Joj da je bilo malo znanja u klubu i boljih pregovarackih sposobnosti sad bi nam stoperski duo bio Memisevic i Vukotic
Bilo je tad finih igrača u našoj ligi, šteta što smo samo 1 od ovih uspjeli dovesti. Jbt koliko je više igrača bilo za probrati u ligi nego danas i to svi su igrali u istom vremenskom periodu našu ligu. Evo nabrojao sam ih ovdje:
kerimatomic1921 je napisao/la:Ja sam godinama bio za Pecu i Besirovica. Medjutim obojica su lutrija sa ovakvim povredama.
Kad već spominješ njih dvojicu, naša liga je u periodu od 2015/16 do prošle sezone imala strašnu navalu kvalitetnih igrača, što mladih što onih malo iskusnijih. Ovdje mislim na klubove ranga Krupe, Radnika, Mladosti. Pa da vidimo:
Veliku smo šansu propustili što od ovolike navale igrača mi smo samo Ramovića doveli. Možda nije svaki od njih neki kvalitet ali većina je itekako imala mjesta kod nas. Šteta što su se onolike pare bacale na smiješne igrače umjesto da si pokupio nekoliko ovih nabrojanih. Mada razumijem za neke poput Memiševića gdje realno ne možeš finansijski parirati Gronigenu.
Ispade mi iz usta zvaka za Zelju potpiso Zaka. Nesto me svrbi ben potpiso i Sven.U basti mi porasto zbun istok ce biti pun. Sad sam se cuo sa Sukom Stlic dijeli lopte ko rukom. Nesto mi se drjema to u mrezu sve Lendric sprema.
Mene nervira kad zvanicna objavi u vidu nekog videa ili tako neceg slicnog tj. ne otkrije odmah ko je, ali portali se prave pametni i oni napisu odmah sve. Brate, da je htjela zvanicna da se zna odmah objavili bi odmah.
Mene nervira kad zvanicna objavi u vidu nekog videa ili tako neceg slicnog tj. ne otkrije odmah ko je, ali portali se prave pametni i oni napisu odmah sve. Brate, da je htjela zvanicna da se zna odmah objavili bi odmah.
Vise si ti aktivniji od naše stranice.
Zimski san
Solidna aktivnost stranice, ali moze bolje. Davno sam rekao svoje misljenje o tome. Mislim da bi momci iz 1921ba radili taj posao fenomenalno jer imaju slifa i za dizajn i za te neke ideje. Mora se fakat imat slifa za takav posao sto se tice drustvenih mreza.
Mene nervira kad zvanicna objavi u vidu nekog videa ili tako neceg slicnog tj. ne otkrije odmah ko je, ali portali se prave pametni i oni napisu odmah sve. Brate, da je htjela zvanicna da se zna odmah objavili bi odmah.
Vise si ti aktivniji od naše stranice.
Zimski san
Solidna aktivnost stranice, ali moze bolje. Davno sam rekao svoje misljenje o tome. Mislim da bi momci iz 1921ba radili taj posao fenomenalno jer imaju slifa i za dizajn i za te neke ideje. Mora se fakat imat slifa za takav posao sto se tice drustvenih mreza.
Slazem se
Nisam ja ovdje da kudim, nego eto onako radi reda.
Mene nervira kad zvanicna objavi u vidu nekog videa ili tako neceg slicnog tj. ne otkrije odmah ko je, ali portali se prave pametni i oni napisu odmah sve. Brate, da je htjela zvanicna da se zna odmah objavili bi odmah.
Šta se to zbilo ili treba zbiti, nisam u toku, sa planine sam sišo sav kaljav
Haj javite u pp šta je u pitanju, poslaću vam petaka dopune
Ova vijest vrijedi bar cvaju
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!