Halo, zadnji si se javio, yebi se tamo. Alacious ima prednost, ja drugi. Za tebe šta ostane.AlfredNobel je napisao/la: ↑11 mar 2020, 18:59Ja bih mogao jednu porciju dobiti, jer samo psujem raji i napadam ih prvi, a oni jadnici ne znaju šta će. Piši mene, dobićeš adresu u PP.AngelDiMaria je napisao/la: ↑11 mar 2020, 18:23AlfredNobel, pantelija i skoro, hpcete batine? Hajte redom profile mi dajte
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Re: FK Sarajevo
Nista ni ti skoro, ne trpaj se. Sva zarada je moja, a vase su batine.skoroalen je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:01Halo, zadnji si se javio, yebi se tamo. Alacious ima prednost, ja drugi. Za tebe šta ostane.AlfredNobel je napisao/la: ↑11 mar 2020, 18:59Ja bih mogao jednu porciju dobiti, jer samo psujem raji i napadam ih prvi, a oni jadnici ne znaju šta će. Piši mene, dobićeš adresu u PP.AngelDiMaria je napisao/la: ↑11 mar 2020, 18:23AlfredNobel, pantelija i skoro, hpcete batine? Hajte redom profile mi dajte
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Boris se 22 kola da imas sto bolju startnu poziciju pred kraj i da protiv najveceg konkurenta igras kuci, i onda ovo bez navijaca. nasi jednostavno ne smiju dopustit da se to na taj nacin odigra, jednostavno nismo tako zasluzili. Odgoda utakmice il cijelog kola nebitno al ne treba se igrat bez publike.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Ta ce Evropa, i evropski velikani...
Kakvi dusmani samo zele da udju u klub....
Kakvi dusmani samo zele da udju u klub....
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 11 mar 2020, 19:45, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ima uštipak.VenamaHrabrih je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:46Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
Mosabavlju
- Postovi: 26
- Pridružen/a: 23 feb 2020, 11:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa sad si napisao da dodju oni svi protiv tebefeniksptica je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:52''Tebi celo necu nista a tebi cupavi **** majkuMosabavlju je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:50Nisu te prepoznali,novi Ramizu Delalicu Celofeniksptica je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:45i Jos nesto..nabijem ja ove kesoljubce koji rade i pisu za dnevnice il rade to za interese nekih drugi.. i prave se vazni jer iza njih stoji grupa..pa pozivaju da se dodju iznijet stavovi tu negdje. Bas ste face s vrijedanjem i opasni pravo
Sve vas zovem dodjite vi meni, ja vam garantujem da cu bit sam. Popusite gaa zbog negativne atmosfere koju stvarate
Banovici here i come![]()
![]()
''
Nisam aj od toga, ja ti samo ako hoces na sake i to je to
Re: FK Sarajevo
Seoski klub. Neki šarlatan radi na zvaničnoj
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
- AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Možda zato što nema 1% žena kojih ovakve stvari zanimaju.VenamaHrabrih je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:46Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Ako znaš tu dotičnu, neka se registruje, bujrum. Niko je neće vrijeđati, kao ni ostale što se ne vrijeđa. Jedini koji popiju uvrede su ovakvi padobranci, koji tek naprave accounte i koji rade sve ciljano.
Evo recimo ja jučer napisah da ne kontam što se stvara fama oko igranja bez navijača, Škoro, Inijesta i još par njih me citirali, rekli svoje, ja svoje i idemo dalje. To su šuplje koje je neko izmislio da će ti svaki put neko opsovati ako napišeš drugačije.. Evo što meni neko od njih ne opsova jučer ili ja njima zato što imaju drugačije mišljenje? Zato što je normalna rasprava s normalnim insanima.
A ne ovi tek se registruju i nešto dođu podbadaju, prijete, nazivaju nekog lezbama i qurvama, nešto im odbrojavaju dane, provociraju itd. I onda kmeče Morti kad ih neko nazove pogrdnim imenima ili stvori animozitet prema njima. Uostalom, dotična i ako naleti na neko vrijeđanje, to je i ne treba brinuti i dirati, jer je obični forum, to mu je i svrha.
Od mene dosta, odo se spremiti za LP i Heineken, i ovako se pretjeralo. Cheers..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
Re: FK Sarajevo
Joj Liverpula i Rome, uhljebili neku qravu sa sela da im uredjuje drustvene mreze. Fuuj !!!
Sve sto cu reci je: Nema vise ureDZivanja stranice indijanci !
P.S. @nobel je jedan futavac koji zivi u ul. Strimskih brigada 24
Sve sto cu reci je: Nema vise ureDZivanja stranice indijanci !
P.S. @nobel je jedan futavac koji zivi u ul. Strimskih brigada 24
K'o te kara nek' ti pise pjesme.
- AlfredNobel
- Postovi: 9426
- Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kolika fama oko slike i fazona koji su stavili i klubovi iz liga petica, nigdje veze.
@fanatik
E nayeb'o sam sad, moram stolariju mijenjati kao Crnkić i Rustem onomad.
@fanatik
E nayeb'o sam sad, moram stolariju mijenjati kao Crnkić i Rustem onomad.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka
Re: FK Sarajevo
Mislim da grijesis u broju zena koje interesuje fuzbal. Davno je ova drevna igra prevazisla polne barijere. Iako se kod nas, generalno, na zensko misljenje gleda kao na nesto manje vrijedno. U razgovoru sa doticnom, primjetio sam da joj vise smeta "sirovost" komentara nego psovke kao takve. Cilj foruma jest sirenje baze korisnika uz uvazavanje svakog misljenja, ali bez vrijeđanja. Navodno se vec prijavljivala, ali nikad nije dobila obavijest.AlfredNobel je napisao/la: ↑11 mar 2020, 20:00Možda zato što nema 1% žena kojih ovakve stvari zanimaju.VenamaHrabrih je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:46Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Ako znaš tu dotičnu, neka se registruje, bujrum. Niko je neće vrijeđati, kao ni ostale što se ne vrijeđa. Jedini koji popiju uvrede su ovakvi padobranci, koji tek naprave accounte i koji rade sve ciljano.
Evo recimo ja jučer napisah da ne kontam što se stvara fama oko igranja bez navijača, Škoro, Inijesta i još par njih me citirali, rekli svoje, ja svoje i idemo dalje. To su šuplje koje je neko izmislio da će ti svaki put neko opsovati ako napišeš drugačije.. Evo što meni neko od njih ne opsova jučer ili ja njima zato što imaju drugačije mišljenje? Zato što je normalna rasprava s normalnim insanima.
A ne ovi tek se registruju i nešto dođu podbadaju, prijete, nazivaju nekog lezbama i qurvama, nešto im odbrojavaju dane, provociraju itd. I onda kmeče Morti kad ih neko nazove pogrdnim imenima ili stvori animozitet prema njima. Uostalom, dotična i ako naleti na neko vrijeđanje, to je i ne treba brinuti i dirati, jer je obični forum, to mu je i svrha.
Od mene dosta, odo se spremiti za LP i Heineken, i ovako se pretjeralo. Cheers..![]()
U svakom slucaju, fino se provedi i neka pobijedi Atletiko.
Re: FK Sarajevo
Ima i lokum, ako ko voli.MortemHz je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:47Ima uštipak.VenamaHrabrih je napisao/la: ↑11 mar 2020, 19:46Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Ni je da se hvalim, ali lokume, uštipke i slične peksimete sam majstor.
Re: FK Sarajevo
Zar smo toliko losi sa parama da nam je derbi toliko bitan? Trazite da se ubrza prvenatvo a ne da se odgadja.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić
LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić
LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!
Re: FK Sarajevo
Mozda im je krivo sto brojka konacno ponovo raste i kop pocinje liciti na nekadasnji?!
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Naviknite se na marketing 21. vijeka o vi sinovi komunizma...
Re: FK Sarajevo
Ko zna kad ce se odigrati ako se odgodi, mozda se nece ni odigrati
. Ovako, srijeda - subota i haaaajmo (mamic voice).
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić
LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić
LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!
Online
Trenutno korisnika/ca: Pitaristok i 16 gostiju.



