FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 02 sep 2019, 20:04

evo ja ponudu prosirujem na sve zenicane (plus oni koji se tako osjecaju :D ) da se kladim u avatar sa bilo kim od njih da ce borac na polusezoni biti ispred celika!

worchester
Postovi: 1184
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 02 sep 2019, 21:05

Ako to navijace celika tjesi kada pricaju da he celik bolji od borca bujrum!
Meni je dovoljno kada se jave i komentarisu ove upise i ljudi koji isto navijaju za druge klubove.
Kao sto ubipitar napisa,borac odigrao egal na grbavici,i odigrao jako dobro protiv zrinjskog i spletom cudnih okolnosti dobio par golova za dva minuta se izjednacava sa celikom.
Ali opet,ako vas to cini mirnijim samo furajte tu pricu. Prvenstvo je tek u pocetku,vidjetcemo sta ce bito na kraju.
Kad sam vec na temi borca jos da kazem da mi djeluju ekipa iz sredine. Iznad je svakako zeljo sarajevo i zrinjski,u ravnini su sa sirokim i radnikom,malo ispod je celik dok je donji dio za mladost,velez,zvijezdu i nekako ovako ocekujem da izgledatabela na kraju. Dakle za evropu su sigurni zeljo sarajevo zrinjski a za to zadnje mjesto ce borbu voditi siroki radnik i borac. O tome koliko je ko blizu licence za europu drugom prilikom ima do toga.
PS zaboravio sam na tc i njih bi stavio u grupu radnika sirokog i borca ali licno bi volio da oni zadnji budu ti koji izbore evropu.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la KenoRob » 02 sep 2019, 21:14

maraBL je napisao/la:Jedna zanimljivost sjedim na zapadu Krunić bjesni na djecu u 81 min u fazonu što brzo dodaju loptu golmanu :D
To sam i ja vidio na tv-u. Znam da je to normalno u nasoj ligi i sire a pomalo i tuzno.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la KenoRob » 02 sep 2019, 21:20

vlakanje je napisao/la:evo ja ponudu prosirujem na sve zenicane (plus oni koji se tako osjecaju :D ) da se kladim u avatar sa bilo kim od njih da ce borac na polusezoni biti ispred celika!
Evo ja cu :kafa:
Dakle do ove zimske stanke 19 kola? Ruka ruci :wave:
Meni ide i nerjeseno tj. isti broj bodova jer sam krenuo sa -2. Mislim da je to realno.
Dogovor?
Hocemo jos poduplat period ja kazem Zeljo ce bit 3 ili nize a tebi da ce bit top 2?

Prvi period tj. Celik-Borac avatar ide od zavrsetka 19 kola do kraja Februara.
Bonus opklada ide avatar od 1.3.20. do kraja 19/20 sezone

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 02 sep 2019, 21:57

Schlager je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:Pozdrav
Realno utakmica sinoc je vise licila na neku zajebanciju i borac kao i nas celik su katastrofa igrali.
Dali ste dva prva gola na gresku odbrane nase sto ne umanjuje vasu sinocnju pobjedu ali realno celik je los al vi ste dosta losiji od nas i kod nas ocito u svlačionici nesto ne atoma medju igracima i strucnim stabom jer se vidi to poprilično jer nakon 4 odigrana kola i ova zadnja tri ko prati fudbal i nasu ligu svatit ce da ovo nesto ne stima.
Ne kazem da je utakmica nastimana samo govori da je svasta moguce.
Al sto vam je murija nabrijana upm bila ono jos nisam gore bas toliko dozivio a idem na tekme 15 god al onaj teror i omalovažavanje i upotrebu bezpotrebne sile i neko uvodjenje nekog njiho :sick: vog zakona jos nisma vidio na BiH stadionama a obisao sam vecinu stadionu sa Čelikom al ono sinoc je uzas bio.
Jos jednom cestitke i drago mi je da ste se vratili u ligu gdje vam je i mjesto.
Pozz
Na osnovu čega tačno ,si formirao ovo mišljenje da "je Borac dosta lošiji od Čelika"?...

Pa na osnovu utakmice sinocnje jer ako si gledao tekmu vidio si dvije sanse borca osim tri gola a celik onakav nikakav bez ideje u toj utakmici je realno mogao doziviti blamažu zato mislim da niste bolji od Čelika ne sto sam ja navijac Čelika vec razlog igre i kvaliteta i igrackog kvaliteta realno Čelik je ne puno ali bolji od Borca i sinoc u par navrata su vam i dokazali to da se branite i igrate povučeno a igrate na domaćem terenu(tada jos niste crveni dobili) zato i mislim da je vise Čelik kvalitetniji i jaci jer da ste jaci i kvalitetniji koji tvrdite rasuli bi onavak izgubljeno pogubljeni klub na terenu bez trenera i jasne situacije u zadnjih 3 kola.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 02 sep 2019, 23:00

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
Schlager je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:Pozdrav
Realno utakmica sinoc je vise licila na neku zajebanciju i borac kao i nas celik su katastrofa igrali.
Dali ste dva prva gola na gresku odbrane nase sto ne umanjuje vasu sinocnju pobjedu ali realno celik je los al vi ste dosta losiji od nas i kod nas ocito u svlačionici nesto ne atoma medju igracima i strucnim stabom jer se vidi to poprilično jer nakon 4 odigrana kola i ova zadnja tri ko prati fudbal i nasu ligu svatit ce da ovo nesto ne stima.
Ne kazem da je utakmica nastimana samo govori da je svasta moguce.
Al sto vam je murija nabrijana upm bila ono jos nisam gore bas toliko dozivio a idem na tekme 15 god al onaj teror i omalovažavanje i upotrebu bezpotrebne sile i neko uvodjenje nekog njiho :sick: vog zakona jos nisma vidio na BiH stadionama a obisao sam vecinu stadionu sa Čelikom al ono sinoc je uzas bio.
Jos jednom cestitke i drago mi je da ste se vratili u ligu gdje vam je i mjesto.
Pozz
Na osnovu čega tačno ,si formirao ovo mišljenje da "je Borac dosta lošiji od Čelika"?...

Pa na osnovu utakmice sinocnje jer ako si gledao tekmu vidio si dvije sanse borca osim tri gola a celik onakav nikakav bez ideje u toj utakmici je realno mogao doziviti blamažu zato mislim da niste bolji od Čelika ne sto sam ja navijac Čelika vec razlog igre i kvaliteta i igrackog kvaliteta realno Čelik je ne puno ali bolji od Borca i sinoc u par navrata su vam i dokazali to da se branite i igrate povučeno a igrate na domaćem terenu(tada jos niste crveni dobili) zato i mislim da je vise Čelik kvalitetniji i jaci jer da ste jaci i kvalitetniji koji tvrdite rasuli bi onavak izgubljeno pogubljeni klub na terenu bez trenera i jasne situacije u zadnjih 3 kola.
Objektivna zenicka publika :lol: , celik nije bio puno bolji, vec mnogo losiji, cak je i zvijezda bolje izgledala nego sinoc celik. Prvo poluvrijeme smo vam trebali dati 4 komada, niste imali ni jednu pravu priliku, cak ste sa igracem vise bili losiji. I ne znam na osnovu cega ste se nafurali da ste neki faktor, veze ekipa, realno prosralo vas na pocetku malo i sad potop. Sto se nas tice Zrinjski i Sarajevo za tri klase bolji, sa svim ostalim smo tu u pet deka mozemo igrati evropu, a mozemo i ladno zavrsiti 7-8...
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 02 sep 2019, 23:08

KenoRob je napisao/la:
vlakanje je napisao/la:evo ja ponudu prosirujem na sve zenicane (plus oni koji se tako osjecaju :D ) da se kladim u avatar sa bilo kim od njih da ce borac na polusezoni biti ispred celika!
Evo ja cu :kafa:
Dakle do ove zimske stanke 19 kola? Ruka ruci :wave:
Meni ide i nerjeseno tj. isti broj bodova jer sam krenuo sa -2. Mislim da je to realno.
Dogovor?
Hocemo jos poduplat period ja kazem Zeljo ce bit 3 ili nize a tebi da ce bit top 2?

Prvi period tj. Celik-Borac avatar ide od zavrsetka 19 kola do kraja Februara.
Bonus opklada ide avatar od 1.3.20. do kraja 19/20 sezone
mene zeljo ne interesuje :mrgreen:
opklada stoji za ovaj prvi dio sezone, a poslije cu ganjati nekoga od ova 4 kada se uozbiljimo za evropu :mrgreen:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la KenoRob » 02 sep 2019, 23:40

Ok moze sretno

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 03 sep 2019, 00:26

Pa na osnovu utakmice sinocnje jer ako si gledao tekmu vidio si dvije sanse borca osim tri gola a celik onakav nikakav bez ideje u toj utakmici je realno mogao doziviti blamažu zato mislim da niste bolji od Čelika ne sto sam ja navijac Čelika vec razlog igre i kvaliteta i igrackog kvaliteta realno Čelik je ne puno ali bolji od Borca i sinoc u par navrata su vam i dokazali to da se branite i igrate povučeno a igrate na domaćem terenu(tada jos niste crveni dobili) zato i mislim da je vise Čelik kvalitetniji i jaci jer da ste jaci i kvalitetniji koji tvrdite rasuli bi onavak izgubljeno pogubljeni klub na terenu bez trenera i jasne situacije u zadnjih 3 kola.[/quote]

Objektivna zenicka publika :lol: , celik nije bio puno bolji, vec mnogo losiji, cak je i zvijezda bolje izgledala nego sinoc celik. Prvo poluvrijeme smo vam trebali dati 4 komada, niste imali ni jednu pravu priliku, cak ste sa igracem vise bili losiji. I ne znam na osnovu cega ste se nafurali da ste neki faktor, veze ekipa, realno prosralo vas na pocetku malo i sad potop. Sto se nas tice Zrinjski i Sarajevo za tri klase bolji, sa svim ostalim smo tu u pet deka mozemo igrati evropu, a mozemo i ladno zavrsiti 7-8...[/quote]


Ja ne znam jesil ti talentovano pametan ili si slijep covjece.Ja niti sma rekao da je Čelik bolji od Sarajeva i Zrinje niti sam rekao da je Čelik sinoc bio bolji od Borca,vec ti govorim da je Čelik objektivno bolji od vas al smo tek mozda peta ili sesta ekipa po kvalitetu igraca usta ste vi iza nas odma vi i Sloboda a i Sarajevo,Zrinjski,Zeljo,Siroki pa i Tuzla City su ispred nas i vas u kvalitetu.
I nije nas prosralo prva tri kola vec su momci igrali dobro a sad sta se desava u ova tri kola zadnja to se i mi svi pitamo druze.I opet ti kazem niko ne spori da ste bili bolji sinoc bar ja ne sporim to vec realan i objektivan kvalitet je na nasoj strani ne velik ali jest.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 03 sep 2019, 00:58

Hmm...po cemu bolji, kuci izgubili od zelje s kojim smo mi u gostima igrali x, pobijedili sirokog, a mi radnika koji su podjednaki i u direktnom duelu vas dobili 3-1 sa igracem manje pola sata. Ako bi po imenima govorili opet imamo bolje igrace od vas tako da ne znam o cemu pricas...ali nije ni bitno srecno u nastavku, liga nikad zanimljivija, jos da udju Rudar P. i Jedinstvo i to je to,ili da se smanji na 10 klubova...
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 03 sep 2019, 16:38

Bili smo bolji u nedjelju i to se ne moze osporiti s tim da je Celik bio katastrofalan.Zasto to ni vi izgleda ne znate ali nije sad ni bitno,3 boda se pisu :D Mozda vi imate kvalitet i svakako da mozete bolje od onog preksinoc ali bogme se protiv nas niste pokazali, sto ne znaci da se ne mozete pokazati nekad kasnije.

Nije namjesteno nista ni mejdu igracima i strucnim stabovima a jos manje uz pomoc sudija.Niste odigrali lose zbog nekog dugovanja to je samo lose osmisljen alibi,tacnije vi i dugujete nama nesto, dugujete nam igranje u premijer ligi,mi ispali da bi vi opstali,i to nismo ni bili prvi do crte tada.Tako da nemoj o tome da se lupa.Sudije nam takodje nisu namjestale,izbacile nam igraca i nije to jedino sto se desavalo od pocetka sezone a politika nam nece pomoci,jedino odmoci moze i to je sve.
Vranjesu svaka cast,igra je ipak tekla,nismo tromi kao s pocetka,a bice to sve bolje i bolje.Ocekujem u naredne tri utakmice oko 4 boda (bod protiv Slobode i 3 kuci protiv Sirokog) ali Siroki je neugodan...Vidjecemo.
" "!
1926

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 04 sep 2019, 17:19

Subic opet mora na operaciju ukrstenih ligamenata. Stradalo je isto koljeno koje je operisao prije godinu dana. Bas momak nema srece!

Umjesto njega stize Vladimir Volkov (ako je vjerovati portalima).

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 07 sep 2019, 09:04

FK Borac - FK Vojvodina 1:1

Prijateljska utakmica.

Dobra igra Borca bez Vranješa, Subića, Danilovića u timu.
Kad se sjetim kako nas je Vojvodina prije nekoliko godina nabubala u prijateljskoj utakmici.
Runić je odigrao dobro (osim par manjih grešaka na samom početku), što nije beznačajno s obzirom na probleme oko sastava za narednu utakmicu.

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 07 sep 2019, 09:25

Možemo li dovesti Zakarića sad kad je raskinuo ugovor?
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 07 sep 2019, 10:38

ne mozemo. mozemo dovesti igrace koji su bez ugovora od 21. juna ili tako nesto a ove koji su na pocetku ove sezone bili pod ugovorom, ne mozemo.

inace, sinoc 1-1 sa vojvodinom u bl. solidan rezultat i solidna igra na terenu.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 09 sep 2019, 16:28

Volkov i zvanicno potpisao. Ugovor do juna 2020. sto je pametna stvar s' obzirom na njegove godine. na ljeto sledece godine vidjeti sta i kako dalje, moguce da se pojavi neka druga opcija a i razjasnice se situacija sa Subicem.

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 09 sep 2019, 23:41

Sloboda u kanalu, igrači uopšte ne treniraju ovih dana. Nadam se da možemo ponoviti partiju protiv Čelika i da možemo do bodova na Tušnju. Samo da je nekako uklopiti odbranu do subote, mnogo će faliti Jovanović. Inače utakmica se igra u subotu od 20 časova
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Riziko
Postovi: 5804
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 11 sep 2019, 09:55

Više bi volio da je euforija, kadifa i svila u Tuzli nego ovo.
Sad kad im gurnu koji dinar, ima da lete po terenu.
Najgori je ranjeni vuk.
Da je bod iskamčiti dobro i jest.

ELem, Bht nas prenosi u subotu od 20:00.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 11 sep 2019, 10:34

I ja tako mislim,hahaha

Ismijao sam se jednom kolegi sa Čelikove teme prošle nedjelje "Mi smo jedini tim na svijetu,kome je godinama handicap kad protivniku isključe igrača..Ne sjećam se da smo ikad akciju napravili,a kamoli dali gol sa igračem više na terenu" :lol: :lol:

Tako i ovo...Kad god se neki protivnik "raspadao" pred utakmicu sa nama-satrao nas je!! :lol: :lol:

A i obrnuto..kad god se do 15 minuta prije utakmice nije znalo hoćemo li dobiti dozvolu da nastupimo zbog dugovanja,kad su igrači štrajkovali tokom sedmice zbog neisplaćenih primanja-pokidamo! :cool:

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 11 sep 2019, 15:37

Nista nije sigurno i ova situacija u slobodi nista ne znaci. Ne gledati na to, kao da se kod njih nista lose ne desava.
Sigurna 3 boda prije utakmice mozemo upisati jedino ako igraci odbiju da igraju a od toga nema nista.
I bod u tuzli je dosta.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.