Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 19 jan 2020, 13:02
Mamić mu kući dolazio i ocu na posao da ga moli da se predomisli, roditelji ga nisu htjeli primiti.
-
Tristan10
- Postovi: 5183
- Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tristan10 » 19 jan 2020, 13:03
Zna li neko da li Hajduk ima pravo da otkupi ugovor Mujakica ili se samo radi o posudbi na 6 mjeseci?
Zadnja izmjena:
Tristan10, dana/u 19 jan 2020, 13:04, ukupno mijenjano 1 put.
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 19 jan 2020, 13:03
Varg je napisao/la: ↑19 jan 2020, 13:01
Maestro je napisao/la: ↑19 jan 2020, 12:57
Varg je napisao/la: ↑19 jan 2020, 12:53
ugovor sa dinamom je raskinut davno, kada je trebao biti potpisan novi bolji ugovor koji je međutim bačen a samo prekid potpisan , i tada je nastala halabuka
ako je gotovo hasic ce danas sutra potpisati napokon
Ali ajdin je potpisao novi ugovor sa dinamom. A roditelji kad su trebali potpisati novi to nisu uradili nego samo raskinuli stari ugovor. A mali je potpisao svoj dio u zagrebu pokraj dinamovi celnika. Oko toga se vodi cijeli spor pred sudom.
eto i da jeste on nije mogao biti validan jer je on bio maloljetan, dok se sudski proces vodio on nije mogao nastupati, onda je sve preslo u ruke menadžera i sada je napokon gotovo
Dinamo to ne prihvata kao tako zato se vode ti sporovi po sudu. Vidjecemo kako ce to zavrsiti sve. Ja sumnjam da ce ista biti prije januara 2021.
a volio bi da bude prije jer je dosta vec izgubio vremena
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 19 jan 2020, 13:05
Maestro je napisao/la: ↑19 jan 2020, 13:01
ASD je napisao/la: ↑19 jan 2020, 12:59
Maestro je napisao/la: ↑19 jan 2020, 12:57
Ali ajdin je potpisao novi ugovor sa dinamom. A roditelji kad su trebali potpisati novi to nisu uradili nego samo raskinuli stari ugovor. A mali je potpisao svoj dio u zagrebu pokraj dinamovi celnika. Oko toga se vodi cijeli spor pred sudom.
Nije tačno. Kako će potpisati novi ako nije raskinuo stari?
Ajdin je stari raskinu a novi potpisao u zagrebu. E sad posto nije bio punoljetan to je jos morao da odradi mu stari. A stari je samo potpis dao na ugovor za raskinuti. A nije htjeo da potpise novi. I oko toga se vodi spor.
Bilo bi fino da dinamo vise pojasni tu situaciju tako da se stane u kraj novinarskim amaterima koji govore da je sve zapelo radi menadzera koji traze prepuno love od besiktasa.
Pa to je jedina istina.
Raskinuo stari ugovor, a nije potpisao novi. Totalni amaterizam od strane Dinama i zbog toga je jedan visoki dužnosnik dobio otkaz.
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 19 jan 2020, 13:05
ASD je napisao/la: ↑19 jan 2020, 13:02
Mamić mu kući dolazio i ocu na posao da ga moli da se predomisli, roditelji ga nisu htjeli primiti.
Tacno. Zato ga mamic sad vuce po sudovima a mali gubi vrijeme gdje treba da igra.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
dino-92
- Postovi: 2462
- Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la dino-92 » 19 jan 2020, 16:40
sto se tice ugovora, u mnogo zemalja vrijede i usmeni ugovori, a pisani sluze kao dokaz. druga stvar, postoje odredjene obaveze i prije potpisivanja ugovora, ako si postigao dogovor prije. znaci ako se dvije strane oko necega dogovore, i onda kazu, ok eto to cemo napisati na papir i za 7 dana potpisati, ne mozes tek tako, bez razloga, odstupiti od dogovorenog. jer i u takvom slucaju mozes nanjeti stetu jednoj strani, i za to se odgovara. pogotovo ako postoje dokazi da je postignut dogovor, a normalno se kod pregovora vode protokoli, zapisnici itd.. taj princip se zove "culpa in contrahendo". dinamo je sigurno pogrijesio u postupku, jer je prelako povjerovao hasicu, ali nije bas ni sve tako jednostavno kako je hasicev otac to zamislio.
-
Tristan10
- Postovi: 5183
- Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tristan10 » 19 jan 2020, 16:55
Ako Hajduk nema opciju da otkupe Mujakica na kraju sezone onda je definitivno promasaj prelazak u Hajduk, jer se onda bojim da ce se tretirati kao neka rezervna opcija, jer nemaju nikakve korist njega da forsiraju naspram neke vlastite igraca.
-
dino-92
- Postovi: 2462
- Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la dino-92 » 19 jan 2020, 17:13
10ka Ajaxove U17 je Alen Karahasanovic, mozda interesantan za nas.
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 19 jan 2020, 18:23
dino-92 je napisao/la: ↑19 jan 2020, 17:13
10ka Ajaxove U17 je Alen Karahasanovic, mozda interesantan za nas.
Dobro bi ga bilo zaganjati. Uvijek je lijepo imati u repci člana Ajaxove čuvene škole, dobra motivacija za ostale.
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 19 jan 2020, 18:38
Zna neko sto Stefan Rankic ( Union Berlin) ne igra vise za nas? vidim da igra u Bundesligi ali nije dobio poziv od Muse. ali igrao igrac Borca

-
TedBundy
- Postovi: 567
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la TedBundy » 20 jan 2020, 21:32
Dobra posudba za Mujakića, nadati se da će uhvatiti kontinuitet i napredovati.
-
Tristan10
- Postovi: 5183
- Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tristan10 » 22 jan 2020, 17:50
Sabanadzovic starter u kupu.
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 22 jan 2020, 18:22
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
TedBundy
- Postovi: 567
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la TedBundy » 22 jan 2020, 18:25
Tristan10 je napisao/la: ↑22 jan 2020, 17:50
Sabanadzovic starter u kupu.
Ovo je bila ligaška utakmica.

-
Tristan10
- Postovi: 5183
- Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tristan10 » 22 jan 2020, 18:27
TedBundy je napisao/la: ↑22 jan 2020, 18:25
Tristan10 je napisao/la: ↑22 jan 2020, 17:50
Sabanadzovic starter u kupu.
Ovo je bila ligaška utakmica.

vidi, jeste
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 22 jan 2020, 18:29
Prva utakmica koju je čitavu odigrao.
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 22 jan 2020, 18:47
Samo neka igra. Jedino tako moze napredovati. Jel on u mladoj repki na klupi bio kod strucnjaka marinovica a danilovic koji igra za borac u prvi jedanest?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 22 jan 2020, 18:51
Svaka cast Sabanu
Nadam se da nece biti samo bljesak, AEK je dobar i grcka liga je pristojna.
Fin je to nivo fudbala.
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, adrenaline323, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Brazzzoo123, damir_82, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, DjaniTarik, farenhajt, Fudo, Goalgetter, haklamas, HariTz, harko35, InatSilniBosanski, JayCatwright, JimmyPage, kovac, Lynx, Majstorinho, Makanaky, Maverick, MokraKifla, Napapijri, omanovski, prisonbreak, rossonero85, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, torbica, tutankamon1905, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 389 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []