FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 mar 2020, 19:01

AlfredNobel je napisao/la:
11 mar 2020, 18:59
AngelDiMaria je napisao/la:
11 mar 2020, 18:23
AlfredNobel, pantelija i skoro, hpcete batine? Hajte redom profile mi dajte
Ja bih mogao jednu porciju dobiti, jer samo psujem raji i napadam ih prvi, a oni jadnici ne znaju šta će. Piši mene, dobićeš adresu u PP.
Halo, zadnji si se javio, yebi se tamo. Alacious ima prednost, ja drugi. Za tebe šta ostane.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
alacious
Postovi: 4142
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 11 mar 2020, 19:05

skoroalen je napisao/la:
11 mar 2020, 19:01
AlfredNobel je napisao/la:
11 mar 2020, 18:59
AngelDiMaria je napisao/la:
11 mar 2020, 18:23
AlfredNobel, pantelija i skoro, hpcete batine? Hajte redom profile mi dajte
Ja bih mogao jednu porciju dobiti, jer samo psujem raji i napadam ih prvi, a oni jadnici ne znaju šta će. Piši mene, dobićeš adresu u PP.
Halo, zadnji si se javio, yebi se tamo. Alacious ima prednost, ja drugi. Za tebe šta ostane.
Nista ni ti skoro, ne trpaj se. Sva zarada je moja, a vase su batine.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 11 mar 2020, 19:39

Boris se 22 kola da imas sto bolju startnu poziciju pred kraj i da protiv najveceg konkurenta igras kuci, i onda ovo bez navijaca. nasi jednostavno ne smiju dopustit da se to na taj nacin odigra, jednostavno nismo tako zasluzili. Odgoda utakmice il cijelog kola nebitno al ne treba se igrat bez publike.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 11 mar 2020, 19:41

Neozbiljan ovaj Liverpool.

slika
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Zip
Postovi: 13475
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 11 mar 2020, 19:45

Ta ce Evropa, i evropski velikani...

Kakvi dusmani samo zele da udju u klub....
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 11 mar 2020, 19:45, ukupno mijenjano 1 put.

Unknown11
Postovi: 2485
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown11 » 11 mar 2020, 19:46

Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 mar 2020, 19:47

VenamaHrabrih je napisao/la:
11 mar 2020, 19:46
Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Ima uštipak.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mosabavlju
Postovi: 26
Pridružen/a: 23 feb 2020, 11:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mosabavlju » 11 mar 2020, 19:55

feniksptica je napisao/la:
11 mar 2020, 19:52
Mosabavlju je napisao/la:
11 mar 2020, 19:50
feniksptica je napisao/la:
11 mar 2020, 19:45
i Jos nesto..nabijem ja ove kesoljubce koji rade i pisu za dnevnice il rade to za interese nekih drugi.. i prave se vazni jer iza njih stoji grupa..pa pozivaju da se dodju iznijet stavovi tu negdje. Bas ste face s vrijedanjem i opasni pravo

Sve vas zovem dodjite vi meni, ja vam garantujem da cu bit sam. Popusite gaa zbog negativne atmosfere koju stvarate
Banovici here i come
Nisu te prepoznali,novi Ramizu Delalicu Celo 😂
''Tebi celo necu nista a tebi cupavi **** majku :urnebes: :urnebes: ''

Nisam aj od toga, ja ti samo ako hoces na sake i to je to
Pa sad si napisao da dodju oni svi protiv tebe 😂😂

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 11 mar 2020, 19:58

Lecler je napisao/la:
11 mar 2020, 19:41
Neozbiljan ovaj Liverpool.

slika
Seoski klub. Neki šarlatan radi na zvaničnoj
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 11 mar 2020, 20:00

VenamaHrabrih je napisao/la:
11 mar 2020, 19:46
Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Možda zato što nema 1% žena kojih ovakve stvari zanimaju.

Ako znaš tu dotičnu, neka se registruje, bujrum. Niko je neće vrijeđati, kao ni ostale što se ne vrijeđa. Jedini koji popiju uvrede su ovakvi padobranci, koji tek naprave accounte i koji rade sve ciljano.
Evo recimo ja jučer napisah da ne kontam što se stvara fama oko igranja bez navijača, Škoro, Inijesta i još par njih me citirali, rekli svoje, ja svoje i idemo dalje. To su šuplje koje je neko izmislio da će ti svaki put neko opsovati ako napišeš drugačije.. Evo što meni neko od njih ne opsova jučer ili ja njima zato što imaju drugačije mišljenje? Zato što je normalna rasprava s normalnim insanima.

A ne ovi tek se registruju i nešto dođu podbadaju, prijete, nazivaju nekog lezbama i qurvama, nešto im odbrojavaju dane, provociraju itd. I onda kmeče Morti kad ih neko nazove pogrdnim imenima ili stvori animozitet prema njima. Uostalom, dotična i ako naleti na neko vrijeđanje, to je i ne treba brinuti i dirati, jer je obični forum, to mu je i svrha.

Od mene dosta, odo se spremiti za LP i Heineken, i ovako se pretjeralo. Cheers.. :bih:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
fanatikk
Postovi: 701
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fanatikk » 11 mar 2020, 20:12

Joj Liverpula i Rome, uhljebili neku qravu sa sela da im uredjuje drustvene mreze. Fuuj !!!
Sve sto cu reci je: Nema vise ureDZivanja stranice indijanci !

P.S. @nobel je jedan futavac koji zivi u ul. Strimskih brigada 24 ;)
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 11 mar 2020, 20:17

Kolika fama oko slike i fazona koji su stavili i klubovi iz liga petica, nigdje veze.

@fanatik
E nayeb'o sam sad, moram stolariju mijenjati kao Crnkić i Rustem onomad.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Unknown11
Postovi: 2485
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown11 » 11 mar 2020, 20:23

AlfredNobel je napisao/la:
11 mar 2020, 20:00
VenamaHrabrih je napisao/la:
11 mar 2020, 19:46
Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Možda zato što nema 1% žena kojih ovakve stvari zanimaju.

Ako znaš tu dotičnu, neka se registruje, bujrum. Niko je neće vrijeđati, kao ni ostale što se ne vrijeđa. Jedini koji popiju uvrede su ovakvi padobranci, koji tek naprave accounte i koji rade sve ciljano.
Evo recimo ja jučer napisah da ne kontam što se stvara fama oko igranja bez navijača, Škoro, Inijesta i još par njih me citirali, rekli svoje, ja svoje i idemo dalje. To su šuplje koje je neko izmislio da će ti svaki put neko opsovati ako napišeš drugačije.. Evo što meni neko od njih ne opsova jučer ili ja njima zato što imaju drugačije mišljenje? Zato što je normalna rasprava s normalnim insanima.

A ne ovi tek se registruju i nešto dođu podbadaju, prijete, nazivaju nekog lezbama i qurvama, nešto im odbrojavaju dane, provociraju itd. I onda kmeče Morti kad ih neko nazove pogrdnim imenima ili stvori animozitet prema njima. Uostalom, dotična i ako naleti na neko vrijeđanje, to je i ne treba brinuti i dirati, jer je obični forum, to mu je i svrha.

Od mene dosta, odo se spremiti za LP i Heineken, i ovako se pretjeralo. Cheers.. :bih:
Mislim da grijesis u broju zena koje interesuje fuzbal. Davno je ova drevna igra prevazisla polne barijere. Iako se kod nas, generalno, na zensko misljenje gleda kao na nesto manje vrijedno. U razgovoru sa doticnom, primjetio sam da joj vise smeta "sirovost" komentara nego psovke kao takve. Cilj foruma jest sirenje baze korisnika uz uvazavanje svakog misljenja, ali bez vrijeđanja. Navodno se vec prijavljivala, ali nikad nije dobila obavijest.
U svakom slucaju, fino se provedi i neka pobijedi Atletiko.

Avatar
holyman
Postovi: 8934
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 11 mar 2020, 20:25

Redovni analiticari i dalje sline protiv hordi, nista pametno procitati
NEMA NAZAD

Unknown11
Postovi: 2485
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown11 » 11 mar 2020, 20:26

MortemHz je napisao/la:
11 mar 2020, 19:47
VenamaHrabrih je napisao/la:
11 mar 2020, 19:46
Opet se bezrazlozno prepucavate i carinite ovaj forvm.
Zasto se, jednostavno, ne okrenete igri voljenog kluba? Ima li ko kakav strucni osvrt na igru kluba? Ko je zadovoljan, a ko nije istom? Ovo mjerenje čiji je veci je u namanju ruku, infantilno.
Ovdje ima dovoljno pametnih i orazovanih momaka (nazalost, zena nema) da diskusiju mogu odrzavati na jednom pristojnom, da ne kazem, akademskom nivou.
Mozda bi, fakat, bilo relevantno pitanje; zasto nema navijačica na ovom forumu?
Da li smo mi krivi i naša međusobna komunikacija? Ja poznajem, najmanje, jednu zensku osobu koja bi se rado prikljucila, ali nece da joj psuju familiju zbog misljenja.
Ima uštipak.
Ima i lokum, ako ko voli.
Ni je da se hvalim, ali lokume, uštipke i slične peksimete sam majstor.

Kamuflazn
Postovi: 1943
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 11 mar 2020, 20:27

Zar smo toliko losi sa parama da nam je derbi toliko bitan? Trazite da se ubrza prvenatvo a ne da se odgadja.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
alacious
Postovi: 4142
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 11 mar 2020, 20:27

Kamuflazn je napisao/la:
11 mar 2020, 20:27
Zar smo toliko losi sa parama da nam je derbi toliko bitan? Trazite da se ubrza prvenatvo a ne da se odgadja.
Jel se zayebavas ti? :rol:

Avatar
Napapijri
Postovi: 4519
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 11 mar 2020, 20:28

holyman je napisao/la:
11 mar 2020, 20:25
Redovni analiticari i dalje sline protiv hordi, nista pametno procitati
Mozda im je krivo sto brojka konacno ponovo raste i kop pocinje liciti na nekadasnji?!
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.

Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 11 mar 2020, 20:29

Naviknite se na marketing 21. vijeka o vi sinovi komunizma...

Kamuflazn
Postovi: 1943
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 11 mar 2020, 20:30

Ko zna kad ce se odigrati ako se odgodi, mozda se nece ni odigrati 😁. Ovako, srijeda - subota i haaaajmo (mamic voice).
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pitaristok i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []