Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
chily-rz
Postovi: 8718
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la chily-rz » 25 feb 2020, 23:40

Ne znam zašto tolika frka oko virusa, kroz sto godina smo svi već istruhli dva metra pod zemljom.

memija38
Postovi: 236
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la memija38 » 25 feb 2020, 23:52

Mokes je napisao/la:
24 feb 2020, 15:51
memija38 je napisao/la:
24 feb 2020, 15:28
gdje se moze u sarajevu kupiti indeks ovaj za fakultete, imal u knjizarama? :)
To skupa s upisnim materijalom se kupuje.

Ne znam da li ima u knjižarama.
upravu si jarane nema u knnizari morao sam ic do pravnog faksa :D
STEVIE GERRARD

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tekashi » 26 feb 2020, 00:06

Mediji plase narod ko da je crna smrt pokucala na vrata

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 26 feb 2020, 00:21

Ko je na IKAR-u prezivio, otporan je na sve. Kakva Korona, kakvi bakrači !

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
redbull93
Postovi: 9359
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la redbull93 » 26 feb 2020, 00:40



Hahaha
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
delinjo
Postovi: 21775
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la delinjo » 26 feb 2020, 01:37

redbull93 je napisao/la:
26 feb 2020, 00:40


Hahaha
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
harden
Postovi: 21973
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harden » 26 feb 2020, 01:44

ide gasić
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Avatar
Murga
Postovi: 2869
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Murga » 26 feb 2020, 06:44

Sage je napisao/la:
25 feb 2020, 08:51
Ja ne znam za ove maske sto raja nosi i pokupova, kaze meni prijatelj, doktor, da rijetko mogu sprijecit da se zdrava osoba ne zarazi, vec da bi njih trebali nosit bolesni da kad kaslju, kisu il sline ne sire u tolikoj mjeri zarazu.
Ovde je recimo praksa po bolnicama ili vrticima, skolama itd. da ako je neko prehladjen, kaslje, da nosi masku upravo radi toga da se smanji ili sprijeci prenosenje na nekoga drugog, a ne da sebe stitis maskom. To se isto praktikuje i sa djecom, posto cesto pokupe neku prehladu kad su manji, naravno ako mozes manje djete nagovoriti da nosi masku.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Fantasista
Postovi: 3274
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fantasista » 26 feb 2020, 06:55

Narod isprepadan opet kupuje nemilice kao da je ww3 pred vratima a robovlasnici poput binga zadovoljnu trljaju ruke. Da hoće litar ulja na 5 km podići radi debila.

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 26 feb 2020, 07:14

Fantasista je napisao/la:
26 feb 2020, 06:55
Narod isprepadan opet kupuje nemilice kao da je ww3 pred vratima a robovlasnici poput binga zadovoljnu trljaju ruke. Da hoće litar ulja na 5 km podići radi debila.
Danas sutra plata, ode Helćo 200 l ulja uzet pa dilat po pet keka.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3274
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Fantasista » 26 feb 2020, 07:34

Heller je napisao/la:
26 feb 2020, 07:14
Fantasista je napisao/la:
26 feb 2020, 06:55
Narod isprepadan opet kupuje nemilice kao da je ww3 pred vratima a robovlasnici poput binga zadovoljnu trljaju ruke. Da hoće litar ulja na 5 km podići radi debila.
Danas sutra plata, ode Helćo 200 l ulja uzet pa dilat po pet keka.
Profitirat ćeš bolje nego u ratu što su neki. Ja sam kont'o paletu brašna u garažu pa kad narod zapomaga onda ih gulit.

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 26 feb 2020, 07:43

Fantasista je napisao/la:
26 feb 2020, 07:34
Heller je napisao/la:
26 feb 2020, 07:14
Fantasista je napisao/la:
26 feb 2020, 06:55
Narod isprepadan opet kupuje nemilice kao da je ww3 pred vratima a robovlasnici poput binga zadovoljnu trljaju ruke. Da hoće litar ulja na 5 km podići radi debila.
Danas sutra plata, ode Helćo 200 l ulja uzet pa dilat po pet keka.
Profitirat ćeš bolje nego u ratu što su neki. Ja sam kont'o paletu brašna u garažu pa kad narod zapomaga onda ih gulit.
Pa nemaš u Top 100 firmi 5-10 da nisu tako postale. Zato su i plate niske jer te firme drže ratni profiteri, koji logično nemaju savjesti.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Asteriks
Postovi: 10306
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 26 feb 2020, 08:11

slika

Inace, do 11. februara broj umrlih u Kini iznosio je 1023. Od toga 829 pacijenata iznad 60 godina starosti, 26 osoba do 40. godine, ostatak od 40 - 60.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Bassha
Postovi: 7326
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bassha » 26 feb 2020, 09:58

Ministar zdravstva Hrvatske Vili Beroš potvrdio je drugi slučaj koronavirusa u Hrvatskoj.

Zaražen je i brat od mladića koji je jučer imao pozitivan nalaz, javlja Jutarnji list.

Podsjetimo, jučer je u 11.50 sati potvrđeno da je mladić iz Hrvatske pozitivan na koronavirus. On je od 19. do 21. ovog mjeseca boravio u Milanu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Virtu4l » 26 feb 2020, 12:15

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Drape
Postovi: 9780
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Drape » 26 feb 2020, 13:53

Kako to da nama u kritično vrijeme dolazi autubos pun turista iz Wuhana i autobusi puni naše djece iz različitih gradova koji su išli na ekskurziju u Italiju?

Avatar
Osim13
Postovi: 32140
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 26 feb 2020, 13:55

Preminuo Muhamed Filipović.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Varg
Postovi: 3090
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Varg » 26 feb 2020, 13:56

RIP tunjo

Avatar
Varg
Postovi: 3090
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Varg » 26 feb 2020, 14:05

Keith Richards sluzbeno odnio pobjedu, čestitke

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 26 feb 2020, 14:07

Sviuodbranu je napisao/la:
26 feb 2020, 13:59
Osim13 je napisao/la:
26 feb 2020, 13:55
Preminuo Muhamed Filipović.
Zemlja mu kosti izbacila, Amin.
Ti misliš na Aliju, Muhamed je intelektualac, a Alija seoski varalica koji je oteo nacionalni projekat u svrhu mlaćenja kešova.

J*** mu kosti na Kovačima.


Muhamedu nek je laka zemlja.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []