
Juniorski puleni
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Stvarno Osime i Irfane, ja sam očekivao da ćete djecu poslati makar u Osejavu, a vi ih poslali u Bonacu jer ste se dogovorili sa vlasnikom hotela za šankom, inače Kakanjcem
Dogodine ako do Jablaničkog doguraju, biće dobro
jeftino to ,ne uzimamo kulagere za trokolicu
Trenutno korisnika/ca: 12tiigrac21, Bing [Bot], GBBP87, Google Adsense [Bot], Hajdeee, MukiBek i 49 gostiju.