mekic golcinu za Radnik, prizivao sam ga kod nas proslo ljeto, moze biti solidna opcija sa klupe
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Choks
Kontakt:

PostPostao/la Choks » 11 jul 2019, 20:16

Lako je prizivat igrače kad imaš para, ali u ovoj situaciji ko god da je pod ugovorom nema šansi da ga dovedemo. Dok ne dodje neko ko će ulagati veće novce nema nekog iskoraku, sve ti je ovo druže krpljenje, Evo prošle sedmice se kredit podigao novi od milion i dvijesta hiljada da klub funkcioniše normalno, dat će nam i ovaj 200 hiljada za ovu opremu. A svaka uprava koje dodje jedno pola godine o prošloj priča, onda se digne neki novi kredit, i čim dodje par loših rezultata svi će pobjeći, novi koji dodju opet će o starim, i odu nova zaduženja a niko ne odgovara. Na kraju će opet biti krivi navijači za baklje, koji su uvijek tu i koji nisu napravili visemilionska zaduženja i preko 100 igrača zadnjih 5 godina.
Brkica

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 11 jul 2019, 20:20

Admir74 WroteColon

Ne bi se složio. Otišao im stoper kapitalac. A ako ćemo to gledati, mi smo isto ostavili kostur ekipe, a ne treba zaboraviti da je Željo sa istom, dok nije došlo do polarizacije u Klubu, bio na prvom mjestu.

Nema veze, doveli su finu zamjenu u vidu Šerbečića + Oremuš i Milanović za ofanzivniji dio ekipe.

Ma nije to više ista ekipa kao iz prve polusezone kod nas, odnosno ekipa koja je bila prva, nemaš više ni Blagojevića ni Čurjurića ni Šabana, u odbrani nema Rodina, Bakrača itd. Ni ovaj roster sada nije slabiji od ovog prošlosezonskog al' fali nam taj jedan stoper **** mu, moramo nekoga dovesti tu :D

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jul 2019, 20:23

Boga mi izgleda nema veze kod Zrinjskog sto je promijenilo se pola. Sarajevo i Zrinjski igracki su iznad nas. Ovo ostalo mislim da je tu negdje. Na nekoj poziciji jaci Siroki, a slabiji na kojoj smo mi jaci i obrnuto. Ovo ostalo nisam gledao, a ovako po imenima Borac pravi finu ekipu za ove uslove. Vidim i Radnik ce biti nezgodan ko prosle sezone. Ma tu smo mi negdje sa tim ekipama samo se bas izdvajaju Mladost, Zvijezda i mozda Sloboda za donji dio. Prvo mjesto jedino preluda sreca da nas pogleda.
1921

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 11 jul 2019, 20:30

Kako igraju Peco i Mekić :bow:

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 11 jul 2019, 20:33

Zajmović GOAT prijateljskih, lik zabija golove ko Neymar. Sjetite se onog gola kad smo protiv Viteza prijateljsku igrali, pa ukrajincima na posljednjoj zimskoj pauzi pa ovaj sad.

Baš me zanima koliko će budući prvak naše lige imati gostujućih pobjeda na kraju sezone.

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 jul 2019, 20:35

Moze ovako juniorima i Kamesnici ili kako se vec zovu uvaliti, a iole ozbiljniji pojma nema.
1921

HongKong
Kontakt:

PostPostao/la HongKong » 11 jul 2019, 20:51

Ne znam sta planira Krstajic s Radnikom ali ce oni dobre pare uzeti ove godine od Europe. To bi im mogao biti veliki korak naprijed, pored toga imaju nekoliko zaista mladih i dobrih igraca. Potpisali su i onog Ilica sto je kod nas bio na probi, tu su Peco, Mekic, Bradonjic uvijek izvuku nekog iz naftalina i vec dugo igraju ozbiljan fudbal. Ako se odluce da jos vise uloze onda ce biti jako opasni. Zrinjski se takodjer jako dobro pojacao i imaju bas dobre opcije na svim pozicijama. Pitari imaju ekipu koja je osvojila duplu krunu uz ne tako velike igracke promjene. Trener ce im ostati, jos ce uzeti ogromne pare ove godine od Uefe. Velez, Celik i Borac izgleda da se stabilizuju lagano, a uz podrsku s tribina je uvijek tesko igrati s njima. Ocekuje nas bas zanimljiva sezona. Koliko mi mozemo tesko je reci, ali sigurno imamo konja za trku.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

UBIPITAR
Kontakt:

PostPostao/la UBIPITAR » 11 jul 2019, 20:57

braco WroteColonZajmović GOAT prijateljskih, lik zabija golove ko Neymar. Sjetite se onog gola kad smo protiv Viteza prijateljsku igrali, pa ukrajincima na posljednjoj zimskoj pauzi pa ovaj sad.

Baš me zanima koliko će budući prvak naše lige imati gostujućih pobjeda na kraju sezone.

Zajmović,najpozitivnije iznenađenje priprema(uz Dadu)
Dezerter je vojni bjegunac, pripadnik neke vojne formacije koji bez naređenja napušta dužnost, položaj, najčešće u namjeri da se nikad ne vrati.

Dezerterstvo u pravilima vojne službe mnogih država predstavlja jedan od najtežih prekršaja discipline !

bojamora
Kontakt:

PostPostao/la bojamora » 11 jul 2019, 21:00

Admir74 WroteColon

E jest kapitalac. Da se nije prodo trebalo bi ga pustiti bez para kao i Zajmovića a Osmankovića na posudbu. Gori nam stoper.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 11 jul 2019, 21:44

Kaem ja ba Zaim zlatna kopačka a vi se šprdate ovdje
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

braco
Kontakt:

PostPostao/la braco » 11 jul 2019, 21:58

Asim pretprošle sezone pod Adžemovom palicom 2 put zabio pobjedonosne golove protv Borca, red je i treći.

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.