Baraž za EP 2021. (08. Oktobar/12. Novembar 2020.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Ako budemo domaciini u obadvi utakmice imamo se cemu nadati
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Mi smo dobrotvori fudbalskog svijeta.tuzlak1987 je napisao/la: ↑15 nov 2019, 19:10Mi druge pravimo velikima. Ko od mogucih nije nikada otisao na prvenstvo ili dugo da im podignemo fudbal u drzavi na visi nivo.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Ukoliko se to ne desi, onda ne vrijedi ni gledati taj baraz.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Sekunde se ne bi začudio da krivotvore potpis za produžetak ugovora
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Hem cemo izboriti EP, hem ce Sarajevu biti olaksan put do titule.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Bosna i Hercegovina
Wales i/ili Slovacka
Irska ili Danska
Sjeverna Irska, osim ako nijedna od Slovacke i Walesa ne ode direktno.
Bit ce laksi baraz lige A sa Islsndom i ovim iz trece lige. Glupost
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Ja bih vas odeo na Euro.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Kao da je plasman ikad bio njima bitan. Bitne su neke druge stvari u kojima je zuco bezprijekoran.
Al kad vidiš koliko je navijača bilo sad u Zenici da podrži ovaj cirkus bolje nismo ni zaslužili.
- akisarajevo92
- Postovi: 19204
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Kakve luzercine
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Nije jedini al je problem, cak ne mislim ni da je tolika neznalica koliko je nikakav karakter i vjerovatno ugrada kojoj i nije bitno da se plasiramo nego sam koliko sa ovima uzeti.
Kao takav nije ni na tribinama dobrodošao a ne na klupi.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Zato sto si najgori od njih, najmanje trcis i najveci si mahalac!
Nek ste vi otjerali Begovica, Lulica, ti i taj tvoj kafansik klovn Prosinecki.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
MIRZA RASCIC
Željezničar za život cijeli!
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Savez napolje!
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Jos dva mjesto ce popuniti Danska, Vels, R. Irska i S. Irska
Nama u polufinalu dolazi Slovacka, R.Irska ili S. Irska.
Za nas bi najbolje bilo da se kroz kvlifikacije plasiraju Danska i Vels, a za to postoje dobre sanse.
Onda bi s nama u barazu ostale Slovacka, R. Irska i S. Irska. Polufinale protiv S. Irske.
Roberte odlazi!
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, atomac123, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, mercurial, MostarNeretva, Muumii, NeRi_K, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester i 485 gostiju.





