
Juniorski puleni
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Stvarno Osime i Irfane, ja sam očekivao da ćete djecu poslati makar u Osejavu, a vi ih poslali u Bonacu jer ste se dogovorili sa vlasnikom hotela za šankom, inače Kakanjcem
Dogodine ako do Jablaničkog doguraju, biće dobro
jeftino to ,ne uzimamo kulagere za trokolicu
Trenutno korisnika/ca: Anegdota89, knoa, Pact1921 i 45 gostiju.