Koliko kukas ja mislio imas 45 kila
Chat - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: insider
Re: Chat
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
Bundesliga
- Postovi: 12156
- Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
- Kontakt:
Re: Chat
Hahaha jeste li vidjeli Vučićev predizborni spot? Lik nije normalan 
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Re: Chat
I ja moram al tebe izvlači visina..
Ja na 180 cm imam 95 kg jbt
Neda mi se **** masa je mama
Imam neku **** opsesiju da svaki dan moram zderat meso
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: Chat
I ja isto, zato što pijem. Jedno mjesec prošle godine nisam pio, odma manje jeo. Popijem ujutro dvije pa doručak, pa tri i onda me opere, ako još koju marnem zderem nako pjan. Neku noć u 3 ujutro naso graha u frižideru, pojedem dva tanjira.
Nullius in verba
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
- Marsal
- Postovi: 17483
- Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
- Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
- Kontakt:
Re: Chat
Ja meso počeo smanjivat max. Roštiljao za 1. Maj i nisam jeo meso nikako sve do 26. kad stari donese ćevose od Pruščanovića
I dalje ću pokušat meso izbacit, mislim ne skroz ali umjereno jer što kažeš počeo sam ga baš često konzumirat.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988
Re: Chat
Valjda nam Mirso sad kakav semdvič da, inače idem kod Baketa.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
- RacioEmocionalan
- Postovi: 1217
- Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
- Lokacija: Rheinland-Pfalz
- Kontakt:
Re: Chat
Ma teško je kontrolisati ishranu ko radi fizičke teške poslove. Znam šta sam ja prvi jeo dok sam na građevini radio prije 4 godine.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.
Re: Chat
Još je teže kad si pjandura koja je dobara sa šefom kuhinje u firminom restoranu, koji je takođe pjandura.RacioEmocionalan je napisao/la: ↑30 maj 2020, 13:29Ma teško je kontrolisati ishranu ko radi fizičke teške poslove. Znam šta sam ja prvi jeo dok sam na građevini radio prije 4 godine.
Nullius in verba
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
Re: Chat
Kakav jad moraš biti da dikredituješ onolike borce, ranjenike i šehide sa onim sinoć.
Da Bog da za hljeba ne imali, јebo vam Fadil žene a i vas u šupčić.
Da Bog da za hljeba ne imali, јebo vam Fadil žene a i vas u šupčić.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Chat
Dok krezubi forumasi slave, HDZ masinerija radi punom parom.
Zadnja izmjena: DuljevinhoHaraldo, dana/u 30 maj 2020, 13:50, ukupno mijenjano 1 put.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
-
Bundesliga
- Postovi: 12156
- Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
- Kontakt:
Re: Chat
Ma ja, treba SDO podržavati, ubit će nas strašne ustaše.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], CHR, rossonero85 i 5 gostiju.



