Haha dobar. De ba ako šta nadjes proslijedi.
Hvala
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Nema ni snimka zbog autorskih prava
To je onaj što iz kurve koja te nažalost rodila nije stigao izvaditi na vrijeme.
Jak si ti ovdje picicu, a nema te na ulici nigdje. Ali vidit cemo se sigurno vjeruj mi na rijec.TedBundy je napisao/la: ↑15 nov 2019, 20:51To je onaj što iz kurve koja te nažalost rodila nije stigao izvaditi na vrijeme.
Trenutno korisnika/ca: AgresivnaHercegovina, bh22, Bosniacum Lilium, Edincapitano, forgempp, Frankie, hurem, MundijalVibes26, Pact1921, Zglavkar i 74 gosta.