Haha dobar. De ba ako šta nadjes proslijedi.
Hvala
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Nema ni snimka zbog autorskih prava
To je onaj što iz kurve koja te nažalost rodila nije stigao izvaditi na vrijeme.
Jak si ti ovdje picicu, a nema te na ulici nigdje. Ali vidit cemo se sigurno vjeruj mi na rijec.TedBundy je napisao/la: ↑15 nov 2019, 20:51To je onaj što iz kurve koja te nažalost rodila nije stigao izvaditi na vrijeme.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, AgresivnaHercegovina, Atlanta, edvaE2, FerdinandF, Halix131, KrajinaKing, LukavacBHF, Matterhorn22, Wilshere10 i 56 gostiju.