SS.ba Kviskoteka

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Koji fiksni termin Kviskoteke vam odgovara?

Ponedjeljak
6
17%
Utorak
1
3%
Srijeda
2
6%
Četvrtak
4
11%
Petak
2
6%
Subota
2
6%
Nedjelja
18
51%
 
Ukupno glasova: 35

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Captain4 » 24 apr 2020, 19:27

Heller je napisao/la:
24 apr 2020, 19:27
Biće 35 pitanja kod mene, halalite nemerem više.i ev 35 kontam šta bi
Mojne samo uletit u primetime. :mrgreen:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
legenda reala
Postovi: 32105
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la legenda reala » 24 apr 2020, 19:28

Heller je napisao/la:
24 apr 2020, 19:27
Biće 35 pitanja kod mene, halalite nemerem više.i ev 35 kontam šta bi
Ma **** je skontati pitanja, svaka čast kapitenu pa nađe sto pitanja :bow:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5306
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la tm01hzne » 24 apr 2020, 19:31

Za 'egzibicije' je mjera nekih 30ak pitanja

Avatar
Epidaurus
Postovi: 13377
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Epidaurus » 24 apr 2020, 19:31

Daj Kapitenu pusti meni i bodiju ove nickove, Syd mi ima puno vece znacenje od Epidaurus :mrgreen:

Mene stid da sam fulao citadelu, znam o tom ruskom odboru za docek bas dosta. Zaa onog snajperistu isto tako, ne znam kud se zaletih.

Avatar
stb
Postovi: 628
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la stb » 24 apr 2020, 19:31

Moze li satnica opet ovih danasnjih kvizova? Negdje sam procitao nema sanse da nadjem
Edit: NAŠAO
Zadnja izmjena: stb, dana/u 24 apr 2020, 19:32, ukupno mijenjano 1 put.
7 1 2 1 0

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Heller » 24 apr 2020, 19:32

202615 moj u 20:30
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
stb
Postovi: 628
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la stb » 24 apr 2020, 19:33

20:30 - Heller - 202615
21:00 - Captain4 (zvanični) - 202956
22:00 - Liedson - 206111
23:00 - bulbasor - 204166
23:30 - Captain4 - 206512
7 1 2 1 0

Avatar
Osim13
Postovi: 32140
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Osim13 » 24 apr 2020, 19:34

Kapitenu upiši u tekicu za sutra iz muzičkog od mene jedan :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Heller » 24 apr 2020, 19:34

Sad jedan u 22:30 fali
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Captain4 » 24 apr 2020, 19:34

Epidaurus je napisao/la:
24 apr 2020, 19:31
Daj Kapitenu pusti meni i bodiju ove nickove, Syd mi ima puno vece znacenje od Epidaurus :mrgreen:
Može samo pod uvjetom da se ostatak složi, neću da mi bude za 2.5h kako si mene diskvalifikovao a vas dvojicu nisam. :mrgreen:

Meni nije problem da ostane jer vas mogu identificirati, al ima još 40tak insana. :thumbup:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Marsal
Postovi: 17485
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Marsal » 24 apr 2020, 19:34

Heller je napisao/la:
24 apr 2020, 19:32
202615 moj u 20:30
Neće stić ljudi u 21h zvanični
Bolje ostavi za drugi dan.
Ne mora sve danas.

5 kvizova dnevno je sasvim dovoljno.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13807
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la BosniaBoston » 24 apr 2020, 19:35

Ja cu danas jos zvanicni i bulbasorov.Mozda evenutalno ako neko napravi ko sinoc u 1 ujutru
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Captain4 » 24 apr 2020, 19:35

@Heller stavi u pola 11 onda tvoj kviz. :mrgreen:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Epidaurus
Postovi: 13377
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Epidaurus » 24 apr 2020, 19:36

Captain4 je napisao/la:
24 apr 2020, 19:34
Epidaurus je napisao/la:
24 apr 2020, 19:31
Daj Kapitenu pusti meni i bodiju ove nickove, Syd mi ima puno vece znacenje od Epidaurus :mrgreen:
Može samo pod uvjetom da se ostatak složi, neću da mi bude za 2.5h kako si mene diskvalifikovao a vas dvojicu nisam. :mrgreen:

Meni nije problem da ostane jer vas mogu identificirati, al ima još 40tak insana. :thumbup:
Uredi post na prvoj stranici il napravi zasebnu temu sa ekipama i clanovima.

Koliko pitanja ima ovaj zvanicni?

Avatar
Marsal
Postovi: 17485
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Marsal » 24 apr 2020, 19:36

Captain4 je napisao/la:
24 apr 2020, 19:34
Meni nije problem da ostane jer vas mogu identificirati, al ima još 40tak insana. :thumbup:
Nakon ovolikog truda ko neće da ti izađe u susret i promijeni jbno ime ne računaj mu rezultate taman da ti je u isto vrijeme i babo i posljednji Allahov poslanik.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8549
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la kraljttbvb » 24 apr 2020, 19:38

Heller je napisao/la:
24 apr 2020, 19:27
Biće 35 pitanja kod mene, halalite nemerem više.i ev 35 kontam šta bi
Što ti je ramazan, i ti počeo govoriti halalite :mrgreen:

Halalosum brate po vjeri :D
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Captain4
Postovi: 9114
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Captain4 » 24 apr 2020, 19:40

Epidaurus je napisao/la:
24 apr 2020, 19:36
Captain4 je napisao/la:
24 apr 2020, 19:34
Epidaurus je napisao/la:
24 apr 2020, 19:31
Daj Kapitenu pusti meni i bodiju ove nickove, Syd mi ima puno vece znacenje od Epidaurus :mrgreen:
Može samo pod uvjetom da se ostatak složi, neću da mi bude za 2.5h kako si mene diskvalifikovao a vas dvojicu nisam. :mrgreen:

Meni nije problem da ostane jer vas mogu identificirati, al ima još 40tak insana. :thumbup:
Uredi post na prvoj stranici il napravi zasebnu temu sa ekipama i clanovima.

Koliko pitanja ima ovaj zvanicni?
Ja bih od admina tražio podforum odmah sad, ali već sam ga pitao za F1 tipping i qurku dobio. :mrgreen:

Nije pregledno nikako.
40 pitanja.
Marsal je napisao/la:
24 apr 2020, 19:36
Captain4 je napisao/la:
24 apr 2020, 19:34
Meni nije problem da ostane jer vas mogu identificirati, al ima još 40tak insana. :thumbup:
Nakon ovolikog truda ko neće da ti izađe u susret i promijeni jbno ime ne računaj mu rezultate taman da ti je u isto vrijeme i babo i posljednji Allahov poslanik.
Na onom prvom kvizu je 60 ljudi igralo, ne postoji mogućnost da zabranim neregistrovanim da igraju, večeras ide vjerovatno i više. Nema teorije da se snađeš kad ti neko stavi ime drkadžija a na forumu se zove Culture.
Zadnja izmjena: Captain4, dana/u 24 apr 2020, 19:40, ukupno mijenjano 1 put.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Heller » 24 apr 2020, 19:40

Marsal je napisao/la:
24 apr 2020, 19:34
Heller je napisao/la:
24 apr 2020, 19:32
202615 moj u 20:30
Neće stić ljudi u 21h zvanični
Bolje ostavi za drugi dan.
Ne mora sve danas.

5 kvizova dnevno je sasvim dovoljno.
Trajaće oko 10-15 min
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Osim13
Postovi: 32140
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Osim13 » 24 apr 2020, 19:45

Ma treba ograničiti i broj kvizova dnevno, ne treba ni pretjerivati.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: SS.ba Kviskoteka

Post Postao/la Heller » 24 apr 2020, 19:46

kraljttbvb je napisao/la:
24 apr 2020, 19:38
Heller je napisao/la:
24 apr 2020, 19:27
Biće 35 pitanja kod mene, halalite nemerem više.i ev 35 kontam šta bi
Što ti je ramazan, i ti počeo govoriti halalite :mrgreen:

Halalosum brate po vjeri :D
I ti Ćafir?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []